17:41
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۵۱۱.۵
   -۹۶.۴۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۷۹،۶۴۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۹    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hessan123

حسان بهادری عضو از ۱۳۹۲/۰۵/۱۰

  حسان بهادری(@hessan123)
  لطفا چنتا سهم خوب بنیادی معرفی میکنید؟باتشکر
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا چه تعادلی پیدا کرده
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی چی کرد تا تونست رد کرد رفت
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی چرا انقدر میفروشههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی فقط 95 میلیون سهم فروخته؟؟؟؟؟
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا وزیر خارجه فرانسه هفته آینده در تهران
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی اعصاب داره خورد میکنه
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا سایپا گزارش 9 ماهی خودشو ارائه کرد؟؟؟؟؟
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی تو کل هفته فقط میفروخت
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی امروز حمایت نکرد هیچ 27 میلیون سهم فروخت؟؟؟؟؟ شک برانگیزه !!! خدا بخیر کنه
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا حقوقی چقدر میفروشه
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا کسی خبر داره که سایپا گذارش 9 ماه ارائه داده یا نه؟؟؟؟؟
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا تعداد 140هزار و 860 دستگاه خودرو بیش از مدت مشابه سال 94 تولید کرده است، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین نتایج اصلاح ساختار سرمایه در گروه سایپا افزایش تولید بوده و نتیجه اقدام و عمل در راستای اقتصاد مقاومتی در 9 ماهه سال 95 افزایش تولید 5/ 35 درصدی نسبت به 9 ماهه سال 93 و 2/ 54 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال 94 بوده است. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خاتمه از عرضه خودرو ساینا با گیربکس اتوماتیک در اسفندماه خبر داد و اظهارکرد: افزایش 3/ 6 درصدی سهم بازار از 7/ 33 درصد به 40 درصد، برخورداری از بیشترین درصد افزایش سهم بازار در بین همه خودروسازان داخلی و واردکنندگان، تولید 9 محصول جدید و عرضه آنها به بازار و آغاز همکاری با کمپانی سیتروئن فرانسه و فروش 50 درصد از سهام سایپاکاشان به این شرکت با چندین برابر قیمت نسبت به زمان قبل از اصلاح ساختار سرمایه از جمله مهم‌ترین دستاوردهای سایپا محسوب می‌شوند.مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پایان گفت: توسعه سرمایه‌گذاری‌های مولد نظیر سرمایه‌گذاری روی پلت‌فرم‌های نوین و تمرکز بر تحقیقات و نوآوری، ایجاد مگا‌پلت‌فرم اختصاصی گروه سایپا و توسعه محصولات SP0 ,SP100 برروی آن، تشکیل جوینت‌ونچرهای جدید برای افزایش ارزش دارایی‌ها، ارائه یک محصول جدید در هر سال، خروج از سرمایه‌گذاری‌های نامرتبط، کاهش سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای غیر مولد و غیر استراتژیک از دیگر راهبردهای این شرکت بوده است.
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا تولید دو محصول اتوماتیک جهت ارائه به بازار در سال جاری توسط گروه سایپا
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا روحانی تأکید کرد:‌ اسفند امسال هم اولین خودروی مشترک ایران و فرانسه که 30 درصد آن صادراتی خواهد بود به نمایش ملت ایران در خواهد آمد و مردم خواهند دیدید که چرخ اقتصاد ایران به حرکت در آمده است
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا اولین خودروی مشترک ایران و فرانسه اسفندماه به نمایش درمی‌آید/
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا از گزارش سایپا کسی می تونه توضیح بده
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا سایپا نیوز: تولید محصولات گروه سایپا از مرز 300 هزار دستگاه گذشت. معاون برنامه ‏ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: تا پایان مهرماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد تولیدات کل گروه از مرز 300 هزار دستگاه تولید عبورکرده و نزدیک به 44 درصد افزایش را نشان می‏دهد.محمد قربانی اظهارکرد: کل تولید محصولات گروه سایپا تا پایان شیفت کاری هشتم آبان 95 از مرز 300 هزار دستگاه گذشته و این در حالی است که در پنج سال گذشته این میزان تولید در مدت مشابه مسبوق به سابقه نبوده ‏است.معاون برنامه‏ریزی جامع تولید گروه سایپا تصریح‏کرد: تا پایان مهرماه سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد تولیدات کل گروه بالغ بر 44 درصد افزایش را نشان می‌دهد.وی تاکیدکرد: تحقق برنامه‏ها نشان‏دهنده این است که گروه سایپا برنامه‏های خودرا واقع‏بینانه تنظیم کرده و تمامی برنامه‏ها براساس رسیدن سایپا به نقطه سودآوری پیش‏بینی شده ‏است و امیدوارم با تحقق این برنامه‏ها سایپا بتواند از تمام ظرفیت‏ها در جهت حفظ منافع ذی‌نفعان حداکثر بهره لازم را ببرد.‏قربانی گفت: گروه خودروسازی سایپا حدود 19 محصول سواری و تجاری سنگین و نیمه‏سنگین دستی و اتوماتیک را با مشارکت و همکاری پنج خودروساز خارجی کیاموتورز، گروه رنو، گروه برلیانس، چانگان و زوته تولید می‌کند و این موضوع نشان‏دهنده تعهد گروه سایپا به نیاز و مطالبات مشتریان است.
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا پس از انتشار صورت‌های مالی شرکت‌های خودرویی و نهایی شدن قراردادهای خودروسازان بزرگ کشور و طرف‌های خارجی خودرویی‌ها نزول آرامی را در پیش گرفته‌اند. در این میان توقف «خساپا» نیز عاملی برای کاهش حجم و ارزش معاملات این گروه است. «خساپا» از زمان انتشار عملکرد واقعی نیمه نخست سال متوقف است. در این خصوص، با وجود افزایش 2 درصدی مبلغ کل فروش این شرکت افزایش بهای تمام‌شده و هزینه‌های عمومی باعث شده برآورد سود عملیاتی سایپا برای سال مالی جاری کاهش یابد. از طرفی هزینه‌های مالی این شرکت نیز در پیش‌بینی جدید نسبت به قبلی رشد بیش از 80 درصدی را تجربه کرده است. در این میان 8 برابر شدن درآمدهای متفرقه باعث شده سود خالص این شرکت تغییر محسوسی نکند. به‌نظر می‌رسد سازمان نماد «خساپا» را به منظور شفاف‌سازی درخصوص تغییر ترکیب صورت‌های مالی این شرکت بسته است. در شرایط کنونی نمادهای این گروه بهانه‌ای برای شروع یک رالی دیگر پیدا نمی‌کنند. به‌نظر می‌رسد بازگشایی «خساپا» و شفاف‌سازی این شرکت بتواند نوسانات گروه خودرویی را تشدید کند. در این میان پوشش نامناسب سودآوری در بیشتر شرکت‌های خودرویی مانند سایپا عامل فشار برای نرسیدن به پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه است که می‌تواند بر قیمت سهام این شرکت‌ها فشار وارد کند.
  حسان بهادری(@hessan123)
  #خساپا فرهنگی ورزشی سایپا
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟