22:45
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

ابراهیم داودی

متاسفانه در سهام توئیت بعد از یک صفحه توقف دارد وادامه توئیت ها را نمی آورد.لطفا رسیدگی نمائید.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

kamal100

ابراهیم داودی عضو از ۱۳۹۴/۱۱/۱۰

  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص - این اقتصاد یکبار در زمان محمود جراحی شد و دل و روده وقلب و کلیه شو بیرون آورد و لی نتوانست در جای خود قرار بدهد و این مریض هم اکنون در مورد کلیه دیالیز شده و قلب مصنوعی (پمپ باد ) و . . .. در حال حیات و مرگ است . واقعا کار حسن روحانی سخت است که از کجا شروع کند وقتیکه آب و برق و امکانات جراحی هم دست مخالفان باشد .فقط یک کار آنهم لبخند به مریض و روحیه دادن و مقاومت و امید واری .
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #مبین توزیع سود مبین بلافاصله بعد از مجمع از دیروز 3/1 (85تومان) دردش بخوره تو کله بعضی حقوقیهای . . ..
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص برای اصلاح وضع موجود شرکتها باید شفاف سازی ماهیانه حتی هفته ای از عملکرد ارائه بدهند شفاف سازی مانع از ضررهای سنگین سهامداران می شود.قوانین بورس در مورد حقوقی ها و ناظرین و بازار گردانها وحتی صندوقها اجرا شود و اخلالگران در بازار شناسائی شده و هر کس و هر گروه بودند برخورد گردد. (بسیار ساده قابل شناسائی و ردیابی هستند) .
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص -در همه کشورها احزاب و فعالینی وجود دارند که با کاندیداها صحبت می کنند و از میان انها کسانی را انتخاب می کنند که عملکرد مناسب داشته باشند .تنها دو گروه اصولگرا و اصلاحات در ایران فعالند آنهم فقط در اسم . بنا براین اگرآقای طلایی در شورای شهر رای می اورد همه چیز خوب بود؟ ایناه همه اش آزمون است اگر کسی تنواند باید میدان را خالی کند ولی با عقل و اندیشه بایستی انتخاب بشوند .البته ما در حال گذر و توسعه هستیم همه این اتفاقات نشان از پیشرفت و حضور عقلانیت و برتری آن بر غوغا سالاری و تزویر ولو از سوی هر طرف باشد را دارد.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  # #شاخص 10-15 سال پیش روحانی ناخواسته پاشو روی مورچه ای گذاشته بگردید دنبال مدرک و فتوشاپ و . . بلکه و فریاد حمایت از حیوانات و مخصوصا مورچه عزیز.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص -مطمئن باشید من اگر ده میلیارد پول یامفت داشتم با یک میلیارد آن بلایی سر بازار می آوردم که تا مدتها رای دادن رو فراموش می کردید و تازه وقتی به روحانی هم بد وبیراه می گوئید هر چه بازار داغون تر و فحش کاری بیشتر به دولت باشه من و گروه من خندان تر و خوشحال تر بودیم .(پولهای کثیف در چرخه فریب و تخریب دولت زیادند).
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص -باید آمار و سطح سواد و گروه شهر و روستا را روی نمودار برد تا خیلی چیزها مشخص شود. اینترنت باید به روستاها برود چرا که سطح سوادو آشنایی روستائیان را بالا می برد اگر چنین بود شاید امروز از این ده میلیون رای روستایی 5میلیون به رای روحانی اضافه میشد.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص -دوستان عزیز :روحانی مسئولیت سنگین تر از دوره قبل دارد همه باید کمک کنند برای شکوفایی اقتصاد .فردا دوباره خورشید طلوع می کند و روزی دیگر شروع میشود فرسایش نیروهای دلسوز ایران مانع پیشرفت است همه باید از این دولت حمایت کنند .صدا و سیما و تمام نیروهای لشگری و کشوری باید دولت را در این وظیفه سنگین همراهی کنند.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  دکتر موسی غنی‌نژاد / اقتصاددانبه‏رغم تجربه فاجعه‌بار هشت‌ساله پوپولیسم در دولت‏های نهم و دهم، خطر بازگشت آن همچنان وجود دارد و باید نسبت به آن هشیار بود. پوپولیسم به معنی تعطیل کردن عقلانیت و تن دادن به گرایش‏های احساسی و آرزوهای ناسازگار و نامربوط است و به همین دلیل خطر ظهور مجدد آن به ویژه در جوامعی که نهادهای سیاسی دموکراتیک در آنها قوام یافته و مستحکم نیست هیچ‌گاه از بین نمی‏رود. در تجربه ایرانی آن شاهد بودیم که چگونه بیش از 700 میلیارد دلار درآمد نفتی به بدترین نحو ممکن در مدت هشت سال هزینه شد به‏ طوری که نه سطح رفاه عمومی را بالا برد و نه حاصلی برای توانمندسازی اقتصاد ملی داشت. میزان اشتغال خالص ایجاد شده در این مدت نزدیک به صفر بود که علت آن را می‏توان در گسترش بیماری هلندی و زمینگیر شدن تولید داخلی به علت واردات ارزان‌قیمت ناشی از تثبیت نرخ ارز دانست.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  ظریف دوستت داریم ای شکننده تحریم ها در قلب ملت بزرگ ایران جاداری .امیر کبیر بزرگ ایران خداوند شما را از شر دشمنانت حفظ کند.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص بعضی روزها با شاخص کاری ندارند ولی براحتی میتوانند شاخص را قرمز کنند.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  #شاخص .روانشناسی بازار : چگونه شاخص را قرمز کنیم؟ سناریو احتمالی- گروههای مختلف صنعت را در نظر می گیریم . قبل از آغاز معاملات سهمهای با معاملات سنگین مد نظر است با ورود اولین درخواست بلافاصله قسمتی از درخواست خرید را بدهید در پله های دوم و سوم و چهارم اردرهای فروش بگذارید در قسمت خرید اردرهای سبک زیر حتی یکصد سهم , و یا حداقل میزان خرید را می گذارید . هرکس وارد خرید سهم شد بلافاصله قسمتی یا تمام آنرا بدهید .سهامداران با مشاهده چنین وضعی خود بخود به صف فروش هجوم خواهند آورد .اردرهای فروش را سنگین کرده و خرید را سبک می کنیم .بعد از مدتی این سهم وارد فاز منفی میشود. البته در صورتیکه صف خرید سنگین یک سهم تشکیل شده بود با آن کاری نداشته باشیم خود بخود وقتی اکثر سهمها ولو با حجم بسیار کم منفی شد انها هم ریزش می کنند و در آخر وقت به فاز منفی وارد میشود . میزان اردرهای صف فروش خود را بردارید بقیه مربوط به سهامدارخرد است همه آنرا بخرید بعدا آنها را به همین سهامداران می فروشید. در حالیکه هیچ اتفاق بدی در منطقه نبوده و یا گزارش منفی از آن سهم ها امروز در کدال وجود ندارد با کمترین حجم معامله اغلب سهام منفی شده و در جدول معاملات فراوانی تعداد آنها سهامداران را به فروش ترغیب می کند و خود بخود به سائر سهام تسری پیدا می کند.و شاخص منفی می شود.. در بعضی روزها هم هیچ کاری نمی کنیم بازار را بحال خود می گذاریم که سهامداران فکر کنند تمام اتفاقات دیروز طبیعی بوده و شاخص کاهشی بوده است. برای سبز کردن شاخص عکس این عمل را انجام می دهیم. پس دوستان گرامی اگر به سهمی از لحاظ بنیادی اعتقاد دارید مواظب معاملات خود باشید.
  ابراهیم داودی(@kamal100)
  روانشناسی بازار : چگونه شاخص را قرمز کنیم؟؟ گروههای مختلف صنعت را در نظر می گیریم . قبل از آغاز معاملات سهمهای با معاملات سنگین مد نظر است با ورود اولین درخواست بلافاصله قسمتی از درخواست خرید را بدهید در پله های دوم و سوم و چهارم اردرهای فروش بگذارید در قسمت خرید اردرهای سبک زیر حتی یکصد سهم , و یا حداقل میزان خرید را می گذارید . هرکس وارد خرید سهم شد بلافاصله قسمتی یا تمام آنرا بدهید .سهامداران با مشاهده چنین وضعی خود بخود به صف فروش هجوم خواهند آورد .اردرهای فروش را سنگین کرده و خرید را سبک می کنیم .بعد از مدتی این سهم وارد فاز منفی میشود. البته در صورتیکه صف خرید سنگین یک سهم تشکیل شده بود با آن کاری نداشته باشیم خود بخود وقتی اکثر سهمها ولو با حجم بسیار کم منفی شد انها هم ریزش می کنند و در آخر وقت به فاز منفی وارد میشود در حالیکه هیچ اتفاق مهمی در منطقه نبوده و یا گزارش منفی از آن سهم ها امروز در کدال وجود ندارد با کمترین حجم معامله اغلب سهام منفی شده و در جدول معاملات فراوانی تعداد آنها سهامداران را به فروش ترغیب می کند و خود بخود به سائر سهام تسری پیدا می کند.و شاخص منفی می شود. پس دوستان گرامی اگر به سهمی از لحاظ بنیادی اعتقاد دارید مواظب معاملات خود باشید.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  ونزوئلا گرفتار یک بحران اقتصادی شده که باعث کمبود موادغذایی، دارو و دیگر نیازهای ضروری در این کشور نفت خیز شده است؛ بحرانی که معترضان، نیکولاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا را مقصر آن می‌دانند.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  دوستان عزیز فکر ایران بزرگ باشید .ایران برای ایرانی -همه کاندیداها محترم اند و قصد خدمت دارند و هر کدام از یک زاویه ای مشکلات را می بینند .خواهش می کنم به هیچکدام از کاندیداها روحانی ،رئیسی،قالیباف و . . . توهین نکنید.ملت ایران دارای شعر و شعور است و یکی را انتخاب خواهد کرد .
  حمید حکیمی(@kamal100)
  نظر سنجی ها از رای 60-70 درصد ی روحانی حکایت دارند . ولی باور کنید در این مقطع زمانی بهتر از ایشان وجود ندارد.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  داستان فیل مولانا را حتما شنیده اید . کاندیداهاهر کدام تعبیری بر پایه درک خود از فیل در تاریکی داشتند.در کف هر کس اگر شمعی بدیاختلاف از گفتشان بیرون شدیپیل اندر خانه تاریک بودعرضه را آورده بودندش هنود از برای دیدنش مردم بسیاندر آن ظلمت همی‌شد هر کسی دیدنش با چشم چون ممکن نبوداندر آن تاریکیش کف می‌بسود آن یکی را کف به خرطوم اوفتادگفت همچون ناودانست این نهاد آن یکی را دست بر گوشش رسیدآن برو چون بادبیزن شد پدید آن یکی را کف چو بر پایش بسودگفت شکل پیل دیدم چون عمود آن یکی بر پشت او بنهاد دستگفت خود این پیل چون تختی بدست همچنین هر یک به جزوی که رسیدفهم آن می‌کرد هر جا می‌شنید از نظرگه گفتشان شد مختلفآن یکی دالش لقب داد این الف در کف هر کس اگر شمعی بدیاختلاف از گفتشان بیرون شدی چشم حس همچون کف دستست و بسنیست کف را بر همه او دست‌رس چشم دریا دیگرست و کف دگرکف بهل وز دیده دریا نگر جنبش کفها ز دریا روز و شبکف همی‌بینی و دریا نه عجب ما چو کشتیها بهم بر می‌زنیمتیره‌چشمیم و در آب روشنیم ای تو در کشتی تن رفته به خوابآب را دیدی نگر در آب آب آب را آبیست کو می‌راندشروح را روحیست کو می‌خواندش
  حمید حکیمی(@kamal100)
  ولاتجعل کل تخم مرغا فی لکما -یعنی شما که کل سبد تو لکما کردی چطور انتظار خطر نداشتید.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  راه‌آهن همدان- تهران با حضور رئیس جمهور افتتاح شد. به گزارش ایسنا، منطقه همدان، هم‌اکنون راه‌آهن همدان- تهران توسط رئیس جمهور و با حضور مسئولان استان همدان افتتاح شد. پروژه راه‌آهن تهران- همدان- سنندج به طول 411 کیلومتر بوده که طول مسیر تهران- همدان 267 کیلومتر است. این طرح در مسیر خود از شهرهای تهران، رباط‌کریم، ساوه، فامنین، همدان عبور می‌کند. همچنین دارای 35 پل خاص به طول 1640متر است. این طرح به صورت یک خطه با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت برای مسافری و 120 کیلومتر بر ساعت برای باری طراحی شده است. در این طرح متراژ ساختمان اصلی 2 ایستگاه ساوه و همدان به مساحت37 هزار مترمربع است. این طرح علاوه بر آن که از لحاظ حمل و نقل داخلی بار و مسافران استان‌های همدان و کردستان را به شبکه راه‌آهن سراسری متصل می‌کند، باعث فراهم آوردن بستری مناسب به منظور احداث طرح‌ها و صنایع جدید، بهبود و گسترش شبکه ترابری منطقه و همچنین افزایش ایمنی سیر و کاهش مصرف سوخت می‌شود.
  حمید حکیمی(@kamal100)
  #اعتلا بعد از 8 ماه و سود 20 تومانی -قیمت 1560 ---گوهران 20 تومان روز بعد از مجمع -قیمت 950 -- مبین 73 تومان سود بعداز مجمع (1/3/96)قیمت 4340
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟