17:46
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۹۵۴.۹
   ۲۱۳.۰۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۳۲،۱۸۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۸    ۱۲:۴۱

فـرزاد صـادقی

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز - می کشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

feedly

فـرزاد صـادقی عضو از ۱۳۹۲/۱۱/۲۹

  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  @hastim سلام خوبی تونستی به این ایدی @farzad_sadeghii تویه تلــــگرام پیام بده کارت دارم خیلی مهمه
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  @hastim سلام خوبی تونستی به این ایدی @farzad_sadeghii تویه تلــــگرام پیام بده کارت دارم خیلی مهمه
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  @hastim سلام خوبی تونستی به این ایدی @farzad_sadeghii تویه تلــــگرام پیام بده کارت دارم خیلی مهمه
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #خریخت #تحلیل در قیمت : 2151 / کندل امروز در این سهم در محلی واقع شده که برابر با MA 20 و pullback ، حال با تثبیت در ناحیه انتظار تشکیل موج استراحتی و شروع موج جدید صعود تا محدوده 2870 و 3760 بود . اما شکست pullback میتونه قیمت سهام این شرکت را تا MA 50 و 1730 پایین بیاره .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  ✔️ #خپارس #تحلیل در قیمت 1369 / MA50 و MA 20 تو تحلیل های چارتی همیشه از نقاط مهم برگشتی قیمت محسوب میشه که در شرایط فعلی سهام این شرکت از لحاظ چارتی روی MA 50 هستش که کف سازی تو این ناحیه میتونه اهدافی که در تصویر زیر اومده را لمس کنه اما در صورت شکست این moving av برای #خرید 1300 مناسب میباشد .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  ✔️ #خزامیا #آموزش #تحلیل در قیمت 1073 / به نظرم #خرید تو محدوده 1068 و در صورت افت 969 ( میانگین کم کردن ) در سهام این شرکت میتونه سود خوبی عاید #خریدار بکنه . تو مدل چارتی #خزامیا همه چیز مشخصه و کسی که از چارت نتونه چیزی درک کنه میتونه به کمک چارت من آینده سهام این شرکتو ببینه .. اهداف تو چارت مشخص هست . و نکته آموزشی اینکه به اون کندل که سه تا فلش زرد گذاشتم توجه کنید . . به کمک اون میشد آینده سهام این شرکت را دید .. به عقیده من اگر بتونیم چارت را از عمق وجود درک کنیم بی شک میتوانیم موفق شویم .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  ✔️ #شاخص #تحلیل در ادامه لینک سهام یاب - ایده 281005371 در اتفاقی نادر و دور از انتظار مقاومت مهمی که مد نظر ما بود شکست و به هدف بعدی که در توییت قبلی هم به آن ( 81500 ) اشاره کردیم نزدیک شده است . که با شکست این ناحیه ، نزدیکی های کانال 90000 هزار واحدی دور از ذهن نیست . باید شرایط بازار را در این هفته به صورت حساس واکاوی کرد . آیا بدون حباب قیمتی به 90000 خواهیم رسید ؟! تا این لحظه به عقیده من هم جناب وزیر اقای طیب نیا و هم سازمان بورس با توجه به انتقاد های که گاها به ناحق بود نمره قبولی را گرفتند و باید بهشون تبریک گفت.
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #بورس از همه کاربرای #سهامیاب یه خواهش دارم و اون اینه که لطفا همگی جهت پویا شدن و همچنین ارتقای کیفیت #تحلیل ها بجای گذاشتن خوشبین و بدبین الکی و توئئیت های بی محتوا خودداری کنیم . چرا که زبان #بورس #تکنیکال و #فاندمنتال هست . امیدوارم بی پرده گویی بنده را ببخشید . با احترام
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  ✔️ #تکمبا قیمت زمان #تحلیل 1066 / با ادامه تثبیت در بالای 1030 میشه اهداف 1395 و 1600 را براش مقاومت های مهمی در نظر گرفت . پ.ن : شکست این pullback ( 1030 ) میتونه ارزش سهام این شرکت را به محدوده MA50 ( ریز موج استراحتی ) و یا 790 سوق بدهد .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  ✔️ #ذوب قیمت در زمان #تحلیل 2939 / با توجه به رشدی که سهام این شرکت شروع کردن به عقیده من مقاومت های پیش رو میتواند 3250 و 3680 باشد . پ.ن در صورت افت توصیه #خرید تا محدوده pullback که محلش تو چارت مشخص هست ندارم و دوستانی که این سهمو دارن میتونند sl ( استاپ لاس ) را زیر محدوده پولبک بزارن . * لازمه افت سهام این شرکت شکست پولبک میباشد.
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #خودرو قیمت در زمان #تحلیل 3326 / با توجه به چارت خودرو در حال حاضر در کف کانال صعودی هستش که با تثبیت در این محل انتظار رشد تا 3650 و 4150 را میره . ولی شکست کف کانال میتونه قیمت سهام این شرکت را به 3150 و 2870 سوق بده.
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #بورس سلام به همه دوستان ، خیلی وقت بود نبودم . امیدوارم خوبید ! #شاخص کل تویه سیکل حرکتی خودش تویه تایم هفتگی داره به یه مقاومت سنگین که از برایند دو قله مهم تشکیل شده نزدیک میشه ( محدوده 79200 ) . در صورت حفظ قدرت تقاضا و اقبال #خرید توان شکسته شدن این مقاومتو داشته باشه اهداف 81500 ( سقف کانال ) 89700 ( ادامه الگویه پرچم ) پیشبینی میکنم . محدوده کف کانال و 73230 ( در صورت شکست کف کانال ) در صورت واکنش به مقاومت گفته شده دور از ذهن نیست . و به عقیده شخصی بیرون بازار بودن تا مشخص شدن این مقاومت واسه تازه وارد ها چون من خوبه . بقیه هم که خودشون استادن :)
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #تجربه تو این دو روز اخبار صدا سیما حسابی درباره کاهش قیمت های بورس های جهانی میگه حالا نمیدونم با این خبر ها میخواد افت هایی که شاید پیش رو هست را القا و پیشخور کنه از الان و برا پس فردا ها بهانه داشته باشن ... یا هم میخواد اخطاری به حقوقی ها بده که حتما فردا از بازار حمایت کنند .. نظر شما دوستان رو کدومه ؟؟؟
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #ذوب قیمت موقع درج #تحلیل 2039 : | الگوی سرو شانه | محدوده 2040 از اهمیت بالایی برخور داره که در صورت تثبیت میتونه به راحتی 2484 را ببینه . #تحلیل جایگزین در صورت افت و شکست محدوده 2030 سهام این شرکت میتونه در فاز اول خودشو به محدوده حمایتی 1795 برسونه .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #بورس تو این دو روز اقای محمد رضا حیاتی طوری درباره بورس اون ور اب و افت سهام شرکت ها گزارش میگه .. که اگه تو این دو سال چند بار مثل الان درباره کاهش قیمت های سهام شرکت های خودمون گزارش میگرفتن الان وضع بهتر از الان بود .. ادم حسابی دلش میگیره . .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  10/17 - 22:03 pm | #وساخت : قیمت موقع درج #تحلیل 1935 / محدوده 2014 از اهمیت بالایی برخورداره چرا ک اگر نتونه خودشو بالای 2014 تثبیت کنه با افت قیمت تا محدوده 1685 میتونه همرا شه . اما اگر تقاضای خوب سهام این شرکت را مورد توجه خود قرار بده سهم قادر خواهد بود خود را به کانال 2250 برسونه .
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
  #نفت قیمت موقع درج #تحلیل 32.40 #دلار | پنچ شنبه 17 دی /11:38 | در نگاهی ک به چارت نفت داشتم میتونم بگم محدوده 32.40 از اهمیت بالایی برخورداره که اگر امروز و دو روزه اینده تو این محدوده تثبیت گردد میتوان امیدوار بود قیمت نفت در فاز یک تا محدوده 35.20 دلاری رشد کرده و اگر این مقاومت را شکست تا محدوده 38.90 دلاری رشد کند . ولی اگر اخباری که قرار است منتشر شود و خیلی مهم هست به نفع نفت نباشد منجر ب شکسته شدن محدوده 32.40 دلاری شه انتظارم میره تا کانال 28 دلاری و سپس 24 دلار با افت همراه شیم
  فـرزاد صـادقی(@feedly)
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟