08:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۲۱.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۱۰،۱۵۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۳    ۱۲:۳۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

iraniran

حمیدرضا م عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۲۸

  حمیدرضا م(@iraniran)
  #ولصنم هر سهم 24 تومان ریختن؟
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #ولصنم چه موقع پرداخت سوده؟
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #شبریز چند سال پیش شپنا داشتم بعد از 1 سال بسته بودن با 77% منفی باز شد . امیدوارم دوباره این اتفاق نیافته....
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #شپنا #شبندر #شبریز #وکار #وآفری #وخارزم بنظر من الان هرکسی هر سهمی بفروشه مجبوره که داره میفروشه . وگرنه خود فروشنده ها هم میدونند همه سهم ها با چند درصد بالا یا پایین تقریبا تو کف قیمت هستند .
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #ولصنم دمت گرم حقوقی . هرکسی فروخت حقوقی خرید...
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا تفاهم سیتروئنپژو اما در شرایطی قرارداد با ایران خودرو را نهایی کرد که شریکش سیتروئن نیز همین چندی پیش تفاهم‌نامه همکاری مشترک با دیگر خودروساز بزرگ کشور را به امضا رساند. سایپا و سیتروئن که پیش تر به‌واسطه مونتاژ زانتیا در ایران، با یکدیگر همکاری داشتند، پس از توافق هسته‌ای نیز پای میز مذاکره با یکدیگر نشستند تا فصلی جدید از مشارکت را آغاز کنند. این دو خودروساز نیز مانند ایران خودرو و پژو، تمایل چندانی به انتشار جزئیات همکاری آینده شان ندارند و حتی هنوز تاریخ آغاز مشارکت شان نیز مشخص نیست. با این حال برخی گمانه‌زنی‌ها از آغاز شراکت این دو خودروساز طی اسفندماه امسال حکایت دارد و ظاهرا قرار است محصولی به نام سیتروئن C4 در سایپا به تولید برسد. همچنین گفته می‌شود که سایپا 50 درصد از سهام سایت کاشان خود را به‌عنوان «آورده قرارداد» در اختیار سیتروئن می‌گذارد و این خودروساز فرانسوی نیز 500 میلیون یورو سرمایه (در قالب خرید سهام و...) به جاده مخصوص خواهد آورد.البته فعلا پیش از هر اتفاقی باید منتظر ماند و دید سایپا و سیتروئن چه زمانی تفاهم‌نامه خود را به قرارداد تبدیل می‌کنند؟
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا اما پژو و سیتروئن در شرایطی موفق به عقد قرارداد و تفاهم‌نامه با خودروسازان ایرانی شده‌اند که دیگر هموطن آنها یعنی رنو هنوز مذاکرات خود را با جاده مخصوصی‌ها نهایی نکرده است. رنویی‌ها که به شدت خواستار گسترش فعالیت خود در ایران هستند، از مدت‌ها پیش مذاکره با ایران خودرو و سایپا را آغاز کرده و قصد دارند 25 محصول جدید را طی سال‌های پیش رو در این دو شرکت به تولید برسانند. این در حالی است که مذاکرات مربوطه خالی از حواشی نبوده و اتفاقا یکی از دلایل اصلی تاخیر در امضای قرارداد (میان رنو و خودروسازان ایرانی) همین حاشیه‌ها است. گفته می‌شود حاشیه اصلی به این مساله برمی گردد که خودروسازان ایرانی خواستار همکاری مستقل با رنو هستند، اما این خودروساز فرانسوی می‌خواهد همزمان با هر دو غول جاده مخصوص شراکت داشته باشد. هرچه هست، رنو هنوز هم در حال مذاکره با ایران خودرو و سایپا است و آن طور که منابع آگاه می‌گویند، تا پایان تابستان، قرارداد میان طرفین امضا خواهد شد. هرچند رنو نام تمام 25 محصولی را که می‌خواهد در ایران تولید کند، اعلام نکرده، با این حال گفته می‌شود تولید خودروهایی مانند سیمبول، کوئید (محصول ارزان قیمت رنو)، داستر، کلیو4 و کپچر در ایران خودرو و سایپا قطعی است.
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #واتی #شپنا #وکار #کالا4 #خساپا #وآفری #ولصنم دوستان توجه داشته باشند که خرید و فروش های حقوقی را خیلی ملاک خرید و فروش قرار ندید . اون کارگزاریهایی که تو این خرید و فروش میلیاردر شدن هم برای خودشونه...
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #کالا4 این سهم بدرد بورس باز ها نمیخوره . این سهم فرای بورس ایرانه
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #ولصنم تحلیل دوستان برای یک ماه آینده این سهم چیه؟
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا صف خرید تا 10 دقیقه دیگه
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا حقوقی فکرشم نمیکرد 50 میلیون حقیقی بخره. ایندفعه حقوقی عقب موند. ولی جبران میکنه... خوش بین
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا حقوقی شروع میکنه
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا خوب خریدارهایی داره خوش بین
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا ما که بازم خریدیم
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #وکار فکر میکنید چند باز بشه و بعداز حدود 1 ماه روی چه قیمتی ثبات پیدا کنه؟
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #وآفری #وبیمه #آسیا #البرز #وآفری 25% افرایش سرمایه از محل سود انباشته تا چند روز دیگه ....
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #وآفری 25% افرایش سرمایه از محل سود انباشته تا چند روز دیگه ....
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #شپنا خرید 100,700 سهم نفت اصفهان متوسط 29,010 ریال 1392/09/272 3 ساله این سهم را خریدم به قیمت و تاریخی که بالا نوشتم. بعد از یکسال بسته بودن با 74% منفی باز شد الان هم هنوز 50% تو ضررم . این حرف ها که نفت گرون شد و این بهترین سهمه و ازین حرفها رو ول کنید این سهم آشغال ترین سهم بازاره....
  حمیدرضا م(@iraniran)
  #خساپا باحال بود یادمه یسری میکفتم رو 4000 تومن و 5000 تومن باز میشه
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟