06:11
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hrkamal

حمید RK عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۲۱

  حمید RK(@hrkamal)
  #خبر #سیگنال سهام‌داران عمده حقوقی بزرگ از جمله ساتا، غدیر، هلدینگ نفت و گاز پارسیان، بانک ملت و گروه سرمایه‌گذاری امید آمادگی خود را برای انتشار اوراق اختیار فروش تبعی از فردا، با هدف تضمین قیمت سهام تحت مدیریت خود اعلام کردند.(نقل از epsnews)
  حمید RK(@hrkamal)
  #شاخص خدایا، قول می دم، در منفی خرید کنم، پله ای بخرم، به سود کم، مثلا 10 درصد در ماه راضی بشم، 20 درصد سرمایه ام رو همیشه نگه می دارم برای روز مبادا خدایا، متعهد می شم، من بعد میان مدت خرید کنم، نوسانگیری نکنم (مگر اینکه وسوسه بشم، امان از این ""من شر الوسواس خناس، الذی یوسوس فی صدور الناس) خدایا، حتما شرکت زیان ده خرید نمی کنم، حتما پی بر ایی شرکت رو نگاه می کنم. حواسم به حجم معاملات هست، حقوقی شرکت رو نگاه می کنم، اصلا فقط و فقط عرضه اولیه خرید می کنم، خوبه
  حمید RK(@hrkamal)
  #شاخص خدایا، اگه اصل سرمایه ام، زنده بشه، قول می دم، دیگه پام رو تو بورس نذارم، اصلا سود نخواستم. می رم دیگه بر نمی گردم، قول، قول، قول خدایا، اگه بازار برگرده، قول می دم، مطابق اصولی که خودم طراحی می کنم، خرید و فروش کنم. خودت و خودم. اعتماد به نفس 120 درصد (همراه با علم، سواد، مهارت، آرام، کلا با آرامش و آسایش، مهارت ها رو یاد می گیرم و کلی آدم بورسی باکلاس میشم) خدایا، اگه آبروم نره و بازار مثبت بشه و پولم برگرده، قول می دم، جلوی هیچکس، از سود و کسب افتخاراتم تو بورس، نگم
  حمید RK(@hrkamal)
  #شاخص #شاخص #خبر #خرید #فروش جهت مقابله با جنبش green اصلا چه معنی داره سبدتون سبز باشه باید قرمز یا حداکثر قهوه ای باشه(نفل ازsaham2015)
  حمید RK(@hrkamal)
  #سوال ماشالا با این بازاراین روحیه از کجا میاد؟
  حمید RK(@hrkamal)
  #شاخص اولین حمایت در 81652 و حمایت بعدی در79727وحمایت اصلی در 77902 انشالا چنین روزهایی رو دیگه شاهد نباشیم که پول حقیق ها و مردم عادی به جیب 1 سری ویژه خوار ورانت خوار و بعضی حقوقی ها بره .مراقب سهامتون باشید و گول صفهای فروش رو نخورید.در هر صورت در آینده میان مدت سهمای بنیادی ضرر نخواهند رسوند.فقط سهمای غیر بنیادی نگرانی دارند.
  حمید RK(@hrkamal)
  #سوال #خبر #شاخص در این اوضاع سخت و اتمسفر سنگین متاسفانه شاهد حضور کمرنگ اساتید پر سابقه ودنبال شونده در سهامیاب هستیم که جا داره جهت کمک به کم تجربه تر ها وآماتورترها وایجاد ارامش منت بگذارند و سهام یاب و سهامدارها رو تنها نگذارند.
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبر سیمانی ها به همراه ساختمانی ها، خودروئی ها، بانکی ها، قطعه سازان و بیمه ای ها در سطوح مناسب خرید قرارگرفته است که امیدواریم با شروع اخبار مثبت از نتایج ژنو و همت مسئولان کشور در خصوص حل نرخ خوراک پتروشیمی ها که بیش از 40درصد بورس را تحت الشعاع قرار داده از روز دوشنبه با تمایل بازار برای برگشت همراه باشیم.(نقل از فرا سهم)
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبرسیمانی ها به همراه ساختمانی ها، خودروئی ها، بانکی ها، قطعه سازان و بیمه ای ها در سطوح مناسب خرید قرارگرفته است که امیدواریم با شروع اخبار مثبت از نتایج ژنو و همت مسئولان کشور در خصوص حل نرخ خوراک پتروشیمی ها که بیش از 40درصد بورس را تحت الشعاع قرار داده از روز دوشنبه با تمایل بازار برای برگشت همراه باشیم.(نقل از فرا سهم)
  حمید RK(@hrkamal)
  #تجربه بازار سهام کشور به 3 دلیل عمده در حال ورود به مرز هشدار است:1- پررنگ شدن عوامل ایجادکننده حباب در بورس کشور از منظر دو تئوری علمی (رابرت شیلر و هایمن ماینسکی)2- وجود دو تجربه تاریخی تقریبا مشابه با شرایط کنونی در بازار سهام کشور3- ایجاد فشارهای هزینه‌ای از جانب دولت به شرکت‌ها پس از شوک‌های ارزش و درآمدی
  حمید RK(@hrkamal)
  #تجربه #توصیه #سیگنال #خبر #شاخص خیلی از حرفه ای‌ها و قدیمی ترهای بازار هم این روزها از صف‌نشینی چشم و گوش بسته تازه کارها به ستوه آمده اند و گلایه مند هستند که به محض تشکیل صف برای یک سهم، گویا خیل عظیمی از سرمایه‌گذاران بدون توجه به عوامل بنیادی به اصطلاح «صف‌نشینی» می‌کنند و صف‌های خرید و فروش، به مثابه یک گلوله برفی، بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند.
  حمید RK(@hrkamal)
  #کهمدا مدیر مالی شیشه همدان عنوان کرد: افزایش سود پیش بینی شده محتمل استhttp://boursenews.ir/fa/pages/?cid=115060
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبر #سیگنال تا تاریخ 30 دی ماه احتمال اصلاح شاخص وجوددارد.البته برای ساختن یک ساختمان بلند مرتبه نیاز به فونداسیون قوی میباشد.اتفاقی که در بورس در حال شکل گیری است.پس مراقب باشید سهمتون مفت از چنگتون در نیاد.حقوقی ها بد جور در حال جمع کردن سهام حقیقی های عجول وترسو و یا آماتور هستند.تمام این صفها دستوری است.مراقب باشید.
  حمید RK(@hrkamal)
  #ثباغ #ثشرق #ثمسکن #آ .س.پ #خبر "نگرش درست ما در هر مساله نیمی از موفقیت ماست... شما می گویید شب فرا رسیده است؛ ولی من معتقدم صبح در راه است.... این هم آخرین یادگار من باشد روی دیوار سهامیاب ;) بدرود ."نقل قول از یکی از لیدرهای محبوب ساختمانی که به خاطر چند روزمنفی خوردن، عده ای جاهل بافراموش کردن سیگنالهایی که باعث سود فراوان قبلیشان گردیده بود باعث رنجش چنین اساتیدی گردیدند.
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبراخیرا اخباری از تصمیمات کمیسیون تلفیق مبنی بر اخذ 30 درصد مبلغ فروش کنسانتره و سنگ دانه‌بندی به عنوان حق انتفاع پروانه از سنگ‌آهنی‌ها در سال آینده منتشر شده است. در صورت نهایی شدن این تصمیم، هر‌چند بار هزینه‌های این شرکت‌ها نسبت به پرداخت 5 درصدی شمش اندکی کاهش می‌یابد اما از آنجا که سنگ‌آهنی‌ها تنها پرداخت 40 درصد این هزینه در سال جاری را در بودجه‌های خود منظور کرده‌اند، بر مبنای فرمول 30 درصدی از فروش، بازهم مشمول افزایش هزینه نسبت به بودجه کنونی خواهند بود.
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبرسنگ‌آهنی‌های بورس با عنایت به کاهش نرخ‌های فروش و مباحث مربوط به حق پروانه، در کوتاه‌مدت با چالش حفظ روند رشد سودآوری مواجه هستند، هر چند اجرای طرح‌های توسعه کماکان سهام این شرکت‌ها را در گروه رشد یابنده‌ها با دیدگاه بلندمدت قرار می‌دهد.
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبر تصمیم مدیریت بازار مبنی بر انتقال 14 شرکت پایه فرابورس به بازار توافقی در روزهای گذشته شوکی را به سهامداران وارد کرده و موجب تشکیل صف‌های فروش در سهام مربوطه شده است. منطق این تصمیم به لحاظ وضعیت خاص این شرکت‌ها (که عمدتا طرح‌های صنعتی نیمه‌تمام هستند) قابل درک است، اما به لحاظ اعلام ناگهانی آن و درگیر بودن سهامداران حقیقی و تازه وارد در این نمادها تاثیر نامساعدی بر فضای روانی بازار بر جای گذاشته است.
  حمید RK(@hrkamal)
  #خبرتصمیم مدیریت بازار مبنی بر انتقال 14 شرکت پایه فرابورس به بازار توافقی در روزهای گذشته شوکی را به سهامداران وارد کرده و موجب تشکیل صف‌های فروش در سهام مربوطه شده است. منطق این تصمیم به لحاظ وضعیت خاص این شرکت‌ها (که عمدتا طرح‌های صنعتی نیمه‌تمام هستند) قابل درک است، اما به لحاظ اعلام ناگهانی آن و درگیر بودن سهامداران حقیقی و تازه وارد در این نمادها تاثیر نامساعدی بر فضای روانی بازار بر جای گذاشته است. ا
  حمید RK(@hrkamal)
  #شاراک نرخ خوراک پتروشیمی ها همیشه در پایان سال مهمترنین دغدغه سهامداران این شرکت هاست ، همیشه ماه های پایانی سال خبر افزایش نرخ خوراک پرتوشیمی ها باعث می شود تا قیمت سهام این شرکت ها کاهش پیدا کند و سهامداران آنها متضرر شوند. سهامداران عمده اکثر شرکت های این گروه شبه دولتی ها هستند،بر همین اساس سهامداران عمده در نهایت با رایزنی اجازه افزایش نرخ خوراک را نمی دهند و در این میان سهامداران جز که به دلیل نگرانی از افزایش نرخ خوراک اقدام به فروش سهام کرده اند ، اولین متضرران این سناریو هستند
  حمید RK(@hrkamal)
  #تجربهکسیکه به افق های دور ننگرد درد و رنج را بجان خریده است. (کنفسیوس)
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟