09:21
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۹۲۳.۵۳
   ۳۲۶.۶۵
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۴۳،۸۶۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۷    ۱۳:۲۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

himangh1365

ه غ عضو از ۱۳۹۴/۰۵/۲۰

  ه غ(@himangh1365)
  #خوساز (-:(-:(-: عالی، شاخص هر روز هزار تا هزار تا میره بالا، خوساز(و بقیه سبد) هرروز منفیه. خخخخخ....
  ه غ(@himangh1365)
  #خوساز شاخص داره سقف میزنه، خوساز از پارسال تا الان 45٪ افت کرده. همه چیز تموم شد...
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص خطاب به دوستی که میگن زلزله 7 ریشتری همینه! عزیز در عکس‌زیر به تفاوت بین ساختمونهای شخصی ساز و مسکن مهر دقت کن! دقیقا کنار هم و در یک خیابان! تفاوت وحشتناکه... ضمنا قدرت زمین لرزه رو فقط با ریشتر نمیسنجن!...بماند که بنده خودم سه سال در یه بخش مسکن مهر کار کردم و میدیدم چه فاجعه ایه...
  ه غ(@himangh1365)
  #خوساز دوستان کسی سراغ داره سهمی به افتضاحی خوساز نابود شده باشه؟؟؟ در تاریخ بورس ایران سابقه داشته که سهمی بدون افزایش سرمایه و حتی دادن یک ریال سود، قیمتش از ششصد تومن بیاد روی 170 تومن؟؟؟ ضرری که خوساز زد و در عرض یک سال ذخیره ی ده سال امثال من رو نابود کرد در تاریخ بورس سابقه داشته؟؟
  ه غ(@himangh1365)
  #پخش خرید سنگین و نگهداری سهام پخش، بزرگترین اشتباهی بود که این روزها میشد کرد. سهم های بسیاری در همین یک ماه اخیر بیش از 20-30 درصد بازدهی داشتند، اما این جنازه فقط درجا زد و سهامدارنش رو از فرصت پیش آمده قبل از انتخابات محروم کرد...لع.نت....
  ه غ(@himangh1365)
  #پخش البته صف فروش نمیشه! بدتر از اون میشه! در ک 90% ملت گاااااااو فقط و فقط برای ضرر دادن اومدن تو بورس!
  ه غ(@himangh1365)
  #بالاس کسی از زمان تقریبی بسته شدن سهم خبر داره؟
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص تحریم های اتحادیه اروپایی علیه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت و دو شرکت دیگر لغو شدهمزمان با سالگرد اجرایی شدن #برجام , شورای اتحادیه اروپا با اصلاح مصوبات قبلی خود, تصمیم به لغو تحریم شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت (اوپیک) گرفت و بدین ترتیب این شرکت که از سال 2012 در فهرست تحریم های اتحادیه اروپایی قرار گرفته بود, از روز 28دی 1395 از تحریم خارج شد.لازم به ذکر است شرکت اوپیک یکی از زیرمجموعه های مهم صنعت نفت خصوصا در حوزه تامین مالی و سرمایه گذاری پروژه های کلان نفتی به شمار می آید که تحریم آن باعث محدود شدن ظرفیت ها و توانمندی های گسترده این شرکت در ارتقای صنعت نفت کشور شده بود.علاوه بر اوپیک, شرکت وست سان ترید (West Sun Trade) و شرکت نکا نوین (نیکسار نیرو) که از سال 2011 تحت تحریم قرار گرفته بودند نیز از فهرست تحریم های اتحادیه خارج شدند. بد بین
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص وزیر خارجه آمریکا: دستور «ویو» و بلااثر شدن تحریم‌های ایسا علیه ایران را صادر کردمhttp://ana.ir/news/168490
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص نفت صعودی ، شد، فریز اوپک کاملا به سود ایران و با شرایط ایده آل برای ایران اجرا شد ، تولید نفت ایران افزایش یافت، قرارداد بوئینگ که یکی از مهمترین قراردادهای دهه ی اخیر (از بعد سیاسی) است امضا شد ، و... . اما چرا بازار نه تنها هیچ واکنش مثبتی نشون نمیده ، بلکه روز به روز کم رمق تر و پرضررتر میشه؟!؟ از دوستان کسی هست که یک دلیل "منطقی و مستند" (نه کوچه بازاری و احساسی!) در این قضایا ببینه؟
  ه غ(@himangh1365)
  #کترام =آشغالترین سهمهای
  ه غ(@himangh1365)
  #کترام کترام به سلامتی اینم تبدیل به یکی از آشغالدونی سهمهامو بازار شد. یک روز منفی و یک روز مثبت، حتی 1.5% کارمزد رو هم درنمیاره...(-:
  ه غ(@himangh1365)
  3.وقتی آقای ظریف آمد نیویورک و گفت که اگر این تحریم‌ها تمدید شود، از طرف ایران به معنای نقض برجام است (یا عبارتی شبیه به این مضمون)، بسیاری از ناظران آگاه و اتفاقا موافق برجام، شوکه شدند و گفتند که چرا این حرف را زدید؟ مقامات ایرانی متوجه نبودند که ممکن است شرایط به گونه‌ای بشود که وضعیت و تحلیل‌شان از موقعیت فرق کند. چون حدس نمی‌زدند که دولت بعدی یک دولتی باشد مثل دولت ترامپ که با دولت اوباما در نحوه برخوردش با برجام تفاوت اساسی داشته باشد و به جای مصالحه و مماشات و امتیاز دادن و خریدن ناز مقامات ایرانی، خودش اصلا دنبال بهانه باشد. احتمالا آنها فکر کردند هیلاری خواهد آمد و چون برجام یکی از میراث‌های اوباماست دائما می‌توانندبیشتر و بیشتر از آنچه در توافق آمده طلب کنند و دیگر مسائل خود با آمریکا را هم در کنار برجام حل کنند. بنابراین با گفتن این که اگر تحریم‌ها تمدید شود، آن را نقض برجام میدانیم می خواستند به اوباما پیام بدهند که سطح و آستانه تحمل ما برای تمدید تحریم‌ها هم پایین است. وچنین شد که الان خود را در گوشه رینگ گیر انداخته‌اند. چرا؟ چون وضعیت کاملا تغییر کرده است هم در کاخ سفید هم در کنگره.بنابراین هر قدمی که الان ایران برای انجام ندادن تعهداتش بردارد، از نظر کشورهای 1+5 نقض برجام است و تبعات سنگینی برای کشور خواهد داشت آن هم با حضور تندروها درکاخ سفید. ایران باید همه هدفش این باشد که نشان دهد نمی‌خواهد توافق را به هم بزند و یک بازیگر منطقی است. متاسفانه مخالفان دولت، معتقدند که اگر برهم خوردن برجام باعث سقوط روحانی و انتخاب نشدنش بشود، و کاندیدای آنها مثلا به قدرت برسد، باز آنها برنده هستند. ولی این یعنی بازی کردن با منافع ملی، با منافع مردم و یک قمار کثیف با امنیت و اقتصاد و هستی کشور.
  ه غ(@himangh1365)
  2.به گفته افرادی که خیلی از نزدیک روند توافق را دنبال کرده‌اند، پس از برجام، مقامات ایرانی (‌که می‌تواند استراتژی‌ایی باشد که با تایید آقای خامنه‌ای اجرا می‌شود) تصمیم گرفتند استاندارد خیلی بالایی بگذارند در اینکه چه چیزی تحریم جدید محسوب می‌شود. استراتژی مبنی بر اینکه حالا از این برجام استفاده کنیم و هر مانع و مشکل دیگری که با آمریکا داریم را هم سعی کنیم در آن جا بدهیم. حتی مسائلی که ربطی نداشت. چرا؟ چون می دانستند که دولت اوباما آنقدر وابسته است به حفظ برجام که ممکن است در برخی موارد کوتاه بیاید و جلوی محافظه‌کاران آمریکایی و مخالفان برجام بایستد و از قدرت ریاست جمهوری خود استفاده کند و امتیازات بیشتری به ایران بدهد. ولی باید در نظر بگیریم که آیا یک سال دیگر، زمانی که همین قانون داماتو سرکار باشد، و دولت ترامپ هم مثل اوباما از ویور‌ها (waiver) یا برداشتن تحریم‌هایی که به آنها تفویض شده استفاده کند و همچنان تعلیق تحریم‌ها مثل زمان کنونی ادامه پیدا کند، آیا در شرایط متفاوتی خواهیم بود؟ جواب این است: نه خیر، در شرایط متفاوتی نخواهیم بود. آن روز در شرایطی خواهیم بود که در زمان امضای برجام و بعد از آن بوده‌ایم. مساله این است که تا زمانی که برجام پابرجاست و ایران به تعهدات خود عمل می‌کند و آمریکا متعهد به برجام، هم تحریم‌ها وجود خواهد داشت و هم تعلیق این تحریم‌ها وجود دارد و هم برجام به پیش خواهد رفت.
  ه غ(@himangh1365)
  نقض برجام، موضع روحانی و ظریف و حقیقت تمدید تحریم‌ها: واقعیت کجاست؟1.تمدید تحریم‌های موسوم به (IRAN SANCTIONS ACT OF 1996) توسط سنای آمریکا، نقض برجام نیست. در واقع همین الان که برجام در حال اجراست این تحریم‌ها وجود دارد. در زمان امضای برجام هم این تحریم‌ها وجود داشت. اما همین تحریم‌ها به رییس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد بخش‌هایی را که مرتبط با برنامه‌ هسته‌ای است بردارد که به آن waive کردن می گویند. به موجب توافق هسته‌ای، در سال 20٢3 یا زمانی که ایران بتواند از آژانس گواهی سلامت برای خود بگیرد، رئیس جمهوری آمریکا می‌تواند به کنگره برود و بخواهد که این تحریم‌ها لغو شود. آن هم بخش‌ها هسته‌ای‌اش. که حالا ممکن است کنگره در آن زمان قبول کند یا نه. اینطور نیست که در زمان نوشتن توافق هسته‌ای آمریکایی ها گفته باشند که این تحریم ها را بر می دارند و حالا چنین اتفاقی نیافتاده باشد و برجام نقض شده باشد. هیچ کدام از کشورهای موسوم به 1+5 این تمدید‌های جدید را نقض برجام نمی‌دانند از جمله کشور روسیه و چین. ولی آیا آقای خامنه‌ای و ظریف این را نمی‌دانند؟ چرا می‌گویند این نقض برجام است یا مثلا با روح برجام منافات دارد؟ جواب این است که بله آنها هم می‌دانند. اما چرا می‌گویند؟
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخصهیاهوها و نظرات دوستان دلواپس و بسی....ی درمورد تمدید تحریم رو سرچ کنی دشمن اصلی مملکت رو میشناسی، انگار سر منفور شدن رقابت عجیبی با مجاهدین دارن.
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص 3- در سنا 99 نفر به تمدید تحریم ها رای داده اند. یعنی حتی یک نفر هم مخالفت نکرده است که در این فضای قطبی سیاست آمریکا عملا شاهکار است. چرا؟ چون این باور وجود دارد که تمدیدها تضمین اجرای برجام و جلوگیری کردن از میل ایران به سمت بازگشتن به برنامه هسته‌ای خود در همان ابعادی است که قبلا وجود داشت. 4- اما مخالفان این تمدید تحریم ها هم گفته اند تاثیر این می تواند روی «تحریک کردن» تندروها در ایران باشد. آنها البته به اظهارات علی خامنه ای رهبر ایران و دیگر تندروها اشاره می کنند در این زمینه. بنابراین اظهارات افراد مخالف دولت در ایران که آمریکا تعهدات خود را نقض کرده درست نیست. به عبارتی دقیق نیست و گمراه کننده است. یا الان نمی توان گفت چیزی نقض شده است.
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص 2- اگر ترامپ بخواهد برجام را به هم بزند که هیچ. اما اگر بخواهد نگه دارد - که دائما به او توصیه می شود به آن وفادار باشد و وزیر دفاعی هم که او پیشنهاد کرده مخالف برجام نیست اگر چه ایراداتی به آن وارد می کند - یعنی باید همین کاری که اوباما کرد را ادامه بدهد و عملا با استفاده از قدرت رییس جمهوری، موادی که در این تحریم ها آمده و در برجام به آن تصریح شده را با هم آشتی بدهد. یعنی عملا تحریم هایی که قول داده شده نباشد، نخواهد بود و برجام ادامه پیدا خواهد کرد.
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص3 - در سنا 99 نفر به تمدید تحریم ها رای داده اند. یعنی حتی یک نفر هم مخالفت نکرده است که در این فضای قطبی سیاست آمریکا عملا شاهکار است. چرا؟ چون این باور وجود دارد که تمدیدها تضمین اجرای برجام و جلوگیری کردن از میل ایران به سمت بازگشتن به برنامه هسته‌ای خود در همان ابعادی است که قبلا وجود داشت. 4- اما مخالفان این تمدید تحریم ها هم گفته اند تاثیر این می تواند روی «تحریک کردن» تندروها در ایران باشد. آنها البته به اظهارات علی خامنه ای رهبر ایران و دیگر تندروها اشاره می کنند در این زمینه. بنابراین اظهارات افراد مخالف دولت در ایران که آمریکا تعهدات خود را نقض کرده درست نیست. به عبارتی دقیق نیست و گمراه کننده است. یا الان نمی توان گفت چیزی نقض شده است.
  ه غ(@himangh1365)
  #شاخص 5- موضوع روشن است که خیلی سیاسی است. اینکه عجله کردیم و عجله نکردیم و تحریم ها تمدید شد و حالا بیاییم واکنش نشان بدهیم و این رجزخواهی‌ها، عملا فشار به دولت حسن روحانی است. آنها با گفتن این که این تحریم ها توافق هسته ای را نقض کرده است، دولت را بی کفایت و برجام را بی اثر نشان می دهند و تلاش می کنند وضعیت دولت برای انتخابات بعدی خراب کنند. دوما ممکن است، مقامات دولتی، را به سمتی سوق بدهند که در اجابت فشار داخلی، به سمت تندروی برود و مثلا از اجرا نکردن برجام خبر بدهد که عملا یعنی با چشم بسته به سمت چاه رفتن. این باعث خواهد شد که تحریم ها دوباره بازگردند و برجام عملا منتفی. بنابراین بیشتر از اینکه تمدید تحریم ها خبر باشد، واکنش‌های جدید به این تحولات خبر است و بیشتر نشان دهنده شکل گیری جریان هایی برای کشیدن قالی از زیر پای آقای روحانی و و دولتش. امیدوارم آقای روحانی یا آقای ظریف به این اطلاعات گمراه کننده ای که مطرحی می شود، در یک کنفرانس خبری پاسخ بدهند. چون اینقدر اطلاعات غلط در این زمینه زیاد است که فکر کنم بیشتر افراد فکر می کنند که تحریم ها برگشت و برجام به هم خورد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟