01:31
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۷۹۸.۴
   -۳۳.۳۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۸۶،۸۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۱    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

fereshteh2

f b عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۶

  #خساپا نعمت زاده: قرارداد رنو نهایی شد
  #وبصادر - بانک صادرات اطلاعات مربوط به گزارش حسابرسی اولین درآمد 96 را منتشر کرد و آماده بازگشایی نماد بعد از9 ماه شد.
  #خراسان اقبال سهام پتروشیمی با آغاز برگزاری همایشی با 76 شرکت خارجیبرگزاری سیزدهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران با حضور مدیران 76 شرکت خارجی موجب شد تا امروز سهام شرکت های این صنعت با اقبال نسبی روبرو شوند.
  #کیسون شرکت تجهیزاتی - پیمانکاری کیسون با ونسی فرانسه برای توسعه دو فرودگاه مشهد و اصفهان مشارکت می کند.
  #توریل معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه‌آهن از راه‌اندازی صندوق پروژه‌ ریلی در بورس و اوراق قراضه در بورس کالا خبر داد‌.
  #خساپا به گزارش پایگاه خبری بورس پرس در جریان بازدید استاندار تیسمسیلت (واقع در 170 کیلومتری پایتخت الجزایر) از کارخانه تولید لوازم یدکی بین سایپا و مجتمع طحکوت الجزایر، اعلام شد این کارخانه با پیشرفت 50 درصدی تا پایان سال 2017 به بهره برداری خواهد رسید
  #شبندر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای توافق‌نامه نهایی بین وزارت نفت و شرکت توتال در زمینه توسعه فاز 11 پارس جنوبی تا آخر فروردین خبر داد.
  #آپ مدیران شرکت آسان پرداخت ضمن تشریح عملکرد سال 95،از گسترش حوزه فعالیت ها ونوآوری های جدید در سال آینده خبر دادند.
  #وبملت بانک ملت برنامه فروش 10 درصد سهام فروشگاه رفاه را به قیمت پایه هر سهم 9501 ریال اعلام کرد.
  #توریل "توریل" برنده مناقصه همکاری با "فولاد" شد
  #خساپا مهدی جمالی مدیرعامل سایپا علت بسته بودن نماد "خسایپا" را ناشی از دو دلیل افزایش سرمایه در پارس خودرو و انتشار اوراق مرابحه 500 میلیارد تومانی دانسته که معلوم نیست بر چه اساسی چنین اظهار نظری کرده است.
  #وبیمهآغاز مذاکرات ایران با بیمه‌گران اروپاییبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیمه مرکزی، عبدالناصر همتی برای مذاکره با بیمه‌گران اروپایی لندن و مونیخ، به اروپا سفر کرده و دیروز با رئیس‌کل لویدز لندن دیدار و گفتگو کرد .
  #آپ “آپ” آماده اجرای طرح سامانه پیوند شد
  #وپارس بانک پارسیان که هفته آینده دو مجمع فوق العاده و عادی بطور فوق العاده دارد، برنامه افزایش سرمایه حدود 110 درصدی را اعلام کرد.
  #شتران با انتقال سهام شرکت پالایش نفت تهران از فرابورس به بورس اوراق بهادار تهران، نماد معاملاتی این شرکت امروز در تالار شیشه ای بازگشایی می شود.
  #ذوب طبق اعلام قبلی قرار بود شرکت ذوب آهن امروز شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور اقدام به افتتاح بزرگترین کارخانه ریل خاورمیانه کند اما این تصمیم به تعویق افتاده است.
  #خساپا وزیر تجارت و صنعت بین‌الملل مالزی در جریان دیدار با مدیرعامل سایپا از ورود سه مدل جدید پروتون به بازار خودرو ایران خبر داد.
  #شپاس دولت همزمان با صدور مصوبه‌ای مبنی بر جایگزینی نرخ ارز آزاد به‌جای نرخ ارز مبادله‌ای در قیمت‌گذاری20 فرآورده نفتی، طرح گرانی 30 تا 40 درصدی قیمت انواع روغن موتور و قیر در بازار را کلید زد.
  #خبر رئیس سازمان‌بورس به دعوت دو نهاد ناظر بازار مالی کره‌جنوبی به سئول رفت تا اتصال بورس های ایران و کره جدی تر شود.
  #توریل مدیرعامل راه‌آهن از برنامه تاسیس شرکت های حمل‌ونقل بین المللی و به ثمررسیدن دو مورد از سرمایه گذاری ها خبر داد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟