21:34
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۳۷۲.۴
   ۲۹۷.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۴۸،۶۲۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

imanvox

امین دوم عضو از ۱۳۹۴/۰۱/۱۵

  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور شمارش معکوس برای خبرهای خاکستری!
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور سلام به همه دوستان :حبر جدید اما کوچک وشاید هم بی تاثیر : جلسه اعتراض گونه چند سهامدار عمده حقیقی شنبه صبح با یکی از مسولین وزارت حانه X !به گمان ما و دوستان فایده ای ندارد. این بانک عامل است که باید اعتبار لازم را تامین کند که فعلا جوابی نداده. به نظر اگر جلسه ای با مدیران سازمان گرفته می شد تا سهم باز نشود بهتر بود.
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور دوستانی که مدام میان اینجا نظر می دهند که چطوری یک مدیر عامل از شرکت حود اختلاص می کند احتلاصی در کار نیست شزکت سر جای حود هست فقط مدیر عامل لطف کردند پول و سود صندوق هایی که هنوز تولید نکرده اند از شما در قالب سهم گرفته اند به همین راحتی . منتظر اخبار جدید باشید.
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور دوستان همان طور که قبلا گفتم اقای عاملی نتوانسته اند پول صندوق ها را تامین نمایند . قبل از جلسه دیروز بنده گفتم منتظر خبر خوبی نیستیم . ما و دوستان سخت به دنبال وافعیت بودیم متاسفانه حبرها خوب نیست. تامین اعتبار رو بانک زیر بار نرفته است دلیل تاخیر در حبررسانی دیروز هم همین بود. سازمان هم سخت به دنبال شفاف کردن سهم جهت نبرئه حویش است. به محض اقدام عاملی برای شفافا سازی سهم باز خواهد شد. EPS وحشتناک هم یعنی حدود 700 تا 1000 تومن . بنده یک هفته پیش هم گقتم پای وزارت حونه ای در میان هست. سهم باز میشه و دولت برای ماست مالی 25 درصد رو از طریق یانک تامین خواهد کرد تا 3 ماه . و تا آن مدت بیشتر دوستان سهام خود را مفت فروحته اند. منتظر حبرهای جدید باشید . حواهشا وتفعیات را ببینید تا بهترین تصمیم را بگیریم.
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور دوستان همه به اتفاق برای آقا مسعود به دلیل پست تکراری و ایجاد تنش و تلاش برای جهت دهی گزارش بزنید تا ایشون رو درکمال احترام بندازند بیرون . من چراغ اول رو روشن کردم .
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور شکایت سازمان در قوه کار رو پیچیده کرده است . تا 5 روز دیگه خبر میاد که تحت اون عاملی باید افداماتی انجام بده. اما سهم بست میمونه تا تکلیف دادگاه معلوم بشه . تعدادی از حقیقی های بزرگ به دنبال این هستند تا سازمان اجازه بده سهم چند روز باز یشه تا حقوقی های شرکت سهام فروشنده ها رو جمع کنند . این شزطی بوده که برای نامین اعتبار بانک با وساطت دولتی ها برای عاملی گذاشتند . به هر حال پیش بینی می شود هیچ خطری متوجه سازمان نیاشه و فکر همه چیز رو کرده. خبر موثق این که غاملی با حساب پولی که نگرفته بوده از دولت اطلاعیه های کدال رو می فرستاده حالا که پولی نیست به مشکل برحورده است .
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور در کل منتظر خبر خوبی نیستیم. تنها امید ما وسعت پروژه هست و طلبکاری شرکت از دولت . مسولان به دنبال راهی هستند تا هم به داد دولت برسند و هم گندکاری جناب مدیرعامل و بی درایتی سازمان به نوعی ماست مالی شود. انچه ما باید منتظز آن باشیم همین راهی است که گفتم . انشالله راه مناسبی پیشنهاد شود . فعلا از شایعات پرهیز گنید که جز اینها هیچ خبری نیست .
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور سلام دوستان همون طور که گفتم تا آخر ماه شاید هم زودتر منتظر حبر باشید. اما از جلسه 3 شب پیش برآیند ما این بود که عاملی کم مقصر نیست!!!
  امین دوم(@imanvox)
  #پتایر نوسان تا 410 محدوده خرید 380
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتوردوستان من دیشب عرض کردم تا اخر ماه صبر نمایید خبر ها خیلی بد نیست
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور این اخرین حرف ماست . نه اعصابتون رو خورد کنید نه یه فکر فروش باشید چند روز با خیال راحت منتظر بمانید تا ببینید چی میشه !
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور اعصاب ها حورد هست ما هم میدونیم اما وقعا خبر هایی داره میشه . فقط این رو بگم مدیونید اگه ده تومن خریدند بفروشید. مفهمید تا آخر ماه که چرا این رو گفتیم !
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور دوستان سلام . حبر آمد حبری در راه است . گویا در جلسه امشب حبرهایی شده . منتظر درز اون تا آخر ماه باشید. هوراییییییییی خوش بین
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور پاسداران خبری توش نیست . از اول هم نبود. ضمنا حدود 38000 تا از یه میلیون هم آمار درستی است . شرکت اصلا امسال برنامه ای برای تولید نداشته است . البته این جز پیگیزی هایی است که باید موثق بشه و هنوز نیست.
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور ضمنا وزیر اقتصاد بازحواست صزیحی از بورس کرده و اونها برای شانه حالی کردن کار رو کشوندن به قضاییه .
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور سند بدختی های ما رو می حواهی ؟ باشه میگذارم . و اما برای ارتباط کارایی رو که ماکردیم اینه که حداقل تمام شایعانی که به عقل جور در میاد رو پیکیری کنیم . الان هم دوستان پیگیریند . ظاهرا تا الان خبری ار عاملی بدست نیاوردند. شرکت سایت رو بسته نه جای دیگه . دفتر هم پلمپ هست . کارخونه هنور بازه وشایعه فرار عاملی اونجا بیشتره . فعلا همین
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور بنده 80 هزار تا دارم کسی بیشتر داره ؟ نابود شدم .
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور یه هر حال نمیشه نشست همین طوری باید کار رو به اعتراض یکشونیم . امساب روحانی برای رای مجبوره این جور موارد رو جمش کنه باید فشار اورد
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور متاسفانه بله من هم سهامدارم شواهدی که در متن هست متاسفانه مثل پازل هست که ظاهرا جور در میاد . خدا کنه دروغ باشه . من به لایو شک کرده بودم آحه چند وقته هیج عکس العملی نشون نمیدندنمیدونم والا
  امین دوم(@imanvox)
  #آکنتور این مطلب کپی است :و اما در مورد سهم آکنتور که این روزها حواشی زیادی به پا کرده است . طبق گفته های قبلی ظاهرا با مافیای یاد شده روبرو شدیم و همه چیز به سمت علنی شدن پیش میرود. طبق پیگیری ها عاملی از دسترس خارج شده شرکتی وجود ندارد . طبق همین بررسی می توان گفت نقشه ای چندین ماهه در کار بوده است. طبق اخبار موثق این گروه به صورت مرموزی از فضای مجازی نیز بهره برده اند.به صورتی که با همکاری گروه های بورسی توانسته اند حجم زیادی ثروت آکنتور را جابجا نمایند. نمونه بارز آن می توان به گروه موسوم به لایو اشاره نمود که با تشویق مستقیم سهامداران نقش بسزایی در ابن امر داشته و طبق پیگیری ها چند روزی است به کل از دسترس خارج شده اند در حالی که قبلا از خروج سرشاحه های اصلی آن خبر رسانی شده بود.تمامی راه های ارتباطی با شرکت مسدود شده است و جریانهای اطلاعاتی به مساله ورود کرده اند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟