09:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۷۸،۶۶۵.۵
   ۱۲.۸۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۱۹۲،۳۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۴/۰۴    ۱۶:۱۶

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

firooz6

فیرو ز عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۲

  فیرو ز(@firooz6)
  #وپسا میخواستن مرغ رو رنگ کنن جای اف-14 بندازن به ملت.
  فیرو ز(@firooz6)
  #فاهواز اینکه فاهواز پایین اومده بیشتر بخاطر خود بازار هست. ماه رمضان و هفته آینده هم نیمه تعطیل. بیشتر نمادها مخصوصا نمادهای بازار توافقی پایین اومدن.
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند دلبستیم به اینکه برق گردن بشه تا قیمت سهام ده درصد بره بالا. ولی این اتفاق برای حقوقی که میلیاردی سهم داره سودمند هست. من حقیقی وقتی قبض برق بیاد باید تمام سودم رو بابت گرون شدن برق بدم به اداره برق تا اداره برق بده به نیروگاه دماوند و نیروگاه دماوند هم در طی پرداخت سود به سهامدارها بده. بیشترش هم به حقوقی که بیشتر سهم رو داره بد بین
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند اولین خبرها از مجمع حاکی از این است که رو میز مدیریت بجای لیوان آب آفتابه گذاشتن.D:
  فیرو ز(@firooz6)
  #پترول سلام کسی میدونه سود پترول چقدر هست و کی پرداخت میشه؟
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند #تلیسه ای دماوند بنازم بهت که به اندازه پهن گاو هم ارزش نداری. اصلا بنازم به بورسی که سهام گاوداریش با ثبات تر از سهام خودرویی، نیروگاهی و پتروشیمی هست.
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند چرا باید سهمی که 800 تومن معامله میشه رو 2174 تومن بخرن. خیلی راحت میتونه در مدت چند ماه کم کم از بازار با همون قیمت 800 تومن جمعش کنه.
  فیرو ز(@firooz6)
  #پترول _پدر را بزنم یا پسر را؟_هیچ کدام. پترول را بزن ، پدر و پسر با هم میافتدند؟
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند مثل اینکه یه عده به نیت ارتفاع 5610 متری دماوند میخوان دماوند رو برسونن به 5610 ریال.
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند آفتابه به دست کنار ساختمون بورس منتظرم باز بشه. کی باز میشه؟
  فیرو ز(@firooz6)
  #دماوند بورس ایران جایی است پهن گاو بلندتر از کوه دماوند است.
  فیرو ز(@firooz6)
  #برکت من دیروز برکت رو با ضرر فروختم و تپکو با قیمت 616 خریدم. تپکو امروز 670 بود.
  فیرو ز(@firooz6)
  #تپکو روزی شیخ وارد خیمه شد و دید چند میرید تریدر که شدیدا "ریده" بودند "هپکو هپکو کنان "مشغول صحبت با هم هستند. شیخ پرسید در مورد سهام تپکو صحبت میکنید؟مریدان گفتند: آری شما از کجا تپکو را میشناسید استاد؟آیا شما هم سهامدار تپکو هستید؟شیخ: خیر. مریدان:پس در بورس فعالید.شیخ:خیر.مریدان:پس در تپکو آشنا و فامیل دارید؟شیخ:خیر.مریدان:پس اختلاسگر هستید که از اخبار پشت پرده تپکو آگاهید؟شیخ: خاموش یاوه گویان تهمت زن. وقت نمره دادن میدادنم با شما چه کنم.مریدان: پس از کجا تپکو را میشناشید.شیخ: در تمام شبکه های اجتماعی سخن از عدم پرداخت حقوق چندماه کارگران و حمله به تجمع اعتراضی و مسالمت آمیز آنان و ضرب و شتم سنگینشان هست. از تپکو جز نامی بدنام چیزی نمانده. ننگ بر این سهامداران.ننگ بر مدیران غارت گر.
  فیرو ز(@firooz6)
  #عرضه_اولیه کسی میتونه از وضعیت برزویه اطلاع داره. سود سال قبل و پیشبینی سود امسال. قیمت احتمالی سهم. در مورد تعداد سهمی هم که قراره در عرضه اولیه احتمالی بدن؟ منظور از اینکه میگید 300 میلیون سهم عرضه میشه، کل سهم 300 میلیونه یا سهم آنلاین 300 میلیونه؟ چون معمولا ده درصد سهمها در روز عرضه اولیه توزیع میشه.
  فیرو ز(@firooz6)
  #پترول #دماوند به امید روزی که مدیران دماوند(بنیاد شهید) و پترول هم مثل مدیر عامل آکنتور گرفتار قانون بشوند و تاوان جنایات اقتصادیشون رو بدن.
  فیرو ز(@firooz6)
  #پترول شیخ با مریدان بر سر مسئله قرمزته و آبیته بحث مینمود. شیخ پرسید قرمزترین چیز جهان چیست؟مریدی گفت خون،دیگری گفت کمونیسم. یکی دیگر گفت پرسپولیس و ... . ناگهان مریدی غمزده گفت سرختر از پترول ندیدم که هر روز قرمز و هر لحظه رو به پایین. بازار چه سبز باشد چه قرمز نتواند سرخی پترول 106 تومانی را مهار کند. ناگهان شیخ قرمز نموده، کف بر دهان بر زمین افتاد.مریدان مشغول تنفس کان بر دهان او شدند و وی را با گاز لوبیا به هوش آوردند. شیخ ناله کنان گفت پترول 106 تومان؟ جملگی مریدان گفتند آری. مگر تو هم پترول داری. شیخ شیون کنان گفت گلاب به رویتان آری. وای بر عالمیان که سرختر از پترول ندیدند.وای بر حقیقی، وای بر حقیقی.وای بر حقیقی که کف امروز شده سقف فردا.
  فیرو ز(@firooz6)
  #عرضه_اولیه اون زمان گذشت که حسینا میخریدیم سه برابر میشد. آیا میدانید در ازای هر ریالی که حقیقی سود میکنه، رو بدن "آقایون از ما بهترون" یبه اندازه یک سکه یک ریالی کهیر میزنه.
  فیرو ز(@firooz6)
  #عرضه_اولیه در عرضه سنتی خیلی از از کارگزاریها و حقوقیها رانت خواری میکردن. کارگزاری به نام من برای خودش سهم میخرید. مثلا پول 1000 سهم از حسابم کم میشد ولی فرداش که در سبدم میاومد 200 سهم بود و باقی پول به حسابم برمیگردودند. در مورد روش جدید به همه یکسان واریز شده. من هم 569 سهم رسیده. ولی در مورد قیمت واقعا بالا هست. حسیر گرونه.
  فیرو ز(@firooz6)
  #غدیس #عرضه_اولیه چرا سامانه اکسیر اینقدر کنده. رو موبایل هم که به سختی باز میشه. اصلا اکسیر معمولیه یا اکسیر سیاه. برای خرید عرضه اولیه میشه جم زد. اونهایی که حسابشون خالیه با چندتا جم میشه پرش کرد. کسی هست برای عرضه اولیه فردا کستل من رو برای فردا پر کنه، لطفا ویزارد پر کنید. (یه کم بخندیم)
  فیرو ز(@firooz6)
  #عرضه_اولیه چرا کسی نمیره سراغ اصل مطلب. آیا قیمت سهم مناسب میباشد؟ سود سهم چقدر هست؟ تا حالا بخاطر یه ساندیس اینقدر دردسر نداشتم.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟