05:36
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۶،۳۴۶.۲
   -۱۳۳.۹۶
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۵۶،۲۶۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۰۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

goodluck

سعید بورسی عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۰۷

  سعید بورسی(@goodluck)
  برید یه نگاه به #خودرو بندازید تا قدر #فاراک رو بدونید...
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک چه خریدهای مفتی انجام بدن امروز اونایی که نقدن.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک همون روزی که صف خرید تو چند دقیقه تبدیل به صف فروش شد باید از سهم خارج میشدم. این سهم از همه نظر خوبه ولی یه سری سهامدار عمده داره که احتمالا با هم درگیری اساسی دارن. عرضه کننده سهم تو این چند وقت سهامدار معمولی نبوده.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک به نظرم یک نفر یا یک گروه میخواستند سهامشون رو خالی کنند؛ شانسی تحلیل های اصغر کیان درست از آب درومد؛ در حال حاضر هم اگ دوباره اقدام به فروش بکنند ( البته اگر سهمی داشته باشند )دوباره منفی میخوره و باز اصغری میاد اینجا شاخ و شونه کشی؛ اگر هم اقدام به فروش نکنند یا احتمالا سهامشون تموم شده باشه سهم شروع به رشد میکنه. دلیل پایین اومد سهم تا اینجا هم همون عرضه آبشاری بود که البته در طوفان عرضه ها صف فروش هم به خودش ندید و این خودش نکته مثبتیه. خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک یه نفر کمر بسته به نابود کردن سهم هیچ جوری هم بیخیال نمیشه....
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک ملت چه بی اعصاب شدن تو این پیج...
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک بارها گفته بودم که فاراک فقط اسیر جو بد بازار شده و بازار کوچکترین تکونی بخوره فاراک قفل میشه. اگر الان هم صفش خیلی سنگین بخاطر نبود نقدینگی تو کل بازار هست.
  سعید بورسی(@goodluck)
  دوستان مشکل #فاراک مشکل کل بازار هست. من تو سبدم غیر از فاراک #فولاژ ، #پتایر ، یکم #پلاسک و #ثنوسا هم دارم؛ تو این چند وقت اخیر قیمت همشون 6-7 درصد افت کرده؛ اتفاقا فاراک از همشون بهتره چون تو اون دوروزی که بازار یه نوسان داد تنها سهمی که قفل شد و حجم بالا زد فاراک بود. بازار تکون بخوره فاراک دست نیافتنی میشه. خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک هیچ وقت نفهمیدم اینایی که میان تو تاپیک سهم هایی که ندارن اظهار نظر میکنند و مدام هشدار ریزش میدن هدفشون از این کار چیه. آیا واقعا صلاح ما که سهامداریم رو میخوان؟؟؟!!! یا دلشون به حال ما سوخته؟؟؟!!! انقدر که اصغر کیان تو این تاپیک به ما هشدار میده نوح به قومش هشدار نداده....خخخ....واقعا هدف چی میتونه باشه؟؟؟
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک البته هنوز اعتقاد دارم این اهداف یکم بالا هسنند ولی امیدوارم که تا 340 بره. البته در صورت تثبیت بالای 300. بعد از تثبیت بالای 340 میشه به 380 امیدوار بود و بعد از اون تثبیت بالای 400 و سپس 420. البته مطمعنا رسیدن به هر کدوم از این اهداف با خون دل همراه خواهد بود. اونم تو این بازار شل. مگر اینکه امداد غیبی برسه. ولی در کل بیشتر از این افت رو هم برای سهم نمیبینم. در ضمن چند روزی هم هست که گه گاه میاد جزو نماد های پر بیننده و من و یاد سه چهار ماه پیش میندازه که از 200 تومن شروع کرد. خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک دوستان خسته نباشید. خریدها و رنج های آخر وقت نوید بازگشایی سبز بعد از تعطیلات رو میده به نظرم. خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک تو کل بازار عرضه یکم نسبت به صبح بیشتر شده و این مختص فاراک نیست. دلیلش هم عمدتا بخاطر فروش یه عده نوسانگیر هست و بدنبال اونا افراد ریسک گریزی که از منفی شنبه میترسن.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک یه عده منتظرند یکم سهم فشار فروش بگیره از تو لونه هاشون بیان بیرون و شروع کنند به سم پاشی. جالب اینجاست که این افراد ادعا میکنند خودشون این سهم و ندارند، حالا اینکه چرا روی سهمی که ندارند انقدر حساس هستند....واقعا معلوم نیست.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک به هر حال صف خرید موقعی ارزش داره که سهم حجم بخوره. خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک حجم معاملات 26 میلیون و 20 میلیون صف.... خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک بیشترین ارزش معاملات تا این لحظه. خوش بین
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک چند روزیه فشار فروش خصوصا فشار اردر های بالا برای فروش از بین رفته. فکر کنم اون حقیقی که با اردرهای درشت میفروخت فروشش تموم شده.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک به نظرم همین که به کاهش ارزش سهام پرتفو اشاره کرده، یعنی براش مهمه که قیمت داره افت میکنه و این یعنی باید منتظر عکس العمل فرهنگیان باشیم.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک BBCPersian:شهاب‌الدین غندالی، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، با انتشار نامه‌ سرگشاده‌ای به دادستان تهران اتهامات فساد مالی این صندوق را رد کرده و گفته است این اتهامات باعث شده است که سهام شرکت‌های متعلق به این صندوق در بورس ظرف دو هفته گذشته ٢٠٠ میلیارد تومان پایین آمده است.‌آقای غندالی نوشته که صندوق فرهنگیان در سه سال گذشته برای گرفتن مطالبات مرتبط با بانک سرمایه مشکلاتی داشته و در همین ارتباط "بدهکاران بزرگ باقیمانده با سوء استفاده از حسن نظر تعداد اندکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و همکاری برخی رسانه‌های فرصت‌طلب" به صندوق فرهنگیان تهمت زده‌اند.روز چهارشنبه دو نماینده مجلس از فساد مالی چند هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر دادند و گفتند که متهمانی نیز در این رابطه بازداشت شده‌‎اند.
  سعید بورسی(@goodluck)
  #فاراک جک اسپارو چقد حرف بیخود میزنی. آدم میاد اینجا چهارتا تحلیل ببینه همه تاپیک از دیروز تا حالا پر شده از مزخ رفات تو.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟