03:59
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۶۰
   ۶۹.۳۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۹،۲۰۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۲۵    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

host

host h عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۱۶

  host h(@host)
  #ونفت هشتمین روز کاری منفی متوالی.....!!
  host h(@host)
  #ونفت این سهم 7 روز کاری یعنی چیزی حدود 2 هفتس منفیه ناظر بازار به منفیای مشکوک کاری نداره ولی خدا نکنه 2 روز مثبت باشه شفاف سازی و بستن نماد و ... این ماهیت بورس ماست از منفیا استقبال میشه با مثبتا برخورد وای به حال سرمایه گذاران خرد....
  host h(@host)
  #ونفت 200 ریال سود نقدی هر سهم
  host h(@host)
  #وگردش مجمع برگزار و بدون پرداخت سود نقدی پایان یافت
  host h(@host)
  #وگردش اگه همه متحد بشن حداقل زیر 170 160 فروشنده نباشن هیچ اتفاقی نمیفته
  host h(@host)
  #تایرا سود دریافت شد بانک سپه
  host h(@host)
  #فلوله کسی سود سهام رو گرفته؟
  host h(@host)
  #تایرا کسی سود رو گرفته؟
  host h(@host)
  #وگردش این سهم هم مثل پترول یه فروشنده بی پدر و مادر داره که ول نمیکنه نمیدونم چه مرگشه کسی میدونه کیه این دیووووس؟
  host h(@host)
  #تایرا حقوقی 99% خرید کرده بهترین حقوقی بازار خوش بین
  host h(@host)
  #حسینا افزایش سود سال 94 طی شفاف سازی شرکت آماده صعود خوش بین
  host h(@host)
  #تایرا 90% خرید حقوقی سهم ارزشمند برای خرید
  host h(@host)
  #دلر فرار بزرگ همینک بر روی پرده های سهامیاب!!!! فیلمی با بازی دکی قلابی کارگردان: اکبری تکمبا! عوامل پشت صحنه : علیرضا پرهام و....!!!
  host h(@host)
  #دلر واقعا اونایی که هرروز خوشبین میزدن تبلیغشو میکردن جلوی منتقدا فحاشی میکردن الان کجان؟؟ وقتی روی قیمت 1500 تارگت 1700 میدادن و هرروز حمله میکردن به سهامدارایی که خریدن و الان 50% توو ضررن واقعا لعنت بهشون!
  host h(@host)
  #فلوله واقعا خاک بر سر حقوقی این سهم که 200000 تا نمیفروشه که پایانی بره بابل با این صف میلیونی خاکککککک
  host h(@host)
  #دلر به لطف دکی و اون دو سه نفر مبلغین دلر صفحه دلر در بین تمامی سهمها توو سهامیاب تبدیل شده به محلی برای خندیدن و انبساط خاطر دوستان .دیگه نه تنها کسی با تبلیغهای این دوستان سهمو نمیخره بلکه هر کسی توو زندگیش مشکلی داره یه سر به این صفحه که میزنه و با هنرنماییهای !! دکی و دار و دستش رو برو میشه غمهاش یادش میره !! من خودم ضررام یادم میره وقتی میام اینجا خدا این دکیو و دار و دستشو از ما نگیره . سهامیاب اینارو مسدود نکن بزار مردم یه کم بیشتر بخندن!!! فقط یه کم تربیت بهشون یاد بدید همه چی حله!!
  host h(@host)
  #دلر دوستان من با سیگنال این دکی قلابی دلرو 1520 خریدم البته مسولیت ضررش با خودمه و به کسی ربط نداره ولی سیگنال تعریف داره بازه زمانی داره آیا 6 ماه بعد از خرید تازه به قیمت خریدت برسه اسمش سیگناله؟بعدشم هرروز صبح بگی ایشالاه امروز میره بالا بعد شبش ضایع بشی با یه گروهه چند نفری صبح تا شب تبلیغشو بکنی تا بندازی به ملت دوباره فردا روز از نو روزی از نو واقعا صد رحمت به دزدای سر گردنه! از رو هم نری! روو و وقاحت این جماعتو اگه شلوار کردی داشت تا حالا ساپورت شده بود!!!!!!!!!
  host h(@host)
  #دلر @sahamyab لطفا این شخص بی ادب که فقط و فقط در حال توهین کردن به اعضا سایت میباشد و جو تبلیغاتی برای یک سهم به خصوص( #دلر ) به راه انداخته است را دسترسی اش را به سایت محدود نمایید @alirezarstm علیرضا ایرانی .این هم یک نمونه از بسیار:http://www.sahamyab.com/stocktwits/idea/106359817
  host h(@host)
  #دلر من جواب این بی ادب علیرضا ایرانی رو با این مدرک و قیمت سیگنال خرید مریدشون کسی که بدون اجازش اب نمیخورن جناب نتورک میذارم باشد که مقبول افتد و لقمان نیز شاخ به شاخ به ایشان برخورد نماید!!!http://www.sahamyab.com/stocktwits/idea/91290079
  host h(@host)
  #دلر طبق اخرین اخبار رسیده زرشک زرین بهترین سیگنال سال در 72 امین دوره گلدن گلوب 2015 به نتورک و علیرضا ایرانی تعلق گرفت !!! مبارکه!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟