11:31
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۸۰،۸۲۷.۴
   -۹۳.۷۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۹۴،۷۴۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۷    ۱۱:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hamed59

حامد مالمیری عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۹

  حامد مالمیری(@hamed59)
  #تکنو ایمان اوردن و این داستانا چیه راه انداختین یکی میگه اردر خرید مال کیه طرف میاد میگه دیگه دیگه شب معلوم میشه مال حقیقی درصدیه. فخر فروشیت چیه جناب حمودی که میگی کسی بیشتر از من داره آیا. من 1/3 میل فقط با کد خودم دارم لطفا تحلیل یا خبری دارین بفرمایین با این جنگولک بازیام سهم بالا نمیره تا خود بازیگر نخواد. بازیگرم به برنامش نرسه یه گزارش بد میدن بیا جمعش کن اونوقت
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #تکنو grouh telegrami dare ?
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #تکنو این سهم واسه جمع کردن با کد به کد داره کنترل میشه شناوری نداره با توجه به سهم مهر اقتصاد(بالای هشتاد میلیون سهم) که در tsetmc نمایش داده نمیشه.
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خمحرکه محصول جدید و سود شرکت های زیر ممجموعه نیز که ٥ شرکت می باشد منظور نشده. این سهم بنیادی ترین سهم کروه است و برنامه واسه حق تقدم دارند با توجه به تیراز ایرانخودرو....
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خمحرکه افزایش سرمایه 100 درصدی خمحرکه!خمحرکه توانسته است زیان هر سهم (پس از کسر مالیات) 296 ریالی را در سال 92 به سود 115 ریالی تبدیل کند.ضمن اینکه در گزارش امده با افزایش سرمایه نرخ رشد تولید از 4 درصد به 11 درصد خواهد رسید و ظرفیتهای خالی تولید به بهره برداری می رسد.سود اعلامی سال 93 (370 ریال) که با افزایش تولید به نظرم بتونه تو 3-4 ماه پوشش بده (تبدیل زیان 29 تومنی به سود 11 تومنی در سه ماهه آخر 92 صورت گرفته)
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خودرو افزایش سرمایه 100 درصدی خمحرکه!خمحرکه توانسته است زیان هر سهم (پس از کسر مالیات) 296 ریالی را در سال 92 به سود 115 ریالی تبدیل کند.ضمن اینکه در گزارش امده با افزایش سرمایه نرخ رشد تولید از 4 درصد به 11 درصد خواهد رسید و ظرفیتهای خالی تولید به بهره برداری می رسد.
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خودرو دوستانی که برنامه یا نقدینگی حضور در افزایش سرمایه خودرو ندارند تبدیل خودرو ح به خود سهم یا خمحرکه گزینه بهینه ای می باشد.
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خودرو به هر میزان خودرو توسط خودرو و خساپا تولید بشه فروش محصولات خمحرکه بویژه گیربکس که بودجه 93 رو کمتر از قیمت فروش پاییز در نظر گرفته تعدیل بالایی رو واسه سهم به ارمغان میاره. هرچند ممکنه واسه سود 92 برنامه پیاده کنند ولی با توجه به مالکیت 1 درصدی بانک پارسیان و حق تقدمش در صورت فروش وپارس در قیمت تابلو بیش از 200 تومن عایدی دارد.یعنی قیمت الان سهم!توصیه به خرید نیست صرفا جهت بررسی.
  حامد مالمیری(@hamed59)
  هیچکس خمحرکه را جدی نگرفت!
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خمحرکه 1/3 میلیون خرید حقوقی. مملکته ای داریم
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خمحرکه بدبن های که چه عرض کنم بدخواهان! شفاف سازی روی dps (سود تقسیمی) نه eps! کدوم سهم سود تقسیمی %100 داره؟؟؟!!! فقط باید اون کسی رو که این 3 روز خالی کردرو به بازرسی معرفی کرد به جرم اطلاع داشتن از درون شرکت. فساد اندر فساد با ادای......
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #پارسان حقوقی مشکوک و خفیف رو 8800 عرضه میکنه. بیابید پرتقال فروش را
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #خودرو شایعات فروش بلوک رنا به کره یا رنو حدود 1000 تومن!http://www.iranojahan.com/index.php?newsid=1569
  حامد مالمیری(@hamed59)
  #فاذر سهامدار حقیقی (البته به ظاهر حقیقی!) گردن کلفت این سهم در حال برنامه ریزی برای خروج و تصاحب سهام خودرو و سمند در این سهم هستند. هدف سهم 600 (مدت زمان بستگی به فواصل تدیل های اعلامی دارد که البته به یکباره نخواهد بود)کلا سهام صنعتی و خودرویی و آسب دیده از تحریم بازده چند صد درصدی خواهند داشت.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟