16:49
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۰۷۵
   ۵۸.۸۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۶،۸۹۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۰    ۱۳:۳۱

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hamedktm

حامد کمالی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۰۹

  حامد کمالی(@hamedktm)
  #رمپنا سلام کسی سود از بانک سپه گرفته؟ امروز رفتم گفت نیامده هنوز
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #ثتران نزدیک ترین مقاومت پیش روی آن 132 الی 137 تومان می باشد که در صورت شکست ان اهداف قیمتی سهم 144، 158، 175، 185 و هدف بلند مدت 215 تومان می باشد.حد ضرر در قیمت 120 تومان واقع شده است.
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر خبر خوب اینه که کوثر با بانک مهراقتصاد ادغام میشه
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر امکان داره با افزایش قیمت باز بشه؟ چه وقت ممکنه باز بشه؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #رمپنا ک مقام مسئول با بیان اینکه نماد مپنا در صورت ارسال نامه شفاف‌سازی به سازمان بورس بازگشایی خواهد شد، گفت: نماد معاملاتی 3 بانک بورسی (پارسیان، صادرات و اقتصاد نوین) به محض ارایه اطلاعات جدید بازگشایی می‌شوند. معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس گفت: با توجه به انتشار گزارش حسابرسی شده عملکردی در گروه مپنا، هم اکنون سازمان بورس در انتظار ارسال نامه شفاف‌سازی از سوی این ناشر است که به محض دریافت، نماد معاملاتی آن بازگشایی خواهد شد. حسن امیری به تداوم روند بازگشایی نماد معاملاتی بانک‌ها در صورت انتشار گزارش شفاف سازی اشاره کرد و افزود: نماد معاملاتی بانک‌های صادرات، پارسیان و اقتصاد نوین در صورت افشای اطلاعات جدید و مستندات درخواستی سازمان بورس بلافاصله بازگشایی خواهند شد.
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #فاسمین سودش امسال چقدر پرداخت کرده ؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر خدا خووااااااارت کنه عیسی رضایی
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر +++++++++++++++++++++++ خوش بین
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر صف خریدو چه خبره؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وغدیر تو مجمع شرکت کنیم بعد از باز شدن قیمتش حدودا چند میشه؟ممکنه پایین تر بیاد؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #رمپنا برای جبران خسارتی که بابت بسته شدن سهم به سهامدار میزنه به صورت حقوقی کجا باید شکایت کنیم که جواب گیریم؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر کی باز میشه؟با چه قیمتی؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #فاسمین سودش واریز شده؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر مجمع کی برگزار میشه؟
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #شاخص #وکوثر عمومی عادی سالیانه مربوط به سال مالی منتهی به 1395/12/29 که ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ 1395/04/30
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر موسسه مالی و اعتباری کوثر بلوک 62.2 درصدی گروه بهمن را با قیمت پایه 1600 میلیارد تومان آگهی کرد/هر سهم 508 تومان! خوش بین
  حامد کمالی(@hamedktm)
  نقدینه- موسسه اعتباری کوثر، سهام سه شرکت سرمایه گذاری توسعه انرژی هور، فن پردازان بهمن و سرمایه گذاری اندیشه فردا را که در مجموعه مالک 62.2 درصد سهام گروه بهمن هستند، اصالتا و وکالتا به صورت یکجا و با شرایط از طریق مزایده عمومی واگذار کند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، قیمت پایه کل در این مزایده 16 هزار میلیارد ریال و مبلغ سپرده شرکت در مزایده 1.500 میلیارد ریال تعیین شده است. بر اساس ای گزارش، سرمایه ثبت شده شرکت سرمایه گذاری اندیشه فردا( سهامی عام) 20 میلیارد ریال، سرمایه ثبت شده شرکت سرمایه گذاری توسعه انرژی هور(سهامی عام) 10 میلیارد ریال و سرمایه ثبت شده شرکت فن پردازان بهمن(سهامی خاص) 10 میلیون ریال اعلام شده و نوع فعالیت هر سه شرکت نیز، سرمایه گذاری است. متقاضیان باید پیشنهاد خود نسبت به کل سهام عرضه شده به همراه اصل سند واریزی سپرده شرکت در مزایده را حداکثر تا ساعت 16 روز دوشنبه 24 خردادماه سال جاری به نشانی اعلام شده تحویل دهند و رسید دریافت کنند. بر این اساس، به پیشنهادهایی که در خارج از موعد اعلام شده واصل شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. در عین حال، تاریخ افتتاح پاکت ها روز سه شنبه 25 خردادماه سال جاری ساعت 11 در آدرس قانونی موسسه اعتباری کوثر اعلام شده است. بر اساس این اطلاعیه، مابقی ثمن معامله بر اساس شرایط مندرج در قرارداد فروش، تسویه خواهد شد ضمن این که شرط واگذاری، خرید هر سه شرکت به صورت یکجا خواهد بود. طبق این اطلاعیه، چنانچه برنده مزایده در مهلت شش روزه از تاریخ اعلام برنده مزایده از عقد قرارداد و ترتیب پرداخت مابقی ثمن معامله و ارائه اسناد تضمن مطابق نظر فروشنده امتناع کند سپرده واریزی به نفع موسسه اعتباری کوثر ضبط خواهد شد و این موسسه مجاز است نسبت به عقد قرارداد با نفرات بعدی اقدام کند. موسسه اعتباری کوثر اعلام کرده است که در رد یا قبول یک یا تمامی پیشنهادات مختار است.
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر آگهی مزایده فروش سهام از طریق مزایده عمومی و به صورت یکجا
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر درباره وضعیت و جایگاه موسسه اعتباری کوثر در نظام بانکی گفت: جایگاه مناسبی در نظام بانکی کشور داریم و در حال ایجاد بسترهای لازم جهت فعالیت به عنوان "بانک کوثر" هستیم.مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با اشاره به اینکه این موسسه در حوزه تولید اقدام به حمایت بخش خصوصی در حوزه خودرو کرده است، تصریح کرد: قصد داریم با تزریق منابع اعتباری به تولیدکنندگان قطعات خودرو، خدمات پس از فروش و اشتغالزایی ناشی از تاسیس این واحدهای خرد را در کشور تقویت کنیم. دکتر رضایی با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدی خرد و کوچک و تأمین سرمایه در گردش آنها در دستور کار این موسسه است، افزود: موسسه کوثر در حوزه ارتقا شاخص‌های حمل و نقل ریلی اقدام به اعطای تسهیلات برای خرید 5 رام قطار مسافربری تهران – مشهد طی سال گذشته کرده است. خوش بین
  حامد کمالی(@hamedktm)
  #وکوثر هرچیز باارزشی نیاز به تبلیغ نداره دوست عزیز
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟