08:11
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۷۵
   ۵۸.۸۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۶،۸۹۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

iman1394

ایمان رئیسی عضو از ۱۳۹۴/۰۴/۱۷

  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #خساپا حقوقی دوباره خر شد داره صفا جمع میکنه
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #خبهمن خاک بر سر اون 12 نفر
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #خبهمن وبهمن 21 درصد مثبت +++++++++++++
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #ونفت گفته می شد یک حقیقی دیروز بیش از 15 میلیارد تومان سهم پالایشی خریده است . این اتفاقات بسیار خاص است کسی که این حجم خرید می کند قطعاً مشاوران قوی دارد . در سوی دیگر دیشب در یک رخداد خاص گزارش 95 شتران روی کدال رفت .شتران همیشه از سایر پالایشی ها یک گام جلو تر است و زودتر گزارش می دهد . هنوز خبرهای تعدیل منفی سهم در گوش ما هست و حالا شروع به ارائه گزارش سال 95 کرده است که با رشد 54% سود عملیاتی مواجه است هر چند سایر عزینه ها و مالیات این موراد سود هر سهم را کمی پاییئن کشده و در نهایت 16% رشد کرده است ولی رشد 54% سود عملیاتی کم خبری نیست . به نظر اگر مفروضات برای سایر پالایشی ها نیز روال شود سود سال 95 انها فضای خوبی را خواهد داشت .
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #شاخص در پی بروز شایعاتی مبنی بر ابطال بخشی از معاملات نیم‌ساعت ابتدایی و پایانی معاملات امروز بورس تهران، معاون بازار بورس هر گونه ابطال در معاملات امروز را تکذیب کرد. علی صحرایی، معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، با رد هرگونه شائبه دستکاری و یا ابطال معاملات در ساعت رسمی فعالیت امروز این بازار، گفت: هیچ ابطالی طی معاملات امروز در بورس تهران وجود نداشته و شایعاتی مبنی بر دست کاری و یا ابطال نیم‌ساعت ابتدایی و پایانی معاملات امروز، بی‌اساس است.این مقام مسئول با بیان اینکه اخلال‌گران و شایعه‌سازان در زمینه ابطال معاملات امروز در فضای مجازی از طریق واحدهای حقوقی بورس، تحت پیگری قرار خواهند گرفت، عنوان کرد: سرمایه‌گذاران تنها از طریق مراجع رسمی و تحت نظارت سازمان بورس می‌توانند اخبار را دنبال کنند و به شایعه‌سازی‌ها در فضای مجازی اعتماد نکنند.به گزارش فارس، عصر امروز در شبکه‌های مجازی شایعاتی به نقل از معاون بازار بورس مبنی بر ابطال معاملات نیم‌ساعت ابتدایی و پایانی معاملات امروز بورس تهران منتشر شد که بر اساس آن عنوان شده بود، برای رعایت عدالت و عدم تضییع حقوق سرمایه‌گذاران معاملات ساعت 9 تا 9:30 صبح و نیز معاملات نیم‌ساعت پایانی روز جاری در بورس تهران ابطال می‌شود.
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #شاخص به گزارش خبرنگار مهر، در پی بروز مشکل فنی در یکی از سرورهای شرکت بورس، تمام معاملات امروز بورس که در مدت زمان 30 دقیقه انجام شده بود، باطل اعلام شد.مدیر بازار شرکت بورس از ابطال تمام معاملات امروز بازار سهام خبرداد و گفت: این اتفاق طی چندین سال اخیر برای اولین بار در تاریخ بورس کشور رخ می دهد.علی صحرایی با بیان اینکه این امر به منظور رعایت انصاف بین کارگزاران انجام شده است، افزود: امروز یکی از سرورهای بورس تهران دچار مشکل فنی شد؛ به همین دلیل کل معاملاتی که در مدت 30 دقیقه انجام شده بود باطل اعلام شد.وی تصرح کرد: مشکل فنی سیستم به دلیل افزایش تقاضا ایجاد شده بود و ورود تقاضای بسیار زیاد برای سهام برخی شرکتها به ویژه فولاد این مشکلات را ایجاد کرد.صحرایی با بیان این مطلب که معاملات تالار فردا انجام خواهد شد، بیان کرد: از این پس سفارش کارگزاران کنترل می شود.وی با اشاره به زمان انجام معاملات امروز بازار سهام بین 9 تا 9 و 20 دقیقه و 11 و 50 دقیقه تا 12 ظهر گفت: در مدت زمان 30 دقیقه بیش از 26 میلیون سهم به ارزش 5.8 میلیارد تومان داد و ستد شد.
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #خپارس پایانی خپارس بعد از بازار .5 درصد پائین تر امده
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #شاخص مگه بازار بسته نیست؟ چرا پایانی ها داره میاد پائین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #پارسان ر ی د م تو این سهم که همه دارن سود مکنن ما باید ضرر کنیم بد بین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #پارسان خودریا با قرارداد های که بستن 60- 70 درصد رشد کردن. مگه این شرکت با سایپم ایتالیا قرارداد نبست چرا هر روز منفیه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #پارسان بدترین سهم و بدترین حقوقی تو این بازار خوب هر روز بیشترین تاثیر منفی را رو شخص داره بد بین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #ذوب ++++++++++++++++++++++
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #وخاور ++++++++++++++++ خوش بین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #شبندر چه میکنه حقوقی شبندر خوش بین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #ذوب حقوقی شپلی هم روزهای اول زیاد میفروخت خوش بین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #شبندر آغاز سعود نفتی ها و ریزش قندی ها
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #شبندر ++++++++++++++++++ خوش بین
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #حفارس امروز مثبت میشه فردا صف خرید
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #قصفها ،نماد معاملاتی شرکتهای کارخانجات قند قزوین، قند اصفهان مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی می باشند.
  ایمان رئیسی(@iman1394)
  #حفارس دره صف میریزه 1.5 شد 1.1 خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟