15:55
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۳۷۲.۴
   ۲۹۷.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۴۸،۶۲۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۱۲:۳۷

سهراب کریمی

متاسفانه در سهام توئیت بعد از یک صفحه توقف دارد وادامه توئیت ها را نمی آورد.لطفا رسیدگی ننمائید همینطوری خیلی هم عالیست ممنون.

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

kamal100

سهراب کریمی عضو از ۱۳۹۴/۱۱/۱۰

  سهراب کریمی(@kamal100)
  #شاخص پخش مستقیم مجلس و مخالفان وزیراقتصادی در سایت خانه ملت
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #پارسان سهمی که 90 در صد از سود پیش بینی را تقسیم می کند .
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #حریل اگه حقوقی خوبی داشت توی این سه هفته که حقیقی ها رو زمین زدند حمایت می کرد و اگر هم خودش این کاره بوده که دل به این حرام خوری نبندید آخر و عاقبت نداره سهمی که 5 ریال در مجمع توزیع می کنه توهین به سهامدارش می کنه .حداقل از فولاد و فملی و سهم های پدر ومادر دار یاد بگیرند.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #حرهشا # حریل : سود نقدی حرهشا 0 ریال و سود نقدی حریل یک 5 ریالی سهامداران را مسخره خودشون کرده اند انگار سال بعد وضعیت بهتری خواهند داشت. هر سهمی که توی اصفهان باشه خیر نمی ده.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #شبندر برخی گمان می‌کنند امضای قرارداد با توتال اسلام را به خطر می‌اندازد اما اسلام زمانی به خطر می‌افتد که سرمایه اصلی هدر رود،مردم بیکار باشند و عزت نفس ملی از بین برود/زنگنه
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #حریل توزیع 5 ریالی سود در مجمع امسال ،سال آینده با 500 در صد افزایش به 25 ریال و سال بعدش با 500 در صد افزایش به 125 ریال و سال بعد با . . . همینطور با اعداد و درصد ها بازی می کنند و یک بار می گویند قرارداد خرید ریل بسته شده و یکبار می گویند بسته نشده و اگر هم ببندیم در سود سالهای آتی تاثیری ندارد .یا رب روا مدار که گدا معتبر شود . این حکایت حال و روز اکثر سهم هاست .بماند
  سهراب کریمی(@kamal100)
  # #فنوال صف در حال جمع شدن است.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  لاریجانی گفت: اندازه و میزان تاثیر مصوبه آمریکایی ها در زندگی مردم بسیار نازل است البته اختیاراتی به رئیس جمهور آمریکا برای تحریم های دیگر داده شده، اما فی الحال خیلی مهم نبوده است. آمریکایی‌ها سعی دارند اضطراب ایجاد کنند و روند سرمایه‌گذاری در کشور را مختل و مردم را ناامید کنند بنابراین باید جنس کار شناخته شود. رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل اینکه از سوی آمریکایی ها تخلفی در اجرای برجام صورت گرفته باید پاسخ آنان داده شود و این کار به صورت جدی پیگیری می شود. رئیس نهاد قانونگذاری افزود: مشخصا روس‌ها و چینی‌ها اعتراضاتی به رفتار آمریکایی‌ها داشته‌اند و برخی از کشورهای اروپایی نیز این موضوع را فهمیده‌اند که عملکرد آمریکایی ها در اجرای برجام صحیح نیست. لاریجانی ادامه داد: باید توجه داشت آمریکایی‌ها این توفیق را در سابق داشتند که تصمیم‌هایی می گرفتند و عملا مانع سرمایه گذاری در ایران می شدند و فضایی ایجاد کرده بودند که کشتی‌های ما نمی‌توانستند به راحتی در بنادر حضور داشته باشند و همچنین مشکلاتی در بخش بیمه ایجاد کرده بودند. برجام برای دشمنان یک مقدار گران تمام شد و به خاطر داشته باشید در گذشته وفاقی ایجاد کرده بودند که بتوانند به راحتی قطعنامه علیه ایران صادر کنند اما توافق هسته‌ای با هوشمندی این موضوع را از بین برد؛ به طوری که در حال حاضر خیلی از کشورها به آمریکایی ها می‌گویند به چه دلیل براساس توافق عمل نمی‌ کنید؟ وی ادامه داد: در حال حاضر با وجود رفتار ناشیانه از سوی آمریکایی‌ها، شرکت مهم فرانسوی توتال در ایران سرمایه گذاری می‌کند بنابراین مشخص می شود ایران آن فضا را شکسته است. رئیس مجلس با بیان اینکه برجام یک توافق بین المللی است گفت: برجام در شورای امنیت مصوب شده بنابراین یک کشور نمی تواند با مصوبات داخلی خود آن را خراب کند. وی ادامه داد: این که روس‌ها در مصوبه اخیر مجلس آمریکا در کنار ایران قرار گرفته‌اند بیانگر این است نگرانی آنان بابت چیز دیگری است .
  سهراب کریمی(@kamal100)
  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید متن مصوبه آمریکایی‌ها آنقدری که واقعی بوده نشان داده شود، بنابراین رسانه‌ها و رادیو و تلویزیون اضطراب بلاوجه ایجاد نکنند؛ چراکه حادثه خیلی سهمگینی نیست، تخلف شده اما تاثیر شایان ذکری در کشور نمی‌گذارد. علی لاریجانی که به استان خراسان رضوی سفر کرده است چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران درباره مصوبه مجلس آمریکا در خصوص تحریم ها گفت: مصوبه آمریکایی‌ها در برگیرنده مجموعه‌ای از مطالب است که شاید قسمت اعظم تحریم‌هایی است که در گذشته وجود داشته و در حال حاضر نیز وجود دارد منتها در گذشته براساس فرمان رئیس جمهور آمریکا بوده اما در حال حاضر قانونی شده است.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا،رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: می توان گفت این موضوع چیز جدیدی نبوده و یک بخش‌هایی به تحریم‌ها اضافه شده و شیطنت‌هایی صورت گرفته است که با توافق هسته‌ای سازگار نیست. مصوبه آمریکایی‌ها چیز جدیدی نبوده و یک بخش‌هایی به تحریم‌ها اضافه شده و شیطنت‌هایی صورت گرفته است که با توافق هسته‌ای سازگار نیست. لاریجانی ادامه داد: تردیدی نیست این مصوبه آمریکا نشان می‌دهد که در مسیر عادی آنها نتوانستند کارشان را جلو ببرند بنابراین با دستپاچگی و عصبانیت بدین مسیر رفتند. رئیس نهاد قانونگذاری افزود: باید متن مصوبه آمریکایی‌ها آنقدری که واقعی است نشان داده شود؛ بنابراین رسانه‌ها و رادیو و تلویزیون اضطراب بلاوجه ایجاد نکنند؛ به دلیل اینکه حادثه خیلی سهمگینی نیست، تخلف شده اما باید توجه داشت تاثیر شایان ذکری در کشور نمی‌گذارد. لاریجانی با تاکید بر اینکه با این مصوبه آمریکایی ها مقابله خواهد شد افزود: مصوبه آمریکایی ها مقدار زیادی جنبه تبلیغاتی دارد و مواد مغذی آن کم بوده و حواشی زیادی دارد بنابراین باید به این موضوع توجه شود که در دام آنها نیافتیم که قصد دارند مسیر را به سمت دیگری بکشانند.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #شاخص خیلی ها نه به کدال نگاه می کنند و نه به گزارشها .پولی را ندانسته وارد می کنند و با جو و شایعات خرید و فروش می کنند و بعدا" فحش می دهند. وقتی سهام در پیتی را می خری انتظار معجزه از دروغ بافی یک عده ای داری همین می شه دیگه .
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #شاخص - بعضی سهم ها توزیع سود 10 ریالی و 25 ریالی و . . . . دارند انگار درسال 57 یعنی 40سال پیش دارند زندگی می کنند.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #کچاد از بس گفتند خجالت بکش ،دست بردار ،مثل اینکه شنید هم برداشت هم کشید .
  سهراب کریمی(@kamal100)
  بازار تا ظهر متعادل تر می شود اکثر صفهای فروش را می دهند.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #خصدرا حداقل بیست برابر سرمایه اش بدهی دارد یعنی 2700 میلیارد تومان .یعنی بخواهد یک ریال سود کند باید 2700 میلیارد تومان زیان انباشته را رفع و رجوع کند شاید 20-30 سال طول بکشد.
  سهراب کریمی(@kamal100)
  #شاخص - تقریبا یکصد شرکت این هفته بخاطر مجمع می بنندند 120 شرکت هم که قبلا بسته بودند هفته آینده احتمالا بورس تهران با 22-23 شرکت فعالیت خواهد کرد برید تعطیلات خوش باشید..
  جاسم کریمی(@kamal100)
  فرمودند به جای توتال با یک شرکت خوشنام امضاکنید ،این شرکت های خوشنام را به ما معرفی کنید.بریم انگلیس میگید روباه پیر، آمریکا هم که هیچ، فرانسه هم که اینطور میگید، پس کیا بیان؟/ زنگنه
  جاسم کریمی(@kamal100)
  سود بالای پرداختی به سپرده ها، بانک ها را تخریب کرده است، سرمایه بانک ها را زایل و آنها را با زیان مواجه کرده است. بانک های بهتر کشور نیز برای رقابت با بانک ها و موسسات اعتباری ضعیف، بازی پرداخت سود بالا را ادامه داده اند. بانک های ضعیف برای ادامه بقا این نرخ ها را می پردازند و با خود بانک های بهتر کشور را نیز تضعیف می کنند. این وضعیت امکان تامین مالی را از بانک ها گرفته و بیشتر آنها غیر از تمدید تسهیلات قبلی کاری از دستشان برنمی آید. بسیاری از مدیران بانک ها حساسیت خود را نسبت به کسب سود از دست داده اند و توجه ندارند که متوسط هزینه پولشان بسیار بالا رفته است. تخریب نهادهای مالی محدود به بانک ها نیست. آرام آرام بیمه ها و بازار سرمایه نیز وارد این بازی های هرمی (پونزی) شده اند. هزاران سرمایه گذار حقیقی در بازار سهام فضایی برای انجام معامله و کسب سود معقول نمی یابند. حاصل کار این شده که عده ای به سوی معاملات نامعقول، نامتعارف و حتی غیرقانونی گرایش یافته اند. قیمت سهم شرکت کوچک یا متوسطی را در حرکتی دسته جمعی و با استفاده از شبکه های اجتماعی و وسایل ارتباط جمعی با طرح شایعه ای بالا می برند و نهایتا آن سهام را به دستگاهی دولتی، شبه دولتی، خصولتی یا سهام داران تازه کار می فروشند و از بازار آن سهم خارج می شوند. یعنی چون کاسبی وجود ندارد، عملا به کار خلاف روی آورده اند و توجه ندارند که با این کار ریشه فرصت های آتی بازار سرمایه را هم می خشکانند.
  جاسم کریمی(@kamal100)
  به دلیل تعدد تخلفات از این دست، مقام ناظر بازار سرمایه نیز با همه تلاش، توان کنترل و تمشیت همه این دست کاری ها را ندارد، همان طور که مقام ناظر نظام بانکی در سال های گذشته نتوانسته از پس تخلفات گسترده نهادهای پولی برآید و کار را به اینجا کشانده است که می بینیم. بنابراین، جای تعجب نیست که بازار سهام کشور بیشتر تخریب شود، چراکه شرکت های بورسی توان رقابت با نرخ سود بالایی را ندارند و چنین امکان سودی را در بخش واقعی اقتصاد ایران نمی یابند و از این رو بازار سهام در سال های اخیر دائما در حال تحدید و کوچک شدن بوده است. آنچه در سطور بالا گفته شد در صورتی درست است که نرخ تورم در سطح فعلی بماند و رشته کار از دست مسئولان در نرود. اما تورم در کمین است و فاصله چندانی هم با ما ندارد. اگر به دلیل تضعیف وضعیت بانک ها و بروز نااطمینانی، مردم پس اندازهای خود را به سمتی دیگر سوق دهند، تورم افسارگسیخته ای چهره می نماید و آن گاه دیگر این نرخ جاری سپرده ها نرخ بالایی تلقی نخواهد شد.
  جاسم کریمی(@kamal100)
  #شاخص -دقت کنید علیرغم اینکه شاخص مثبت است هر روز از پورتفوی و سبد شما مبلغی کم میشود در قیمتهای سهام شما هم چندان تغییر نمی کند ولی سبد سهام شما در عرض یکماه 10-20-30 درصد ارزشش را از دست می دهد و نمی دانید چگونه این پول از شما به سرقت رفته است؟
  جاسم کریمی(@kamal100)
  مشاور اقتصادی رییس جمهور در یادداشتی با طرح سه پیشنهاد خواستار کینه زدایی از سیاست، سیاست زدایی از اقتصاد و سخنرانی زدایی از سیاستگزاری شد. اول: کینه زدایی از فضای سیاسی سیاست، بطور طبیعی عرصه اختلاف نظر و واگرایی دیدگاهها است.بنابراین، اصل وجود اختلاف اجتناب ناپذیر است. آنچه اهمیت دارد نحوه برخورد با این اختلافات است. اگر اختلاف نظر در سیاست، شکل عقیدتی و ارزشی بخود گرفته و هر طرف، خود را در جبهه حق و طرف مقابل را از لشکریان باطل تصور کند، مبارزات سیاسی به خشونت خواهد گرایید و عاقبتی تلخ و ناگوار خواهد داشت. سیاست نه عرصه خصومت بلکه عرصه رقابت است. دو تیم فوتبال که با هم مسابقه می دهند رقیب یکدیگرند نه دشمن هم. مسابقه داور می خواهد و قبل از آن قانون و مقررات. در مسابقات رفتار پر خطر تعریف شده است. ضمن آنکه شکست و پیروزی هم در آن تعریف شده است. دو تیم ورزشی به قصد نابودی یکدیگر با هم مسابقه نمی دهند. عرصه سیاست ورزی در ایران اگر قاعده مند نشود به سمت خشونت حرکت خواهد کرد. اگر پای خشونت به سیاست باز شود، مشکلات و زخم هایی سرباز می کند که مانند باتلاق، "همه" را خواهد بلعید. دوم: سیاست زدایی از اقتصاد سیاست ورزان اهل ریسک اند و مخاطره پذیری جزءِ ذات کار آنها است. در مقابل، بازار و سرمایه بسیار محتاط و گریزان از ریسک های سیستماتیک است. اقتصاد اگر مستاجر سیاست شد، از آنجا که می داند هر لحظه ممکن است از مالک حکم تخلیه بگیرد دستش به کار نمی رود و تنها به روز مرگی و امور کوتاه مدت بسنده می کند. چیزی که هیچ تناسبی با راه حل های مربوط به مشکلات بزرگ حال و آینده کشور ندارد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟