18:18
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۶۶۰
   ۶۹.۳۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۹،۲۰۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۲۵    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

harborz

مسعود ج عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۱۱

  محمد عسگری(@harborz)
  #لازما (قسمت اول مصاحبه در پست قبل)مدیرعامل شرکت آزمایش تاکید کرد: محصولات گذشته مجموعه آزمایش با تکنولوژی پایین بوده و بایستی تولید آن ها متوقف شود. در نظر داریم تا تولید محصولات شرکت درکارخانه مرودشت صورت گیرد.صفری تصریح کرد: محصولات قدیمی برای شرکت زیان ده بوده و از تکنولوژی پایینی برخوردارند. تلاش شرکت آزمایش متوقف کردن این محصولات قدیمی است و در نظر داریم تا تولید محصولات جدید و تحت برند را گسترش دهیم. ضمن اینکه بسیاری از محصولات جدید ما وارد بازار شده است.وی عنوان کرد: همانطور که گفته شد سهامدار عمده این شرکت آزمایش تهران است و این شرکت در نظر دارد تا با جذب سرمایه گذار خارجی بخشی از زیان خود را پوشش دهد.این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: عمده فعالیت های آزمایش مرودشت در جلسه مجمع عمومی به اطلاع خواهد رسید.این مطلب در تاریخ 1395/6/8 ساعت 10:03 منتشر شده است.
  محمد عسگری(@harborz)
  #لازما احمدرضا صفری، مدیر عامل شرکت آزمایش در خصوص موضوع افزایش سرمایه این شرکت به خبرنگار بورس 24 گفت: سازمان از ما مدارکی خواسته که سعی می کنیم تا دو هفته آینده این مدارک را به دستشان برسانیم.وی ادامه داد: در گزارش حسابرسی نشده ما اشاره کرده ایم که شرکت اصلی از ماده 141خارج می شود اما تلفیق شرکت به دلیل زیان آزمایش مرود دشت هنوز زیان ده خواهد ماند. برای افزایش سرمایه خود شرکت آزمایش (شرکت اصلی) ما مشکلی بابت عدم خروج از زیان نداریم. همچنین بزودی گزارش حسابرسی شده را روی کدال قرار می دهیم.مدیرعامل شرکت با بیان اینکه شرکت برای تداوم فعالیت مدارک لازم را به سازمان ارائه خواهد داد گفت: شرکت در نظر دارد برای بهبود و تداوم فعالیت خود مشارکت خارجی داشته باشد تا با مشارکت شرکت های خارجی و بهبود تکنولوژی لوازم خانگی تولید نماییم.وی در خصوص اینکه آیا انتخاب هیات کارشناسی برای تجدید ارزیابی با رویه انتخاب آنها در سازمان متفاوت بوده است؟ گفت: در این مورد سازمان از ما اطلاعاتی خواسته که بزودی اطلاعات را به سازمان اعلام خواهیم نمود.قرار است جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارخانه های صنعتی آزمایش مرودشت فردا راس ساعت 8 صبح در تهران برگزار شود. احمدرضا صفری مدیرعامل شرکت آزمایش به عنوان سهامدار عمده این شرکت گفت: این مجمع مربوط به افزایش سرمایه کارخانه مرودشت بوده و فردا تشکیل می شود.وی افزود: افزایش سرمایه قبلی این شرکت، سرمایه را به رقم 97 میلیارد تومان رسانده و از محل تجدید ارزیابی دارایی ها نیز بوده است.وی ادامه داد: شرکت با افزایش سرمایه پیش رو در تلاش است تا سرمایه خود را از 97 میلیارد تومان به 107 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران برساند.صفری بیان داشت: سهامدار عمده این شرکت، شرکت آزمایش تهران بوده و فردا برای به تصویب رساندن آن در مجمع حضور خواهد داشت.وی در پاسخ به این سوال که این مبلغ صرف چه کاری در شرکت خواهد شد، گفت: سرمایه گذرای بلند مدت و ایجاد ساختارهای بنیادی از جمله موارد مورد نظر شرکت کارخانه های صنعتی آزمایش مرودشت است.
  محمد عسگری(@harborz)
  #لازما مدیرعامل آزمایش دقایقی پیش گفت که سازمان دیروز عصر چند مورد از ایرادات باقی مانده رو به شرکت اعلام کرده و به گفته ایشون این موارد قابل حل هست.
  محمد عسگری(@harborz)
  #لازما آماده باش به سهامداران لازما / در حالی که مدتی قبل خبرها از ارسال مدارک افزایش سرمایه لازما به سازمان بورس حکایت می کرد، امروز شایعاتی از عدم ارسال درخواست این افزایش سرمایه از سوی لازما شنیده شد. / احمدرضا صفری مدیر عامل کارخانه های صنعتی آزمایش در گفتگو با بورس24 در این رابطه بیان کرد: مدارک و مستندات درخواست مجوز افزایش سرمایه لازما در روز 19 فروروین ماه سال جاری به سازمان بورس ارسال شده و منتظر اخذ مجوز سازمان جهت انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها هستیم. وی در ادامه در خصوص افزایش سرمایه شرکت آزمایش مرودشت اظهار داشت: تقریبا 100 درصد سهام شرکت آزمایش مرودشت با سرمایه 100 میلیارد ریالی، متعلق به لازما می‌باشد. شرکت آزمایش مرودشت نیز در حال انجام مراحل افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها است. صفری در خاتمه افزود: پس از اجرای افزایش سرمایه و اصلاح ساختار مالی شرکت، برنامه های آتی شرکت برای تولید محصولات، بررسی و اعلام خواهد شد.بورس 24 - 21 فروردین - 17:09
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟