11:27
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۵۴۱.۸
   ۱۶۹.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۵،۳۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۰۱    ۱۲:۳۸

هومن هوتن

آماده همکاری با کارگزاری ها، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی. آموزش خصوصی تحلیل تکنیکال در 2 سطح مقدماتی و پیشرفته (هارمونیک، الیوت و آنالیز زمانی امواج). آموزش سیستم های معاملاتی کارا در بازار جهانی ارز (فارکس) و طلا. طراحی فرومهای علمی و تخصصی. ایمیل : hooman_bourse@yahoo.com

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hoomangh

هومن هوتن عضو از ۱۳۹۲/۰۴/۱۴

  هومن هوتن(@hoomangh)
  #شاخص ... خوش بین
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #شبندر ... #سیگنال ... #خرید .... پترن ab=cd، کف کانال مشخص شده و خط میانی چنگال رسم شده، منطقه حمایتی مهمی را تشکیل داده اند خوش بین
  هومن هوتن(@hoomangh)
  تحلیل تکنیکال #اخابر | اخابر | مخابرات ایران #msg593 |
  هومن هوتن(@hoomangh)
  تحلیل تکنیکال و الیوت #شراز ... شراز | پالایش نفت شیراز #msg594
  هومن هوتن(@hoomangh)
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #شاوان ... سال نو همه عزیزان مبارک ... تحلیل تکنیکال #شاوان ... شاوان | پالایش نفت لاوان #new
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #خبر ... #شاخص ... سلامت | سعادت | سیادت | سرور | سروری | سبزی | سرزندگی | هفت سین سفره زندگیتان باد. سال نو مبارک خوش بین
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #شاخص ... اول این 2 تا تحلیل بررسی شود | سهام یاب - ایده 42880070 | سهام یاب - ایده 43098174 | همانگونه که در تصویر هم مشخص است شاخص از خط حمایت پترن 3drive و با الگوی بازگشتی کندلی morning doji star صعودی شد و الان در مقاومت مهم 79000 قرار دارد که برای ادامه صعود خود باید سطح فوق و نهایت خط روند کانال مشخص شده شکسته شود و در نهایت سطح مهم 81400 دیده شود در غیر اینصورت بطور قطعی نمی توان روند نزولی را تمام شده دانست.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #قچار ... ساعت 12:22 3 اردر 10000 تایی برای فروش گذاشتم و با اینکه صف خرید در این قیمت وجود داشت ولی فقط 10000 تا فروخت و مابقی را نفروخته! کسی علت را می داند.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #اخابر ... انشاالله چهارشنبه سوری به دوستان حسابی خوش گذشته باشد و با روحیه شاد به استقبال سال نو برویم. تحلیل تکنیکال #اخابر تقدیم دوستان.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #مرقام ... همانگونه که در تصویر مشخص شده است منطقه 270 تومان منطقه حمایتی بسیار مهمی می باشد که خطوط مهم حمایت مقاومت آبی و قرمز در این منطقه و زیر قیمت قرار گرفته اند. علاوه بر این خطوط، سطوح مهم حمایتی قبلی هم در این منطقه قرار دارد و تقزیبا 60% موج صعودی هم اصلاح شده است. با توجه به نکات گفته شده منطقه فوق حمایت مهم و قدرتمندی است و با توجه به نوع کندلهای 3 روز اخیر الگوی برگشتی کندلی هم دیده می شود. واگرایی مخفی مثبت به همراه کوتاه شدن میله ها هم به خوبی در MACD دیده می شود.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #قصفها ... همانگونه که در تحلیل قبل گفته شد و در تصویر مشخص است، قیمت پس از صعود شارپ خود به صورت 3 موج اصلاح شده است که در حال حاضر این اصلاح به شکل Flat (هم سطح - مستطیل - کانال) دیده می شود و قیمت در کف کانال مشخص شده قرار داشته و حمایت هم شده است. در صورتی که قیمت سطح حمایتی فوق را نشکند و به مقاومت تبدیل نکند، با توجه به نوع اصلاح Flat Correction باید شاهد صعود قدرتمند جدیدی باشیم که دست کم تا سقف کانال مشخص شده باید ادامه داشته باشد.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #قصفها ... #قچار ... #قپیرا ... #قزوین ... #شاخص قند و شکر ... پس از رسیدن شاخص گروه به مقدار 6656.80 شاهد 3 موج اصلاحی به صورت اریگولار هستیم که در حال حاضر قیمت در کف کانال مشخص شده و در ابتدای منطقه حمایتی مهم خود قرار داشته و حمایت هم شده است. حرکت اصلاحی مشخص شده ABC در زمان 1.4 برابر زمان موج صعودی قبل مشخص شده، فقط 50% قیمت را اصلاح کرده است که بر این اساس احتمال اتمام اصلاح در منطقه فوق بسیار زیاد می باشد و شاهد صعود شاحص فوق و سهم های گروه فوق خواهیم بود.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #شاخص خودرو ... همانگونه که در تصویر مشخص شده است این احتمال وجود دارد که شاخص خودرو در موج 3 الیوت باشد و با توجه به ریز موجهای شماره گذاری شده احتمال دارد که در موج 4:3 (موج چهارم از موج 3 اصلی) باشد و با توجه به منطقه حمایتی مشخص شده برای این موج و قرارگیری در این منطقه احتمال حمایت از منطقه فوق و شروع موج جدید صعودی 5:3 زیاد می باشد. با این شرایط خریدسهام گروه با رعایت حد ضرر می تواند کم ریسک باشد.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #دی ... @abshar2 عزیز خیلی سریع انجام شد امیدوارم مفید هم باشد. پس از صعود قیمت بین 50 تا 62 درصد مسیر خود را اصلاح کرده است و در خط آبی مشخص شده این اصلاح متوقف شده است و پس از آن شاهد صعود تا 217 و ریزش تا سطح حمایتی مهم قبلی 182 تومان هستیم که به نوعی پترن سر و شانه معکوس بین خطوط نقطه چین مشخص شده دیده می شود. برای صعود نباید قیمت زیر منطقه حمایتی مشخص شده قرارگیرد و نهایت باید بتواند خط صورتی (خط گردن) را شکسته و به حمایت تبدیل کند.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #پتایر ... (تحلیل فقط تکنیکال درخواستی) همانگونه که مشخص است قیمت پس از صعود و ثبت 7161 ریالی، قیمت درون یک کانال نزولی و به صورت 3 موج و پترن A=BC اصلاح شده است که با توجه به منطقه حمایتی پترن فوق و خطوط روند و کانال مشخص شده قیمت در منطقه حمایتی مهمی قرار گرفته است که شاهد کندل برگشتی صعودی از منطقه فوق هم هستیم. سطح 61.8% فیبوناچی صعود اصلی هم در این منطقه واقع شده است. واگرایی مثبت و کوچک شدن میله MACD هم به خوبی دیده می شود. با این شرایط احتمال صعود سهم از منطقه فوق بسیار زیاد می باشد.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #اخابر ... پس از حمایت در خط روند زرد رنگ و سطح 300 تومان، شاهد صعود سهم هستیم که فردا به منطقه مقاومتی مهم 325 تا 333 تومان وارد خواهد شد. در صورتی که این منطقه مقاومتی شکسته شود و به حمایت تبدیل گردد، می توان انتظار داشت مینیمم تا سقف کانال مشخص شده قرمز صعود داشته باشد. MACD هم پس از واگرایی مخفی مثبت ایجاد شده، امروز بالای خط 0 قرار گرفت.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #جم ... در ادامه تحلیل قبل و همانگونه که مشخص شده بود قیمت نسبت به منطقه حمایتی مشخص شده واکنش صعودی نشان داده است و در حال حاضر در منطقه مقاومتی 1730 تا 1740 تومان قرارگرفته است که برای ادامه صعود خود حتما باید منطقه فوق به بالا شکسته شود و این منطقه به حمایت تبدیل گردد. خط روند نزولی اصلی هم در تصویر مشخص شده است که برای ادامه روند این خط هم باید حتما شکسته شود.
  هومن هوتن(@hoomangh)
  #شبندر ... تحلیل تکنیکال پالایش نفت بندر عباس
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟