08:46
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۱۴۶.۲
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۰۹،۶۲۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۶    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

farrzad

فرزاد انصاری عضو از ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا ماشاا... کسرا :)
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا آقای مولوی ، باشه . شما خوبی . خیلی میفهمی . تکنیکالیست هستی . خیلی واردی . آفرین . بچه ها همه یه دست محکم براشون بزنید که گفتن سهم میریزه ..
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا ثبت کسرا به عنوان تولید کننده رتبه یک کشور . رقابت بر سر خرید محصولات کسرا بزودی بالا خواهد گرفت . خوش بین
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا فشار فروش تموم شد و احتمال صف خرید شدنش بالاست. خوش بین
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا سلام دوستان . در جواب به کسانی که قصد تخریب و پایین اوردن قیمت برای خرید کردن خودشون روی کسرا رو دارند و برای اطلاع بیشتر سهامداران عزیز و کسانی که اطلاعات زیادی از کسرا ندارند مجبور به تکرار نکته های اصلی و مهم کسرا شدم . اول اینکه که مقایسه شرکت ها و سهم ها اصلا کار منطقی و درستی نیست و باید توانایی ها و قابلیت های هر شرکتی رو بطور مجزا و غیر وابسته به دیگر شرکت ها دانست و بررسی کرد . اینکه چون فلان اینجوری رفتار کرده پس اون یکی سهم هم همینطور قراره بشه یه تحلیل بسیار مبتدی و آماتور گونه هست . چه برسه مقایسه با شیمیاییها ! نکته دوم این که کسرا یک شرکت دانش بنیان میباشد که جزء محدود شرکتهای دانش بنیان در بورس ایران میباشد که مشمول قوانین خاص در این زمینه خواهد بود که به نفع شرکت از جهات مختلف تمام خواهد شد . سوما تولیدات کسرا که شامل انواع سرامیک های صنعتی میباشد تقاضای بالا و بازار خرید خوبی داره و یک محصول جدید هم بر تولیداتش افزوده شده بنام اکتیو آلومینا که بسیار با ارزش ، پرمشتری و سودساز خواهد بود. نکته چهارم : همه ما دیدیم که با وجود جوهای منفی و فرافکنی هایی که عده ای سفته باز و نوسانگیر از مدتها پیش در مورد کسرا میکردند که افزایش سرمایه اش ثبت نمیشه ، شفاف نیست و و ... اما کسرا با حداکثر انرژی و توان رفت برای افزایش سرمایه و انقدر همه چی زود و عالی انجام شدکه همه روانگشت به دهان گذاشت همون مفت خورهایی که از خرید جا موندن الان خودزنی و خودسوزی میکنن و چوب لای چرخ میذارن و با حرفای جدید میخان ته دل سهامدارها رو خالی کنند ولی اونا هم بزودی FAILD خواهند شد . هیچ کدومشون باورشون نمیشد کسرا انقدر زود همه چیو مدیریت ، اقدام و شفاف سازی کنه . و نکته پنج و مهم : راه اندازی معدن سنگ آهن الوژیست کسرا است که بعد از مدتها باطله برداری و فرایند اکتشافات و راه اندازی ،تازه محصولش استخراج شده و مشتری های زیادی داره وسود سازی خوبی در آینده برای کسرا خواهد داشت . کشور آلمان یکی از مشتری های قوی این سنگ آهن است. این سنگ بیشتر در حفر چاه نفت استفاده میشود که مشتری داخلی آن هم کم نخواهد بود.صحبتهای بنده صرفا شفاف سازی ای بود از قمست کوتاهی از خبرهای خوب کسرا و پیشنهادی... نمایش بیشتر خوش بین
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا دوستان سلامیه عده هستن که از امروز شروع به نوشتن و نظر دادن کردن و دارن به نظر خودشون سهمو خراب میکنن و چرندیات مینویسن . باید بهشون بگیم دوست عزیز قبلا از شما بزرگترهام همینو خواستن و نتونسن . شما که دیگه هیچی .. :)یه عده هم هستن که فکر میکنن دارن خوب مینویسن و از سهم تعریف میکنن ، اما واقعا بعضی هاشون ننویسن سنگین ترن . :))یه عده م هستن هنوز هم دارن سعی میکن بگن کسرا بده . حتی الان که دیگه همه میدونن که چقدر کسرا خوبه . :)سهمی سراغ ندارم که این اندازه اخبار خوب و مثبت پشتش باشه . تا آخر سال یکی یکیشو میبینیم و میشنویم . کسرا بدون افزایش سرمایه هم الماس بورس ایرن بوده . الان که دیگه از الماسم رد کرده .پر سود باشید و شاد :)
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا عجب حمایتی هم کرده حقوقی .
  فرزاد انصاری(@farrzad)
  #کسرا یه سلامی هم بکنیم به دوستایی که هر چند روز یه بار رنگ عوض میکنن و حرفشون تغییر میکنه . سلام رنگارنگ . خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟