18:02
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hssn

حسین ملک مطیعی عضو از ۱۳۹۳/۰۳/۳۰

  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو عده ای خاص(هم حقوقی و هم حقیقی) کاملا از روی عمد چند وقته با سهم دارن بازی میکنن و کاملا مشخص هستش که هدفشون پایین اوردن قیمت سهم هستش.حالا تا کجا !! معلوم نیست.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو هر کس هر جای ایران(کشورهای دیگه رو نمیدونم)کانال زده یا سایت داره یا هر چیز دیگه ای....... اولین هدفش """"کسب درامد"""""" هستش...............تمام مطالبی هم که میزارن تو سایتهاشون به اسم(((( آموزش ))))همش کشکه........ اخه بورس کشور ما که همش بلوک زدن- دروغ گفتن- بستن طولانی مدت نمادها -عدم پاسخگویی- بازگشایی نماد با قیمت کنترل شده و عدم شفافیت هستش ..........کجاش آموزش داره......فریاد زدن هم فایده نداره چون آدم تشنه بسیاره و سراب هم بسیار.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو اینم وضعیت تا الان
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو امروز هم که دقت کنید قیمت رو تا صف فروش رسوندن بعدش تا الان 3 تا """حقوقی"" فروشنده بودن در مقابل 70 نفر خریدار حقیقی. والان هم صف خرید شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و نزدیک یک میلیون حجم خورده در صورتی که روزهای دیگه خیلی حجم میخورد میشد 400 هزار سهم.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو در کل خیلی مشکوکه ظاهرا من که مجمع نرفتم ولی میگن:::::::در مجمع مطرح شده که به علت مشکلاتی که این شرکت در حمل ونقل داره قراره 80درصد سهامش رو به پتروشیمی خلیج فارس واگزار کنه.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو در مورد این سهم باید بگم یه چند مدتی هست که کاملا مشکوکه.اگه دقت کرده باشید وقتی تا 720تومان رشد قیمت داشت 2 تا حقیقی مقدار خیلی بالایی خرید داشتن که یکیشون تو همون قیمت 720 کلا خالی کرد و رفت و یکیشون مونده هنوز.اون یکی هم که مونده چند روزه داره با عواملش قیمت رو به پایین هدایت میکنه با فروش 1 عدد سهم یا 250 عدد سهم خلاصه عددهای پایین. چند تا حقوقی هم دارن همکاری میکنن.حالا علت چیه در آینده معلوم میشه. یه عکس هم از حقیقی که 5 میلیون سهم داره براتون میذارم که پریروز 566 عدد سهم فروخت دیروز هم 950عدد.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #سمگا پایان حراج حق تقدم.......... تمام شد. ممنوع متوقف
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو اینم حپترو بعد بازگشایی
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو فقط نگاه کنید طرف درصد سهم رو نمیتونه حساب کنه.... حالا بقیه اش هیچی....... گزارش قبلیش خیلی درست تر بودش.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو خاک تو سرشون با این گزارش دادنشون. 8 روز گذشته میخواد سه تا برگه گزارش بدن... هی اصلاحیه می زنن. تنها چیزی که دقیق میزنن پاداش و حق حضورشونه.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو بالاخره مسوولین شرکت زحمت کشیدن و بعد 8 روز تلاش بی وقفه و شبانه روز از زمان برگزاری مجمع تصمیمات "مجمع" رو به سازمان ارایه کردند. حالا دیگه برای بازگشایی مشکلی نیست. احتمالا شنبه باز بشه.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو اینم خلاصه تصمیمات مجمع دیروز که الان اومد روی کدال
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو ........این شاید سوال خیلی از افراد باشه اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!! دریافت"سود" که دیروز در سایت کدال اعلام شده ((مربوط به سال مالی منتهی به 95/12/30)) مربوط به چه زمانی هستش و کی تصویب شده؟؟مشمول چه افرادی میشه؟؟؟؟ مبلغش هم ذکر نشده..
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو ظاهرا امروز شرکت 2_3 تا اطلاعیه فرستاده. اول دعوت به مجمع عمومی به تاریخ 27 همین ماه. دوم زمانبندی پرداخت سود سال95. سوم صورتهای مالی تلفیقی... برای اطلاعات بیشتررجوع شود به سایت کدال
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو طبق شواهد شرکت همچین عجله ای برای باز کردن نداره. الان 11 روز گذشته هنوز هیچ اطلاعیه ای هم در مورد تعدیل درامد سهم به سازمان ارایه نکرده و همش پنهان کاری . و از طرفی مجمع عمومی عادی سالیانه اش اواخر همین ماه هستش. خلاصه هیچی تو این بورس ایران حساب و کتابی نداره. همش سلیقه ای هستش. یک کلام بی قانونی
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو "دلیل توقف" و اقداماتی که شرکت باید انجام دهد جهت بازگشایی.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سنا، شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 95 را حسابرسی نشده منتشر کرد.بر اساس این گزارش،"حپترو" در سال گذشته با سرمایه معادل 200 میلیارد ریال مبلغ577 میلیارد و 926 میلیون ریال درآمد عملیاتی داشت.از درآمد این شرکت بهای تمام شده درآمد عملیاتی کسر شد و سود ناخالص دوره به مبلغ 10 میلیارد و 901 میلیون ریال رسید.از سود ناخالص دوره نیز هزینه های فروش، اداری و عمومی کسر شد و زیان عملیاتی دوره به مبلغ 41 میلیارد و 326 میلیون ریال محاسبه شد.به زیان عملیاتی دوره نیز هزینه های مالی و مالیات افزوده و درآمدهای غیرعملیاتی از آن کسر شد و سود خالص دوره برابر 49 میلیارد و 981 میلیون ریال بدست آمد و بر این اساس مبلغ 250 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشته شد.به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ 66 میلیارد و 59 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو تحقق سود 250ریالی "حپترو" برای سال مالی 95 ...............منبع:سایت اقتصاد انلاین
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #حپترو حقوقی یهو ترکوند.!!!!!!!!!
  حسین ملک مطیعی(@hssn)
  #سمگا چه حجمی داره میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خرید توسط 100 حقیقی و فروش توسط 250 حقیقی
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟