13:43
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۹،۲۲۴.۸
   ۵۹۶.۴۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۵۵،۶۲۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hdd

alfie atkins عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۸

  alfie atkins(@hdd)
  #وساخت یه نفر از 14 نفر خریده خخخخخخخخخخخخخخ. برا چی میفروشی عزیزم!?
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه دوستان عزیز . بنده از کریمی متنفرم و بخاطر دروغگویی و بزرگنماییهاش لعنتش میکنم اما یه خواهشی از مخالفانش دارم و اون اینه که بخاطر دشمنی با کریمی روی اعصاب باقی سهامداران چکاوه راه نرن. خداشاهده خیلی وقته چکاوه ندارم ولی دلم نمیخواد اونایی که دارن رو ناراحت ببینم.
  alfie atkins(@hdd)
  #وبیمه نسبت خریدار به فروشنده تو وبیمه خیلی جالبه. 4 نفر از 18 نفر خریدن.
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه بچه ها من بااینکه خداییش خیلی وقته چکاوه رو فروختم ولی هنوز به این پیج سر میزنم. بخاطر استاد کریمی و یک عده فوق بوقچی دیگه که خیلی باحالن که البته شاید یکنفر باشن. ولی بهرحال من این سریال بامزه رو دوست دارم.
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه قابل ذکر است که تصمیم گیری هر شخص با توجه به استراتژی های شخصی و دیدگاه زمانی اعم از کوتاه، میان و بلند مدت است. این ایده ها برداشت های شخصی اینجانب بوده و هیچگونه پیشنهادی مبنی بر خرید، فروش ونگهداری نیست و مسلما نیاز به چکش کاری دارد. در پایان تبلیغ بیمورد و مکرر سهمها را بشدت مذموم و به ضرر آنها میدانم.
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه البته باید توجه داشت که هر شخصی باید برمبنای استراتژی شخصی و دیدگاه زمانی خود اعم از کوتاه، میان و بلندمدت تصمیم گیری نماید .
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه در ضمن یکی از ایرادهای این سهم این است که با توجه به صعود شارپش در گذشته نزدیک ، سهامدارانی گاها جوگیر، جهت سود خوب در مدت کوتاه سهمرا خریده اند که بعد از مدت کوتاهی درجا زدن سهم، سعی در فروش هیجانی آن کرده اند که نتیجه اش وضعیت فعلی می باشد
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه کسانی که از مدت ها قبل با سهم بوده اند میدانند که ترکیب حقوقی سهم بکلی تغییر کرده بخصوص دلیران پارس ها که بخوبی برای سهامداران ثاژن آشنا هستند آمدند و یک حقیقی هم که در سه روز 2میلیون سهم خرید. در کل در چند وقت اخیر بیش از شناور سهم خرید و فروش شده که بیانگر ورود سهامداران تازه نفس است
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه در تایم هفتگی خط آبی ایچیموکو و پس از آن حمایت خوب حجمی 4684 وجود دارد که میتواند با حمایت چنگال همپوشانی داشته باشد. اندیکاتور SAR نزولیست ولی اندیکاتور AO با توجه به این که فلت شده میتواند نشانه ای برای پایان نزول باشد.
  alfie atkins(@hdd)
  #چکاوه با سلام. در تایم روزانه خطوط قرمز و آبی ایچیموکو ومیانگین 20روزه بعنوان حمایت بالقوه هستند. کمی پایینتر نیز حمایت حجمی خوب 4639 وجود دارد که میتواند با چنگال نیز همپوشانی داشته باشد . اندیکاتور sar صعودی بوده و اندیکاتور AOنیز وضعیت مناسبی دارد.
  alfie atkins(@hdd)
  #غمارگ در 442 حمایت دوم ایچیموکو رو درپیش داره که حجم معامله بالای چارشنبه در نزدیکی اون میتونه نشونه پایان اصلاح باشه. برای تصمیم نهایی حتما تحلیل کنین و یا از دیگران مشورت بگیرین تا دچار اشتباه نشین.
  alfie atkins(@hdd)
  #غاذر کل شناورش 18 میلیونه ولی تو یکماه اخیر بالای این تعداد معامله شده. از طرفی به کف قیمتی رسیده. بنظر برا خرید مناسب میاد. حتما تحلیل کنین و یا از دیگران مشورت بگیرین تا دچار اشتباه نشین.
  alfie atkins(@hdd)
  #وایران حقوقی حمایت میکنه و حقیقی دستپاچه که به دودرصد سودراضیه میفروشه و هیچ توجهی به تعدیل مثبتش نداره. بنظر من فروش عجولانه که تو معاملات امروز مشهود بود هیچ توجیهی نداره. خوش بین
  ح د(@hdd)
  #فلوله دوستان خواهشا اینقدر تبلیغ نکنید. زیاده روی در تبلیغ، سهم خوب رو خرابش میکنه خوش بین
  ح د(@hdd)
  #ثاژن سهمی با حقوقی دوست داشتنی و حقیقی‌های صبور که همیشه مزد صبرشون رو گرفتن خوش بین
  ح د(@hdd)
  #چکاوه کسی میدونه چجوری باید سود روبگیریم? تو اطلاعیه گفته زیر 10000 سهم توی مهرماه ولی نه شماره حسابی خواستن و نه گفتن از کجا بگیریم. زنگ هم زدم چیزی دستگیرم نشد.
  ح د(@hdd)
  @mehdi2962 سلام آقای کریمی. سهامهای جایزه ثاژن کی به پورتفومون اضافه و قابل خرید و فروش می‌شه؟
  ح د(@hdd)
  #ثاژن کسی از دوستان میدونه که سهام جایزه کی به پورتفو اضافه و قابل معامله میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوش بین
  ح د(@hdd)
  #ثاژن دوستان کسی خبر داره کی سهام جایزه به پورتفو اضافه میشه؟ خوش بین
  ح د(@hdd)
  #چکاوه دم حقوقی گرم. خوب حجم مبنا رو داد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟