21:54
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۲۸.۸
   ۱۱۱.۹۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۸،۱۱۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۴    ۱۳:۴۴

آیدی تست

قال الامام محمد تقی الجواد علیه السلام: إظهار الشيء قبل أن يستحكم مفسدة له (تحف العقول، ص 480) اظهار چيزي پيش از آنكه پايدار شود مايه تباهي آن است. ***************************************************************** کیفیت غریبی است در بی زبانی ما

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

justfortest

آیدی تست عضو از ۱۳۹۳/۰۹/۲۸

  آیدی تست(@justfortest)
  @sahamyab به دلیلی در پروفایل کاربری شماره موبایلم را تغییر دادم، بعد از مدتی که قصد استفاده مجدد از همان شماره ی سابق را داشتم با این پیام مواجه شدم "شماره موبایل وارد شده قبلا ثبت شده است" در صورتی که هیچ کاربری فعال یا مسدود شده ای وابسته به آن شماره موبایل نبود. به نظرم توجیه منطقی ندارد که آن شماره قابلیت استفاده مجدد نداشته باشد.
  آیدی تست(@justfortest)
  دلواپسم ...صد البته بازاری که به ثبات رسیده باشه رو ترجیح میدم. این که بازار از بلاتکلیفی دربیاد و به جای نوسانهای کوتاه مدت بتونم حداقل خریدهای میان مدتی با حداقل استرس داشته باشم ایده آلم هست. توی هر بازاری هم متناسب با شرایطش معامله ام رو می کنم و منکر نیستم که دلواپسم! نگرانم از این توافق که سایه اش مدتهاست روی بازاره و نگرانیم هرچند بعضیا سرزننش می کنن علت داره:
  آیدی تست(@justfortest)
  #خبر منبع ایرانی: توافق به لحاظ لجستیکی و فراهم کردن مقدمات کار برای امشب امکان‌پذیر نیست. متن توافق جامع هسته‌ای به 100 صفحه رسیده است.
  آیدی تست(@justfortest)
  @payamnaderii کدخدای سایت به دلیل زیادی بچه مثبت و قانونمند بودنش مجوز ورود به زندان سهامیاب رو نداره مگه با پارتی بازی اخذ مجوز کرده باشه! البته شما می تونید بابت داشتن تحلیلگری مثل احسان امیری از سهامیاب *تشکر* کنید:)
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  @sahamyab لیست تاپیک های تعریف شده برای سهامیاب (به ویژه تگ های متفاوت از نمادهای بورسی) مثل #پیشنهاد ، #عرضه_اولیه ، #سوال و ... را کجا می توانیم ببینیم؟
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  @architectural مطمئنم اگه شما هم می شناختیدش خودتان ترجیح می دادید که کامنت هایتان حذف شود حتی علی رغم کدورتهایی که نوشتید ایجاد شده...پس شخصا عذاب وجدانی بابت هایلایت کردنشان ندارم اما اگر باعث ناراحتی -ولو کوتاه مدت- شما شده باشد عذرخواهی می کنم.
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  @payam31314 سلام، علیرضا لطفا اینجا را ببین Coursera - Free Online Courses From Top Universities #آموزش
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  با سلام جناب امیری @amiriehsan یکی دیگر از کاربران @tabasom نیز نوشته بودند قبلا برای استفاده از گزینه ی محدودیت کاربر زیر پستهای خودشان با خطا مواجه می شدند که بعد از مکاتبه با سهامیاب و وعده ی بررسی درخواستشان دو روز بعد این مشکل مرتفع شده است. هنوز نمی دانم این یک باگ بوده که شامل حال بعضی از نامهای کاربری شده یا به طور موردی و رندوم برای بعضی از کاربران اتفاق افتاده این هم از بی سوادی ما در زمینه ی کامپیوتر است مهندس:( اگر جوابش را دانستید بنویسید که ما را از جهالت برهانید.
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  #آموزش اگر در زیر پست ارسالی خودتان کامنت حاوی توهین مشاهده کردید گزارش توهین نزنید، بلکه به جای آن از گزینه ی «محدود کردن کاربر» استفاده کنید که کامنت مورد نظر حذف شود! در صورت ارسال گزارش توهین شما امکان محدود کردن کاربر را نخواهید داشت. امیدوارم که ناچار به استفاده از این گزارش ها نشویم اما گاهی پیش میاد:)
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  #شاخص پارسال گفتم این جناب شاخص رو باید بن جامین باتن صدا کرد ... حالا الآن تازه به کودکی رسیده خردسالیش مونده:( بد بین
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  آیا اگر صاحب پست آن را گزارش کند برای حذف پست کافی است؟
  آیدی مجازی جهت تست(@justfortest)
  ظاهرا سایت در مواردی دارای مشکل است. این آیدی را برای بررسی آن ایرادات ایجاد کرده ایم. هدف این است که مطمئن شوین مشکل از سایت است و به سیستم ما مربوط نمی شود!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟