20:08
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

iranaziz

حمید مختار عضو از ۱۳۹۴/۰۴/۰۷

  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر مهدی ق دیروز فروختی امروز نمیتونی بخری و جا موندی .مجبوری منفی بدی خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر چرا نمی بندنش؟
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر آی شماره11باشمایم و افرادی مث شما
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر سلام آقا این تازه واردا که هنوزهیچ شناختی از بازارسهام ندارن لطفا اینجا نظر ندن.کاملا مشهوده که هیچی سرشون نمیشه.واقعاباید خندیدبه این نظرات آبکی.
  حمید مختار(@iranaziz)
  شبندرتبریک به پالایشیا خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  انس طلا1,212.95-0.05(-0%)داوجونز آمریکا17,838.000(0%)شاخص دلار95.560.01(0.01%) نفت برنت 2 دقیقه قبل H:50.22 L:49.92نفت برنت50.090.12(0.24%) #شبندر صعودنفت خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر کوچکترین حرکت در نفتی ها منافع سرشاری به سهام دارهاش می رسونه که به نظر من بزودی این اتفاق میوفته و نشونه اون هم همه خبرهای خوبیست که تو نفتی هاوجود داره ولی خودرویی ها تا قراردادها قطعی بشه و به تولید برسه و به فروش برسه با این رقابتی که تو دنیا هست وباوجوداین غول های خودروساز و اشباه شدن ظرفیت کوچه و خیابون هامون و بادکردن خودروها دست مصرف کننده های داخلی نمیشه زیاد روش حساب بازکردپس سهامدارای نفتی دودستی سهاماتونو بچسبید.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر نفت نیازلحظه به لحظه دنیاست و بالا پایین رفتنش هم نشان از اهمیت این ماده مهم است و این نوسانات قیمت نفت ازاهمیت اون کم نمی کنه چون کل دنیا ازممالک پیشرفته تا عقب افتاده به نفت نیاز دارن ومطمین باشید این ماده بااهمیت بعنوان سرمایه گذاری بسیارمطمین و بنیادی ست و بلاخره منفعت خوبی بهتون می رسونه.بنیادی ترین سهام نفتیا هستن.شک نکنید.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر خودرویی ها حباب وحشتناک دارن و ریزش شدید خواهد کرد با این بدهی کلانی که دارن و همش تبلیغات منفعت طلبیه یک عده است که باعث خواهد شد عده زیادی سرمایشونو ازدست بدن.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر نفت افسارگریخته شد.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر نفت 44 دلار رد کرد.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر خبرهای طلایی درراه است.ازاین سهم خارج نشید که پشیمان خواهیدشد.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر سلام دوستان.بازهم اشاره می کنم.این سهم هنوزرشد نکرده .پس ازحالا به بعد افزایش پیداخواهدکرد و فروشنده ها بازنده اند. خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر #شبندر حواستون باشه این پالایشگاه با قدرت هرچی بیشتر درحال تولید هست که یکی ازقطبهای مهم تولیدسوخت درکشورهست و باراه اندازی فازجدید توی اردیبهشت ماه و بالارفتن قیمت جهانی نفت و رفع کامل تحریمها و رونق اقتصادی کشور و سرازیزشدن سرمایه های خارجی و داخلی به بازار بورس همه رو شگرفت زده خواهدکرد پس گول نوسان قیمت رونخورید که امری طبیعیست و ی عده جامونده ازاین سهم با دادن نظرات منفی و بدبین کردن سهامداران می خواهند جو رو به نفع خودشون تغییربدن چون جاموندن.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر حواستون باشه این پالایشگاه با قدرت هرچی بیشتر درحال تولید هست که یکی ازقطبهای مهم تولیدسوخت درکشورهست و باراه اندازی فازجدید توی اردیبهشت ماه و بالارفتن قیمت جهانی نفت و رفع کامل تحریمها و رونق اقتصادی کشور و سرازیزشدن سرمایه های خارجی و داخلی به بازار بورس همه رو شگرفت زده خواهدکرد پس گول نوسان قیمت رونخورید که امری طبیعیست و ی عده جامونده ازاین سهم با دادن نظرات منفی و بدبین کردن سهامداران می خواهند جو رو به نفع خودشون تغییربدن چون جاموندن. خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر انشاالله خبرای خیلی خوبی توی این سهم پالایشی هست.هرکس ازاین سهم خارج شد متاسفانه شدیدا ضررمیکنه. خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر فروشنده بازنده است.آفرین به سهامدارهای صبور.مطمین باشید چندین برابر سرمایه تون نسیبتان خواهدشد. خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر طبق همون چیزی که پیش بینی میشه خوشبختانه روندسعودی شاخص شروع شده وتا 80000 انشاالله ادامه پیدا خواهد کرد بانگاه معاملات امروز میشه پی به اصل ماجرابرد...فعلا حمایت هاشروع شده وحرکت منفی روکه جریانات خاصی رهبری می کردند خاتمه یافته است.
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر این هم گامی بزرگ برای رشد شاخص و سهام شرکتها.تصویب رفع تحریمها ی ایران با آراءقاطع خوش بین
  حمید مختار(@iranaziz)
  #شبندر بهتره بجای حرفای من درآوردی و فرضیه های بیخود و بی اساس که هیچ کمکی به کسی نمی کنه صبر کنید و منتظر روزای خوب باشید.هرکی هم حالش خرابه از بورس بره بیرون و اینقدر جو منفی نده. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟