19:20
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۹،۲۲۴.۸
   ۵۹۶.۴۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۵۵،۶۲۱ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

goldasht

احسان م عضو از ۱۳۹۳/۰۱/۰۴

  احسان م(@goldasht)
  #شاخص برای چند ماهی متعادل،چند روزی مثبت و چند روزی منفی و ولی با ثبات و راکد بین70000 و80000
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص محال. شاخص دیگر زیر 70000 بره هر چند رشد چندانی هم نخواهد. داشت. و مدتها در حدود 70 تا80000 خواهد ماند مگر اینکه نتیجه مذاکرات خیلی مثبت باشه.
  احسان م(@goldasht)
  #فارس به نقل از خبرگذاری بورس سنا آقای نژاد سلیم مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس عنوان کرد به زودی خبرهای بسیار خوب و مهمی از این پتروشیمی خواهید شنید و از رشد 16درصدی تولیدات این هلدینگ در سال جاری خبر داد.
  احسان م(@goldasht)
  #فارس پنج میلیون که صف نیست برای غول پتروشیمیها.فقط برای اینکه شاخص نریزه و جو روانی ایجاد نشه صف رو جمع نکردن اگه بی‌دلیل نپرید تو صف فردا حتما مثبت میشه.کاش توی این بازار احساسی بازش نمی‌کردن و میزاشتن یه ماهی بسته باشه.
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص والیبال با این بازی ضعیف حالمون رو گرفت،خدا کنه فردا شادمان باشیم
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص تیم والیبال که با این بازی افتضاح حالمون گرفت،خدا کنه شاخص خوشحالمون کنه.
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص فردا روز سرنوشت سازی برای شاخص و بورس التماس میکنم یه فردا احساسی عمل نکنیم تا قلب بورس دوباره شروع به تپش کند.
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص از دو سال پیش و با پس اندازی 40 میلیون که البته تدریجی به بورس آوردم به امید اینکه بعدها بتونم یه خونه بخرم اما قیمت خونه چند برابر شده و دست نیافتنی و سرمایه من با محاسبه سودهای دو ساله شده 42 میلیون،کاش تو بانک پس اندازش میکردم الان حداقل 56 میلیون بود که با اون پول میتونستم وام هم بگیرم و یه آلونک بخرم.حالا بازم بگید بورس حباب داشته.
  احسان م(@goldasht)
  #تاپیکو میگن بورس حباب داشته،آخه خودتون قضاوت کنید چند سهم توی این دو سال چند برابر شدن؟حالا با سایر اقلام و چیزها مقایسه کنید.خونه 50 میلیونی شده 200 میلیون تازه میگن تو رکوده،پژو پارس 18 تومنی شده 40 تومن،سیب زمینی 300 تومنی شده 2000 تومن،حالا بورسی که حتی به اندازه سیب زمینی هم بخار نداشته،کجاش حباب داشته؟
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص علت این ریزش‌ها فقط و فقط سیاستهای انقباضی دولت جهت کنترل تورم است اگر این سیاست غلط متوقف نشود آثارش به مراتب فاجعه بارتر از خود تورم است.دلیل دیگرافت شاخص افزایش بی سابقه قیمت گاز پتروشیمی و بهره مالکانه معادن بود.علت دیگر آن نامیدی به آینده مذاکرات بعد از امیدهای واهی دولت به آینده مذاکرات بود.دیگر علت عدم شفافیت در سیاستگذاریهای کلان اقتصادی است که آینده‌ای مبهم پیش روی سرمایه گذاران قرار داده و تا برطرف شدن واقعی این مشکلات اوضاع همین است.
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص خدایا در این لحظه غروب آفتاب قسمت میدهم هر کسی که به فکر جاه و مقام است و به این ملت خیانت میکند اگر قابل اصلاح است به راه راست هدایت فرما و اگر قابل اصلاح نیست،نابود و نیست بگردان.
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص یه سوال فارس 1800شده1400،شبندر1700شده1100،غبشهر4500شده700،پارسان1500شده700،غالبر1800شده280،شاوان،فملی،تجارت،صادرات،گلگهرو...نابودش.حالا چرا شاخص فقط اینقدر سقوط کرده.
  احسان م(@goldasht)
  #شاخص خدا لعنت کنه کسانی رو که با تبلیغات رسانه ای گسترده یه عده از همه جا بیخبر رو کشاندن تو بورس سرمایه هاشون رو غارت کردند.
  احسان م(@goldasht)
  #فارس واقعا وقتی بزرگترین شرکت بورسی رو به این حال و روز انداختن باید فاتحه بورس رو خوند.واقعا متاسفم برای خودم که اومد توی این اقتصاد سرمایه گذاری کردم و نرفتم دلالی.
  احسان م(@goldasht)
  #وبصادر سهمی فقط برای نوسانهای چند روزه و افراد حرفه ای.
  ابراهیم ج(@goldasht)
  #شبندر سهمی برای آینده و سود عالی خوش بین
  ابراهیم ج(@goldasht)
  #غبشهر و فملی دوتا سهم حقوقی واقعا مزخرف دارند به عمد سهمو تا این قیمت کشیدن پایین و گند زدن به سهم حالا حالها هم بعید میدونم رشد کنه،من تو افزایش سرمایه هر دو بودم و درس عبرتی بود که دیگه تو افزایش سرمایه یا پرداخت سود هیچ شرکتی نباشم.
  ابراهیم ج(@goldasht)
  #شبندر متاسفانه با آنلاین شدن یک عده سفته باز بازار به هم ریخته پول زیاد دارن و کارشون نوسانگیری از چند سهم خاص و متاسفانه بقیه ملت هم دنبال اونها دو روز صف خرید ایجاد میکنن بعد با8 درصد میفروشن و یه عده که گول خوردن میمونن و چند درصد زیان و چند روز صف فروش.خواهشن دنبال رو این سفته بازها نباشید تازه اگر سود کنید این پولها بی برکته چون به قیمت بدبخت کردن یک عده است،لطفا تا به سهمی اعتقاد کامل پیدا نکردید خرید نکنید و بعد از خرید پای اون بمانید تا سودی عالی و حلال نصیبتان شود.ببخشید طولانی شد.
  ابراهیم ج(@goldasht)
  #فارس پتروشیمی خلیج فارس برای تعدیل مثبت بسته شده البته خدا کنه چند هفته بسته باشه ، تو روز منفی بازار باز نشه و حقوقی و حقیقی های جو زده گند نزن به سهم تا شاهد رشد عالی اون در روز باز شدنش باشیم.
  ابراهیم ج(@goldasht)
  #شبندر با سلام،دوستان شبندر رو رصد کنید داره مثل سال قبل عمل میکنه یعنی کاهش شدید قبل مجمع بعد تقسیم سود و تعدیل مثبت عالی.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟