20:26
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۲۲۱.۰۹
   -۵۹۶.۰۷
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۱۵،۰۶۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۱    ۱۲:۳۴

حسام hesam

تا زمانی که به خوشبختی فکر نکرده اید خوشبخت هستید

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hesam1365

حسام hesam عضو از ۱۳۹۲/۰۲/۰۳

  حسام hesam(@hesam1365)
  #تاپیکو با سلام خدمت دوستان هنگام واریز وجه برای شرکت در افزایش سرمایه او شناسه رو در کجا باید بنویسیم (منظور شناسه نوشته شده روی برگه حق تقدم است)
  حسام hesam(@hesam1365)
  #تاپیکو از دوستان کسی برگه حق تقدم به دستش رسیده؟
  حسام hesam(@hesam1365)
  #تاپیکو با فرض تقسیم سود 100 ریالی و افزایش سرمایه 87 درصدی از محل آورده نقدی قیمت روز بازگشایی 1342 ریال می باشد
  حسام hesam(@hesam1365)
  #تاپیکو از دوستان کسی شماره فکس امور سهام تاپیکو را دارد؟
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای آدرس سهامداران فولای آدرس زیر را در اینترنت اکسپلورر کپی کرده و t elegram.me/joinchat/C_TJy0KWSl09bU8eocMyeA فاصله بین t و e را برداشته و اینتر بزنید
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای در اینکه کمتر از قیمت فعلی باز نخواهد شد شکی نیست. اما من نگران زمان بازگشایی هستم. نه صورتهای مالی حسابرسی شده نه گزارش فعالیت هیئت مدیره و نه گزارش سه ماهه ارائه نشده . کاش زودتر این صورتهای مالی را ارائه کنند بعد بازگشایی دوباره یک رالی شروع خواهد شد.
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای نکاتی در مورد مجامع: * مجمع عمومی عادی که بلحاظ کاربرد و عمومیت در مقایسه با مجامع عمومی دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است بطور معمول هر سال یک بار در زمانی که اساسنامه شرکت معین کرده باشد تشکیل و در چارچوب وظایف مقرر و مصرح در اساسنامه ، بحث ، بررسی و اتخاذ تصمیم می نماید . چنانچه هیات مدیره در موعد مقرر، مجمع عمومی را برای تشکیل جلسه سالیانه دعوت نکند بازرس یا بازرسان موظف هستند راساَ به این کار اقدام نمایند و در غیر این صورت سهامداران شرکت که بیش از 15 درصد سرمایه شرکت را در اختیار داشته باشند می توانند از مجمع عمومی برای تشکیل جلسه دعوت به عمل آورند. *فاصله انتشار دعوتنامه دو اجلاس مجمع عمومی و تشکیل جلسه آن ها نباید از حداقل 10 روز و حداکثر 40 روز بیشتر باشد . * دعوت مجمع عمومی عادی از وظایف هیات مدیره است ولی چنانچه هیات مدیره به هر دلیل از مجمع عمومی برای تشکیل جلسه سالانه در موعد مقرر دعوت ننماید بازرس یا بازرسان شرکت مکلفند راساَ به این کار اقدام نمایند. *تصمیمات و مصوبات مجمع عمومی عادی با اکثریت نصف بعلاوه یک آراء حاضرین در جلسه معتبر خواهد بود مگر در مورد انتخاب مدیران و بازرسان که اکثریت نسبی کافی خواهد بود . *صاحبان سهام یک پنجم سرمایه شرکت می توانند راساَ از مجمع عمومی برای تشکیل جلسه دعوت بعمل آورند منوط به اینکه قبلاَ این درخواست را از هیات مدیره و سپس بازرس یا بازرسان کرده باشند و با امتاع آن ها مواجه شوند. مهلت مقرر برای هیات مدیره و بازرسان در این مورد ( دعوت از مجمع عمومی ) به ترتیب 20 روز و 10 روز خواهد بود .
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای در بین سهامداران شرکت شخصی با 4 میلیون سهم حضور دارد که اگه از صورتهای مالی اشتباه متوجه نشده باشم آقای مهدی فهیمی باشند. با توجه به اینکه آقای فهیمی بیشترین درصد سهام را در حال حاضر دارا می باشند می توانند کلید تغییر سرنوشت شرکت را به دست گرفته و خودشان پیگیر اوضاع شرکت باشند و درخواست تغییر هیئت مدیره را نمایند و احتمالاً هم روز مجمع چون بیشترین سهم را دارند می توانند کنترل شرکت را بر عهده بگیرند و لازم هم نیست که خودشان مدیریت شرکت را برعهده بگیرند می توانند از نیروهایی که در حال حاضر مشغول به کار در شرکت می باشند برای پست های بالاتر استفاده کنند. البته قوانینی وجود دارد که در پایین به آنها اشاره می کنیم. مزیت این کار این است که 1) با تغییر مدیریت اینکه مدیریت قبلی خوب کار کرده یا نه مشخص می شود 2) عده ای که برای خرید سهام دندان تیز کرده اند وارد گود می شوند تا مدیریت را برعهده بگیرند که حداقل منفعت این کار با رفتن قیمت سهم خواهد بود
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای از دوستان کسی می داند چگونه می توان درخواست تغییر هیئت مدیره را به سازمان ارسال کرد
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای نخبگان تجارت نه تنها با این معاملاتی که در فاذر انجام داده اند فولای را به مشکل انداخته اند بلکه خودشان نیز که سهام فاذر را خریداری نموده بودند نیز حسابی بدهکار شده اند و خالی کردن سهامشان نیز به همین دلیل بوده است نه اینکه شرکت مشکل داشته بود. به نظرم بهترین راه خرید سهام شرکت توسط فولاژ می باشد که راحت با 6 میلیارد تومان می تواند مدیریت شرکت را به دست بگیرد که این حالت به نظرم دیر یا زود رخ خواهد دهد. از همه مهمتر از هر قیمتی فولای این دفته باز شود مطمئن باشید که شروع صف های خرید برای این سهم و پدر و مادر دار شدن این سهم شروع خواهد شد. اما مهمتر از نکات قبلی این است که صورتهای مالی شرکت و مجمع عمومی عادی سالیانه و گزارش و پیش بین سه ماهه شرکت باید زود روانه کدال شود تا بازگشایی شود. اگر مدیران فعلی تعلل کردند سهامداران حقیقی می توانند در خواست تغییر سهامدار عمده را به بورس ارسال کرده و خیلی زود اوضاع همه چیز را روشن کنند.
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای در ضمن من نمی گم که باید زیر 200 بیاد می گم کسانی که سهم رو 2650 فروختن می خوان پایین تر جمع کنن. که نباید بذاریم سهم بزرگی که نیست روز بازگشایی هر کدوم 20000 سفارش بگذاریم همین جا خودمون می تونیم تعیین کنیم که چه قیمتی باز بشه. پس جای نگرانی نیست . خودمان تعیین کننده قیمت بازگشایی سهم هستیم.
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای من هر چی صورتهای مالی رو بررسی می کنم برای 96 نمی تواند تعدیل منفی بدهد هر چی تعدیل منفی هم که باشد باید برای 95 باشد. در ثانی اوضاع فروش شرکت امسال خوب است. اما به نظرم همه اینها مسئله فرعی است باید سهامداران حقیقی بالای یک درصد تصمیم بگیرند که یا مدیریت شرکت را خودشان به عهده بگیرند و یا به یکی از افراد خبره بومی شهر واگذار کنند. مدیریت قبلی که غیر بی لیاقتی هیچ کار دیگری بلد نیست. از همین معامله فاذر معلوم بود چکاره اند. این سهم الان باید با فروش 50 میلیارد تومانی حداقل ارزش بازارش بیش از 50 میلیارد تومان می شد یعنی هر سهم هر سهم 3700.
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای من نقشه این ها رو گفتم . البته خودم معتقدم که در زمان بسته بودن سهم یک تغییراتی رخ خواهد داد که من بسیار خوش بین هستم .نگران نباشید سهمی که بیش با بیش از 95 درصد شناوری قیمتش این است اگر یک حقوقی اراده ورود به سهم را داشته باشد که احتمالاً در همین بین تصمیم خواهد گرفت می تواند قیمت سهم را منفجر کند خوش بین
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای همه اینها یک نقشه بوده و هست سهم را در قیمت های بالا فروخته اند و می خواهند یک تعدیل منفی اعلام کنند و سهم را با محدوده نوسان 50 درصدی و احتمالاً زیر 200 تومان بازر کنند و دوباره جمع کنند . از همین جا به آن عده که اتفاقاً در این جا هم عضو هستند می گویم که خوابتان خیالی بیش نیست. این مطلب را لایک کنید تا آن عده بدانند
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای به نظر می رسد که فاذر را به صورت اعتباری خریداری کرده بود که الان دیگر مالک آن نمی باشد هر سهم را به قیمت تمام شده 4087 ریال خریداری نموده است که گویا به مبلغ 3250 ریال فروخته شده است که زیان 33،854 میلیون ریال را در پی داشته و به ازای هر سهم 252 ریال می شود. این را همه می دانستیم اما اینکه برای سال 96 باشد بعید است چرا که در سال 95 این فروش را انجام داده است.
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای فولای ممنوع متوقف شد
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای یعنی من موندم چرا هیچ کدوم از شرکتها مثل ونیکی برای تصاحب این سهم پیش قدم نمی شوند
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای فکر کنم اول باید مدیریت قبلی را بیرون پرت کنند تا بعدش سهم حرکت کنه با این اوضاع نمیشه
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای فکر کنم دیگه حمایت لازم نیست چون دیگه فروشنده قابلی وجود نداره و باید سهم را جمع کنند
  حسام hesam(@hesam1365)
  #فولای اگه این بار صف شد نفروشید ها . چون دیگه عرضه ای در کار نخواهد بود
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟