09:42
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۵۴۱.۸
   ۱۶۹.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۵،۳۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۰۱    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

irbna

ایران بورس عضو از ۱۳۹۱/۱۲/۲۳

  ایران بورس(@irbna)
  #غپینو شرکت غذایی پارس مینو با سرمایه 42 میلیارد تومانی سود خالص هر سهم در سال مالی 91 را با تعدیل مثبت 35 درصدی در عملکرد 12 ماهه مبلغ 616 ریال اعلام کرده است.
  ایران بورس(@irbna)
  #بموتو بهترین حدضرر سهم در حوالی 420 تومان قرار دارد لذا توصیه به مراقبت از این محدوده را داریم.
  ایران بورس(@irbna)
  #اخابر سود محقق شده 444ریال یک هفته پس از مجمع زمان پرداخت سود نقدی تقسیم سود در مجمع حداکثر با فرض تقسیم 40تومان سود در مجمع و براورد سود 465ریالی سال مالی 92 پی به ای بعد از مجمع 4.13
  ایران بورس(@irbna)
  بر اساس بخشنامه سازمان توسعه تجارت، پلی پروپیلن از فهرست کالاهای مشمول ممنوعیت صادرات حذف و به فهرست کالاهای مشمول مجوز صادراتی اضافه شد.
  ایران بورس(@irbna)
  #شپاس محدوده 3100 تومان سقف قبلی قیمت بوده است سهم دوبار از این محدوده با برگشت روبرو بوده است انتظار داریم قیمت این بار با حجم معاملاتبهتری به سمت اهداف بالاتری از 3100 تومان حرکت کند لذا سهامداران بهتر است به رفتارقیمت در محدوده 3100 تومان دقت بیشتری داشته باشند
  ایران بورس(@irbna)
  #فاسمین 650 تومان مقاومتی خواهد بود که اگر شکسته شود دوباره می توانیم سهم را در محدوده قیمتی 750 تومان و حتی بالاتر ببینیم.
  ایران بورس(@irbna)
  #طلا تاثیر گذار ترین منطقه در ادامه نوسانات صعودی محدوده 1436 محدوده 1436 به دلایل ذیل بسیار حائز اهمیت می باشند: اولا محدوده 1436 محدوده مرز تقاضا در روز جاری می باشد ثانیا احساسات بازار به نفع خریداران تفسیر نمی گردد نهایتا تحلیل می نماییم با توجه به اهمیت محدوده 1436 در صورت شکست و تثبیت آن در انتظار صعود بیشتر هستیم و مسیر برای رسیدن به 1454 هموارتر خواهد شد. شکست و تثبیت محدوده 1412 موجب افزایش قدرت نوسانات نزولی می گردد.
  ایران بورس(@irbna)
  #فملی #کروی بهای فلزات رنگین نوسان قابل ملاحظه‌ای را در این روزها ثبت کرده‌اند؛ بهای مس و نفت بیش از موارد دیگر مورد توجه بود. در آخرین معاملات دیروز بهای مس به کمتر از 7هزار دلار در هر تن رسید . از دیدگاه کارشناسان بحث اساسی در صورت کاهش بهای فلزات و مواد خام، کاهش درآمد شرکت‌های وابسته است. هرچند که می‌توان امید داشت تغییر ارزش دلار بتواند بخشی از کاهش قیمت‌های جهانی را جبران کند . در همین حال بهای روی در بازار جهانی به هزار و 853دلار و سرب به 2هزار و 11دلار در هر تن رسیده است.
  ایران بورس(@irbna)
  تصمیم فاجعه بار دولت برای افزایش 400 درصدی نرخ گاز با اطلاعاتی که تاکنون از بدنه دولت به دست ما رسیده تصمیمات جدی مبنی بر افزایش نرخ خوراک متان از 70 تومان به 325 تومان در حال نهایی شدن است که در صورت تحقق چنین امری دیر یا زود باید چشم انتظار رخداد فاجعه ای عظیم در این صنعت باشیم. احتمال افزایش بیش از 400 درصدی نرخ گاز متان مصرفی شرکت های پتروشیمی تصمیمی است که در صورت به واقعیت پیوستن این امر باید منتظر رخداد فاجعه ای بزرگ در این صنعت باشیم.
  ایران بورس(@irbna)
  خبرنگار زیر خاکی ما از #خودرو ایران خودرو خبر آورده که به جهت بالا بردن قیمت پژو 206 اس دی فعلا موقتی خط تولید این ماشین متوقف گردیده است
  ایران بورس(@irbna)
  خودروسازان: كاهش قيمت بيش‌از اين امكان ندارد
  ایران بورس(@irbna)
  #پارسان شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه ماه 92 مبلغ یک هزار و 414 ریال سود به ازای هر سهم پیش بینی کرد.
  ایران بورس(@irbna)
  #کروی شرکت توسعه معادن روی پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به29 اسفندماه 92 را اعلام کرد. به گزارش بورس و اوراق بهادار، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه یک هزار و 913 میلیارد و 950 میلیون ریال مبلغ 427 ریال پیش‌بینی کرده است.
  ایران بورس(@irbna)
  #اخابر مخابرات سومین شرکت بزرگ بازار سهام که در عملکرد نه ماهه فقط 5 ریال از سود 412 ریالی هر سهم را پوشش داده، اولین سود سال آینده را 465 ریال پیش بینی کرد.
  ایران بورس(@irbna)
  #کطبس شرکت زغالسنگ نگین طبس طی 9 ماه ابتدای امسال معادل 35 درصد از پیش‌بینی سود هر سهم 381 ریالی خود را پوشش داد.براساس اطلاعیه سازمان بورس، این شرکت طی دوره یادشده توانست معادل 65 درصد از پیش‌بینی فروش 127 میلیارد ریالی خود را پوشش دهد
  ایران بورس(@irbna)
  #حتاید شرکت تاید واتر خاورمیانه سود هر سهم سال مالی 92 را با افزایش 20 درصدی نسبت به سال مالی 91 پیش‌بینی کرد. براساس اطلاعیه سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 628 میلیارد و 560 میلیون ریال مبلغ یک هزار و 75 ریال پیش‌بینی کرده است.
  ایران بورس(@irbna)
  انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 و پیش بینی افزایش بحث و جدل های سیاسی شرایط ویژه ای را برای بورس فراهم می سازد، از این رو طبیعی است که باید جوانب احتیاط را در سرمایه گذاری رعایت کرد. چراکه بازار سرمایه ایران نسبت به اخبار Over reaction و Under reactionنشان داده که این امر به نوسان قیمت ها به صورت هیجانی دامن می زند.
  ایران بورس(@irbna)
  #شفن در پی تحریم های اعمال شده بر کشور و نیز ممنوعیت موقتی صادرات متانول طی سال جاری، بسیاری از شرکت های صادرات محور و تولیدکننده این محصول همچون پتروشیمی فن آوران در زمینه فروش خارجی آن با مشکلاتی مواجه بودند.
  ایران بورس(@irbna)
  #شپنا شرکت پالایش نفت اصفهان با سرمایه ای معادل 416 میلیارد و 225 میلیون و 800 هزار تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 92 مبلغ 3516 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با سال مالی گذشته خبر از افزایش 40 درصدی می دهد.
  ایران بورس(@irbna)
  #وپست آخرین تحولات شرکت بورسی و مشمول اصل 44 پست‌بانک با تغییر مدیرعامل و سرپرستی فراهانی با حکم وزیر ارتباطات همراه شده است.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟