08:01
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hamzebadeli

حمزه بادلی عضو از ۱۳۹۳/۰۴/۱۵

  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #سمگا یک سوال دارم چرا از یک سوراخ چند بار گزیده میشید؟چرا روند کلی بازار نمیبینید؟با روند هیچ وقت مبارزه نکنید حد ضرر واس خودتون مشخص کنید و به هیچ سهمی وابسته نباشید تو بازار همیشه فرصت سود هست از ضرر بیشتر جلوگیری کنید یک دوست .........سلامت و شاد باشید
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان تشکر از مدیریت شاوان که باعث شد ما ضرر بیشتر از 230 نکنیم
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #ونفت سهم خوبیه فقط لازم تاریخچه قیمتی چند سالشو ببینی میفهمی
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوانخداییش اگه به جا 8 سنت نرخ خوراک بیشه 13 سنت فکر کنم ژالایشگاهی ها بهمون زنگ میزنن میگن هر چی ژول ژس انداز دارین بیارین
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان شاخص بازار از 67000 تا 67800 ژولبک میکنه میره تا 72000
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان تا ابهام برطرف نشه وضعیت همینه
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان بر اساس این گزارش، اغلب قریب به اتفاق پتروشیمی‌های گازی صورت‌های مالی خود را بر اساس قیمت 8 سنتی گاز تنظیم کرده‌اند. کارشناسان بازار سرمایه معتقدند این اقدام هماهنگ پتروشیمی‌های گازی به منظور فشار بر وزارت نفت طراحی شده است تا در صورت تصویب قیمت‌های بالاتر از 8 سنت، با تعدیل منفی شدید سود زمینه را برای فشار بر وزارت نفت و دولت در راستای قیمت‌‌گذاری رانتی نرخ خوراک فراهم کنند.مجلس شورای اسلامی سه وزارتخانه نفت، صنعت و اقتصاد را مکلف به تدوین آیین‌نامه قیمت‌گذاری نرخ خوراک پتروشیمی‌ها کرده
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان بر اساس این گزارش، اغلب قریب به اتفاق پتروشیمی‌های گازی صورت‌های مالی خود را بر اساس قیمت 8 سنتی گاز تنظیم کرده‌اند. کارشناسان بازار سرمایه معتقدند این اقدام هماهنگ پتروشیمی‌های گازی به منظور فشار بر وزارت نفت طراحی شده است تا در صورت تصویب قیمت‌های بالاتر از 8 سنت، با تعدیل منفی شدید سود زمینه را برای فشار بر وزارت نفت و دولت در راستای قیمت‌‌گذاری رانتی نرخ خوراک فراهم کنند.
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان وی با بیان اینکه آیین‌نامه خوراک باید به تصویب دولت برسد، ادامه داد: تدوین آیین‌نامه در وزارت نفت نهایی شده و باید به تأیید وزارت صنعت و وزارت اقتصاد هم برسد. در وزارت نفت آیین‌نامه تخفیف را آماده کرده‌ایم، اما قیمت مبنا 13 سنت است و قیمت مبنا تغییر نمی‌کند.این مقام مسئول تاکید کرد: از ابتدای سال هم برهمین اساس محاسبات خوراک پتروشیمی‌ها را انجام دادیم و به آنها ابلاغ کردیم؛ یعنی قیمت روی 13 سنت مبنا شده و به آن عمل می‌شود، اما درباره مناطق محروم و امثال آن ممکن است تخفیف‌هایی اعمال کنیم.
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان وی با تاکید بر اینکه مشکل شاخص بورس هم قطعاً خوراک پتروشیمی نیست، ادامه داد: در حال حاضر قیمت مجموع خوراک پتروشیمی‌ها 13 سنت محاسبه نمی‌شود، بلکه براساس نرخ ارز 2 هزار و 850 تومان نرخ خوراک 11.5 سنت است. در حال حاضر گاز کشور به قیمت 44 یا 45 سنت در هر مترمکعب صادر می‌شود و اصلاً منطقی وجود ندارد که با این قیمت ارزان گاز را به پتروشیمی‌ها بدهیم.
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان ه گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یک مقام مسئول در وزارت نفت در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه سهامداران عمده بعضی پتروشیمی‌های گازی به دنبال رانت و گاز مفت هستند، تصریح کرد: آقایان باید به سود متعارف آن هم از طریق درست کار کردن فکر کنند.
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان دبیر انجمن پتروشیمی به خبر تصویب آیین نامه نرخ خوراک پتروشیمی و اعلام نرخ پایه 13 سنتی واکنش نشان داد و این ارقام را نادرست خواند.
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان وزارت نفت آیین‌نامه نرخ خوراک پتروشیمی‌ها را نهایی کرد/ قیمت پایه 13 سنت
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاراک بورس پرس منتشر کرد:اسامی 65 شرکت مشمول لغو تحریم/ آغاز دور جدید حیات 21 بانک
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان بورس پرس منتشر کرد:اسامی 65 شرکت مشمول لغو تحریم/ آغاز دور جدید حیات 21 بانک
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #حتاید بورس پرس منتشر کرد:اسامی 65 شرکت مشمول لغو تحریم/ آغاز دور جدید حیات 21 بانک
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان با این حال در شرایطی رفتار حقوقی ها نقش محوری مهمی در وضعیت امروز بازار دارد که انتظار می رود طی نیمه دوم معاملات امروز و در روزهای بعد از عید فطر و اتمام فصل مجامع ( پایان تیر) ، تعادل طبیعی به بازار برگردد و قیمت ها اصلاح شود. بنابراین سهامداران می توانند ضمن خویشتنداری و عدم رفتارهای احساسی، از قرار گرفتن در جریانات غیرطبیعی اجتناب کرده و در روزهای بعد شاهد بهبود اوضاع باشند تا تصمیم بهتری بگیرند.
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان عامل سوم هم که در این فضای منفی و غبارآلود ایجاد شده ، فرصت طلبی برخی از جاماندگان روزهای گذشته رونق بازار است که از طربق عرضه سهام ، موجب کاهش قیمت شده اند تا با اقدام به فروش سایر سهامداران ، دست به خرید سهام با قیمت های ارزان تر بزنند .
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاواناین رفتار ناخوشایند حقوقی ها هم ناشی از دو عامل خرید اعتباری حقوقی های کوچک و لزوم تسویه حساب ها از یک سو و پول لازم بودن حقوقی های بزرگ و در پیش رو بودن مجامع شرکت های مادر در روزهای آینده است
  حمزه بادلی(@hamzebadeli)
  #شاوان بورس پرس گزارش می دهد:بهت سهامداران از رفتار عجیب امروز بازار/ 3 دلیل اصلی در کاهش شاخص
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟