04:26
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۷،۵۹۰.۵
   ۱۵.۸۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۳،۷۳۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۵/۱۲/۰۹    ۱۲:۴۹

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

himaliya

حجت حایر عضو از ۱۳۹۳/۰۲/۱۴

  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی آقای علیرضا م واقعا فکر نمیکنی دیگه کافیه.فکر نمیکنی نباید با هر لهجه و انشایی تو یک سایت رسمی مطلب بزاری.فکر کردی برای نمونه تا الان حتی ی پست فنی نذاشتی.فکر کردی تموم پستهات پر از توهین و تیکه به این و اونه.آقای نسبتا محترم قبلا هم یکبار بهت گفتم این صحبتها جاش تو ی فصای خصوصی به اسم pv یه.ازت خواهش میکنم اگه برای خودت شخصیتی متصور هستی بی خیال اینگونه پستها بشی.اگر هم که اینطور نیست و با... نمایش بیشتر
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی 52287524-031 امور سهام پلی اکریلالبته معمولا کسی پاسخو نیست.
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی برادر عزیز آقای علیرضا م بنده واقعا شرمنده ام.امیدوارم بنده رو ببخشید.در موردتون فکرهای اشتباهی کردم.واقعا شرمنده.
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی آقا علیرضا م این سایت همونطور که از اسم و ظاهر صفحاتش هم پیداست مربوط به سهام و بورس و ... اینطور چیزاست.در این وادی و حوضه اگه صحبتی داری همگی ممنون میشیم کسب فیض کنیم.مثلا تحلیلی ترسیمی و... وگرنه صحبت از عمه و عامو ... اینطور چیزا حتی در شبکه های اجتماعی هم اگه باشه ی جایی داره که بهش میگن PV یعنی Privte یا فضای خصوصی.لذا خواهش میکنم بیشتر مراعات کنید.واقعا مطالبتون قابل تحمل نیست.ممنون از... نمایش بیشتر
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی قیمت تئوریک شپلی با توجه به افزایش سرمایه 627 درصدی از محل تجدید ارزیابی 549 ریال 549 =7.27÷3994به عبارتی بعد از بازگشایی مرجع قیاس برای محاسبه سود و زیان رقم 549 ریال می باشد و هر قیمتی بالاتر از آن ، معرف سود می باشد.
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی ای کاش آدمها به اندازه دانششون یا حداقل متناسب با تعداد سهامشون حرف میزدند...
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی آقای "علیرضا م" خلاصه و مفید بگم: دیگه بسه برادر.حوصلمون رو سر بردی.هیچگونه مطلب مفیدی نمیزاری.نه تحلیلی نه پیشبینی.فقط ورد کلامت شده "عاموچی".کارت شده گیر دادن.آقا بسه دیگه.روزی ی دونه مطلب هم بزاری بشرطه فنی بودن رو سر میگیرنت.بسه آقا بسه دیگه.
  حجت حایر(@himaliya)
  #ختوقا با درصد خیلی زیاد عرض میکنم که این سهم شنبه + بسته میشه.
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی دوست عزیز مجتبی ....( @mojix1363 ) ، بنده عادت ندارم زیاد مطلب بزارم و بیشتر خواننده مطالب دوستان هستم.لطفا بفرمایید در خصوص نماد "شپلی" سقف فیبوی قیمتی در تحلیلتون بر چه مبنا و اساسی تعیین شده؟
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی 3 میلیارد نه.3.57 میلیارد سهم.
  حجت حایر(@himaliya)
  #شپلی اشتباه حساب کردی برادر.""شپلی" می تواند با برگزاری مجمع فوق العاده تا 60 روز آینده ، سرمایه اسمی 49.1 میلیارد تومانی را به حدود 357 میلیارد تومان برساند"357/49.1=7.28
  حجت حایر(@himaliya)
  #پدرخش دوستان دقت بفرمایید که خط Pivot (3520 ریال) از منظر کندلی نیز مورد تایید است .
  حجت حایر(@himaliya)
  #پدرخش خطوط Pivot مورد تایید از منظر ایچیموکو.بنظر می رسد در صورت از دست رفتن کامل حمایت سطح 3734 سطح انرژی بعدی 3520 ریال است.امیدوارم از این سطح صعودش را شروع کند.(بنده سهام دار این سهم نیستم ، تحلیل تقدیم دوستان سهامدار).
  حجت حایر(@himaliya)
  # #خنصیر تحلیل قبل مربوط به نماد "ختوقا" می باشد.
  حجت حایر(@himaliya)
  #ختوقا :نمودار ایچیموکوی سهم.در آستانه صعودی مناسب.مبنای تحلیل و تصمیم گیری در خرید و فروش با خودتان.
  حجت حایر(@himaliya)
  #ختوقا در آستانه صعود.مبنای تصمیم گیری در خرید و فروش با خواننده تحلیل.
  حجت حایر(@himaliya)
  #ختوقا : نمودار اصلی سهم
  حجت حایر(@himaliya)
  #ختوقا :آغاز موقعیتی مناسب با حمایت تنکنسن برای صعود.در صورت عبور از سقف کانال نزولی (قرمز) و پولبکی احتمالی به سقف آن که مصادف با تاچ کف کانال صعودی بلند مدت خود می باشد ، دوباره در کانال صعودی قرار گرفته و امکان گینی مناسب برای این نماد مهیا می شود.
  حجت حایر(@himaliya)
  #دوده ستان تحلیل قبل در خصوص نماد "ختوقا" بود.لطفا با خنصیر اشتباه نشود.
  حجت حایر(@himaliya)
  #خنصیر :آغاز موقعیتی مناسب با حمایت تنکنسن برای صعود.در صورت عبور از سقف کانال نزولی (قرمز) و پولبکی احتمالی به سقف آن که مصادف با تاچ کف کانال صعودی بلند مدت خود می باشد ، دوباره در کانال صعودی قرار گرفته و امکان گینی مناسب برای این نماد مهیا می شود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟