02:10
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۵۴۱.۸
   ۱۶۹.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۵۵،۳۲۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۰۱    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

hamed0311

حامد میرزایی عضو از ۱۳۹۴/۰۹/۲۴

  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس عملکرد رنو باید تغییر کند، با شیوه قبلی همکاری ممکن نیست این معاون وزیر با اشاره به وضعیت قرارداد خودروساز های خارجی در ایران و ادامه همکاری آن‌ها در این صنعت عنوان کرد: متاسفانه قاعده فعلی رنو به عنوان یک خودروساز خارجی در ایران اصلا قابل قبول نیست و باید برای ادامه همکاری تغییراتی را در عملکرد خود ایجاد کند و منطبق با نظرات ما عمل کند. وی افزود: مدیریت ارشد رنو در مکاتباتی که با خود من هم داشتند چهارچوب های کلی توافقات را به عنوان نقشه راه پذیرفته است و در مذاکراتی که با سایپا داشته قرار شد تا یکی از واحد های زیرمجموعه این شرکت داخلی را به عنوان آورده سایپا برای ایجاد یکی شرکت مشارکتی بپزیرد و آن‌ها نیز آورده خود را به تناسب داشته باشند. صالحی‌نیا افزود: به جز یک سری از محدودیت هایی که در عرضه برخی محصولات دارند، ارزیابی های آن‌ها از آورده های خود و پلتفرم های خود و روش هایی که باید از این پس با آن به مذاکره بپردازند ما امیدوار هستیم تا توافقات خوبی در همکاری های این شرکت خودروساز با خودروسازان
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس صالحی‌نیا گفت: مهمترین بخش این سیاست‌ها بازاریابی بین‌المللی و استفاده از قطعات تولید داخل است که به رنو نیز ما آن را اعلام کردیم.وی ادامه داد:‌مطابق مکاتبه‌ای که مدیریت ارشد این کمپانی با من داشت چهارچوب کلی این سیاست‌ها را قبول کرده‌اند و بنا بر مذاکراتی که با سایپا داشته مقرر شده یکی از واحدهای زیرمجموعه خودروسازی را به عنوان آورده سایپا قبول کنند تا بتوانند شرکت مشترک را تاسیس کنند.صالحی‌نیا ادامه داد: شرکت رنو یک سری محدودیت‌هایی برای ارائه پلاتفرم‌ها و اختلاف‌هایی در خصوص ارزیابی آورده‌ها با سایپا دارد اما مذاکرات برای حل این اختلافات همچنان ادامه دارد و امیدواریم این مذاکرات به نتیجه برسد.
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس رنو همکاری براساس خواسته های وزارت صنعت را پذیرفته است صالحی نیا در مورد همکاری شرکت رنو با خودروسازان ایرانی گفت: وزارت صنعت سیاست های کلی را به شرکت های خودروساز داخلی ابلاغ کرده است و آنها می توانند در قالب این سیاست ها با شرکت های خارجی تعامل کنند؛ در مورد شرکت رنو نیز مدیریت ارشد این شرکت چارچوب های وزارت صنعت را پذیرفته و این بحث مطرح شده است که شرکت رنو در همکاری با سایپا، یکی از واحدهای زیرمجموعه این خودروساز ایرانی را به عنوان آورده طرف ایرانی بپذیرد و به این ترتیب، شرکتی مشترک تشکیل شود.وی ادامه داد: البته هنوز تفاهم نامه یا قراردادی میان سایپا و رنو به امضا نرسیده است.
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس بورس کالای ایران که برای عضویت در فدراسیون بورس های جهانی درخواست داده بود، به تازگی با دریافت نامه ای از سوی این نهاد، عضو WFE شد و امیدوارم این اتفاق خوشایند برای بازار سرمایه ایران به زودی برای سایر بورس های کشور نیز رخ دهد.
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس دوستانی که میپرسند چرا از فروش خکاشا خپارس سود نمیبره باید عرض کنم که خکاشارو اخیرا برای اصلاح ساختار مالی دادند به پارس خودرو ....خپارس پولی بابت خکاشا نداده بود معاملات بین گروهی بود پس در نتیجه سودی عاید خپارس نمیشه
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس خساپا - خاور - خودرو - ورنا - خکاوه - خزامیا - خپارس - خبهمن این 8 نماد به تنهایی حدودا 27 درصد ارزش معاملات رو به خودشون اختصاص دادن یعنی از بین 450 نماد قابل معامله تقریبا از هر سه نمادی که خریداری میشه یک موردش از این 8 نماد هستش !
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس افزایش حجم معاملات بازار نشانه ی خوبیست که در صورت تداوم ، می توان به آغاز روند صعودی امیدوارتر شد
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس محسن جلال پور:با عملیاتی شدن افزایش سرمایه بانک ها در اصلاحیه لایحه بودجه،سود بانکی باز هم کاهش می یابد.
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس .............
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس میگن شهریور ماه باز سود بانکی کاهش خواهد یافت
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس نمیدونم شهریور چه اتفاقی میخاد بیوفته که تمام وعده های خودرویی ها به شهریور ماه ختم میشه
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس خساپا به عنوان لیدر گروه خودرو بالاخره از مقاومتهای 1176 و 1200 عبور کرد. منتظر افزایش تقاضا در کل گروه خودرویی و به تبع آن کل بازار باشید
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس صادرات محصولات سایپا به لبنان
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس #خمحرکه #خودرو خبرهایی مبنی بر دریافت وام 35 میلیاردی جهت راه اندازی سه خط تولیدی مربوط به محصولات رنو در نیرو محرکه شنیده میشود که به طبع ان تولید ایران خودرو هم افزایش خواهد یافت
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس انجام اقدامات اولیه برای حضور اولین شرکت ایرانی در بورس لندنغلامرضا سلیمانی مدیرعامل #وغدیر اسفند سال گذشته با اعلام مهمترین برنامه های سال جاری از برنامه درج این شرکت در بورس لندن به عنوان اولین شرکت ایرانی تا پایان 2016 و برای عرضه اولیه20 درصد سهام خبر داده بود که اقدامات اولیه مهمی چون پاسخ به سئوالات مربوط به پذیرش در بورس لندن،اجرای حاکمیت شرکتی و تهیه صورت های مالی استاندارد و بین المللی و... انجام شده و انتظار می رود ان هدف مهم تا پایان سال 2016 نهایی شود و 15 تا 20 درصد این شرکت عرضه اولیه شود.
  حامد میرزایی(@hamed0311)
  #خپارس اینکه تصور کنید بورس ما فردا مثل نیکی ژاپن 8 درصد افت می کنه کاملا مسخره است چراکه اصولا ما یک جزیره هستیم که سالها تحت تحریم بودیم و نقش گروه قندی رو در دنیا داریم و بتا منفی همه جا بودیم و هستیم ! ولی تنها تاثیر این مورد در دو مسئله است اول کاهش قیمت نفت و فلزات که بر گروه پالایشی و فلزی ممکنه کمی تاثیر بگذاره !دوم رشد اونس که کمی تقاضا برای طلا رو ممکنه افزایش بده . ولی این رو بدونید با توجه به اینکه انتخابات امریکا نزدیکه و شمشیر افزایش نرخ بهره در این کشور بالای سر اونسه . اونس خیلی هنر کنه تا اطراف 1520 تا 1550 دلار بالا بره البته اگر بگذارند . یعنی حدودا 15 درصد رشد نسبت به الان . پس مراقب باشیم الکی جو گیر نشیم . و البته اگر اقایون در داخل هم نسبت دلار به ریال رو پایین بیارن عملا افزایش اونس خنثی میشه . و مهمترین مورد :از چند ماه اینده دولت روحانی باید زمینه رو برای انتخابات اماده کنه . دیدید که برای انتخابات مجلس بورس دستوری رو چطوری بالا بردند حالا فکر می کنید می زارن پول بره سمت ارز و طلا و ... و احمدی نژاد با یارانه 250 تومنی بیاد بازی رو دست بگیره ؟مطمئن باشید از اسمون بلوک سیمانی بباره نمیزارن از این بارگاه کسی نا امید برگرده ! پس الکی توهم خرید سکه و فروش سهام و.... نزنیم ! فکر کنیم ما هم جورج سورس هستیم که چند هفته پیش هرچی سهام داشت فروخت و هرچی طلا بود خرید .
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟