05:42
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۶۲۹.۴۲
   ۴۰۸.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۳۰،۴۹۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۲    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

farin

فرین امینی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۲۸

  فرین امینی(@farin)
  #ذوب همزمان با حضور جمعی از فعالان بازار سرمایه در ذوب آهن اصفهان تولید انبوه ریل ملی آغاز شد تولید انبوه ریل ملی در ذوب آهن اصفهان که نقش مهمی در خودکفایی صنعت ریلی کشور دارد ، 21 شهریورماه همزمان با حضور جمعی از فعالان بازار سرمایه در ذوب آهن اصفهان آغاز شد . بر اساس قرارداد فروش ریل بین ذوب آهن اصفهان و راه آهن جمهوری اسلامی ، 40 هزار تن ریل U33 تولید می شود تا در خط آهن کشور مورد استفاده قرار گیرد . ضمن اینکه قرارداد جدید برای تحویل 25 تا 30 هزارتن ریل UIC60 ( جهت خطوط بسیار پرسرعت ) نیز بزودی بین ذوب آهن اصفهان و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور منعقد می شود . گفتنی است فعالان بازار سرمایه به منظور آشنایی نزدیک با فعالیت ها ، دستاوردها و پروژه های ذوب آهن اصفهان در این شرکت حضور یافتند و ضمن بازدید از بخش های مختلف خط تولید از جمله کوره بلند شماره 3 ، خط تولید ریل ملی در نورد 650 ، فولادسازی ، کک سازی و .. با مسئولین ذوب آهن نیز دیدار و گفتگو کردند.
  فرین امینی(@farin)
  همانگونه که مطلعید در این راه شرکت از تجربه و توان موجود استفاده نموده و با حضور متخصصان جدید در بدنه هیات مدیره خود در حال کنترل و حمایت همه جانبه از سهم می باشد که نهایتا تمامی سهامداران صبور ذوب آهن پاداش صبوری خود را دریافت خواهند نمود . مهندس صادقی در ادامه افزود: هم اکنون به لطف و یاری خداوند متعال شرکت ذوب آهن توانسته است بعد از گذر از 50 سال خدمت به کل کشور و شکوفا نمودن صنعت کشور عزیزمان ایران و تداوم فعالیت در شرایط دشوار اقتصادی کشور بدون وقفه به صنعت و اقتصاد این مرز و بوم خدمات شایانی را ارائه نماید و در سال های اخیر نیز با گذر از مصائب و مشکلات فراوان ایجاد شده در سال های رکود اخیر به شرایط مطلوبی دست یابد. امیدواریم با تلاش مدیران و دولت از این دوران سخت نیز عبور نموده و به جایگاه واقعی خود دست یابد لذا به پاس 50 سال مقاومت و ایستادگی این کارخانه عظیم صنعتی در صدد هستیم تا جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت را با شکوه هر چه تمام تر برگزار نماییم.
  فرین امینی(@farin)
  همچنین شرکت با دریافت مصوبه کارگروه تسهیل درجهت کاهش هزینه های مالی شرکت و تنفس یک ساله وام های شرکت هزینه های مالی خود را به شدت کاهش خواهد داد و با نهایی شدن تهاتر بدهی های شرکت با مطالبات سازمان تامین اجتماعی شرکت در نظر دارد افزایش سرمایه ای از محل مطالبات و آورده نقدی به انجام رسانده و شرایط صورتهای مالی خود را بهبود بخشد.وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه شرکت با جدیت تمام قصد انجام موارد فوق و نهایی نمودن آن ها را دارد بی گمان چشم انداز و آینده ای روشن در انتظار ذوب آهن اصفهان می باشد زیرا ما توانسته ایم از شرایط رکود خارج شده و دوباره رونق را لمس نماییم. وی افزود: اصلاح ساختار سازمانی شرکت در جهت بهره وری هر چه بیشتر نیروی انسانی از دیگر اهداف مورد نظر ما بود که با تلاش مشاوران مجرب و متخصصان شرکت هم اکنون چارت جدید آماده و در حال پیاده سازی در شرکت می باشد. مهندس صادقی در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره ارزش سهام شرکت نیز گفت: با توجه به شرایط جدید این اطمینان را می توان داشت که ذوب آهن و سهامدار عمده آن با بازارگردانی مناسب در پشت سر سهام ذوب آهن در بازار بورس خواهد بود. همانگونه که از اواسط ماه قبل دیدید سهام شرکت ذوب آهن مسیر خود را به سمت ارزش واقعی خود آغاز نموده و تا رسیدن به ارزش ذاتی خود هرگز توقف نخواهد داشت. وی گفت: ولی بدون شک بدانید دیگر سهام شرکت ذوب آهن محلی برای حضور سفته بازان و نوسانگیران نخواهد بود.
  فرین امینی(@farin)
  ...وی ادامه داد: همانطور که در صورت های مالی سه ماهه اول سال 96 مشاهده می کنید، نتایج کلیه این فعالیت ها به چشم می خورد. اگر سر فصل بهای تمام شده شرکت را مشاهده کنید به خوبی می توان دید نسبت به دوره مشابه سال 95 و صورتهای مالی 12ماهه مربوط به سال 95 بهای تمام شده تولیدات فوق العاده کاهش یافته است . این در حالیست که مبلغ فروش با توجه به نوع استاندارد حسابداری شرکت (حسابداری تعهدی) تغییر چندانی نسبت به دوره مشابه نداشته است. همچنین اگر درآمد غیر عملیاتی پیش بینی شده در بودجه 96 به دلیل فروش زمینهای مربوطه در پایان سال در صورت مالی 3ماهه لحاظ نگردیده است. در نتیجه با در نظر گرفتن قسمتی از این درآمد غیر عملیاتی به راحتی می توان استنباط نمود عملکرد شرکت در 3ماهه اول سال نه تنها زیان نبوده بلکه سود خالص نیز بدست آمده است. وی اظهار داشت : آینده بسیار روشنی در انتظار شرکت می باشد زیرا قیمت محصولات تولیدی ما در سطوح بسیار بالاتری از پیش بینی های بودجه سال 96 در حال تثبیت در بازار می باشد. از سوی دیگر روند کاهش بهای تمام شده شرکت با اجرای طرحهای مثل طرح کاهش HMR ( نسبت شارژ مذاب چدن در کنورتور) طرح دمش اکسیژن مستقیم از کف در کنورتور، طرح تولید چدن در کوره شماره یک جهت صادرات چدن به اروپا، طرح تزریق پودر ذغال در کوره بلند جهت کاهش مصرف کک همچنان ادامه دارد و شرکت تصمیم دارد تا تحقق کاهش 4000 ریالی بهای تمام شده این طرح ها را پیگیری نماید....
  فرین امینی(@farin)
  ذوب آهن اصفهان ؛ لمس رونق و افزایش سرمایه ای که در راه است ذوب آهن اصفهان طی سالیان گذشته با مشکل تامین نقدینگی مواجه شد که این امر ناشی از افزایش ظرفیت تولید فولاد و کاهش تقاضا برای این محصول در کشور ، همچنین رشد قیمت مواد اولیه بود . از سوی دیگر بهره سنگین وام های شرکت سود عملیاتی شرکت را بلعید. اما این روزها خبرهای بسیار خوبی از شرایط این واحد بزرگ صنعتی به گوش می رسد زیرا تمهیدات چشمگیری که مدیر عامل جدید این مجموعه صنعتی از دو سال پیش با تلاش و پیگیری فراوان اتخاذ نمود هم اکنون به ثمر نشسته است. مهندس احمد صادقی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان درباره چشم انداز این شرکت گفت: از سال 94 و با ورود به شرکت مذکور اقدام به بررسی شرایط نموده و کلیه تهدیدات شرکت را شناسایی کردیم. از همان زمان فعالیت های زیادی در جهت کاهش بهای تمام شده تولیدات صورت گرفت. از سوی دیگر با اصلاحات صورت گرفته در بخش مالی شرکت گام های بلندی در جهت اصلاح ساختار مالی شرکت برداشتیم که نتیجه این فعالیت ها کاهش هزینه های مالی و در نتیجه کاهش زیان خالص شرکت گردید.
  فرین امینی(@farin)
  #ذوب در بازدید مدیر عامل بانک پاسارگاد از ذوب آهن اصفهان عنوان شد : آمادگی بانک پاسارگاد برای مشارکت وسیع در جهت توسعه ذوب آهن دکتر مجید قاسمی . مدیر عامل بانک پاسارگاد که طی 4 سال از سال 1376 تا 1380 به عنوان رئیس هیئت مدیره ذوب آهن با این شرکت همکاری و ارتباط داشته ضمن اشاره به مسئولیت های اجتماعی بانک پاسارگاد و اهداف بلند مدت این بانک در خصوص حمایت از تولید و اشتغال، آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با این مجتمع بزرگ صنعتی و فراهم آوردن تسهیلات مورد نیاز آن اعلام نمود و از مسئولین ذوب آهن درخواست نمود که ضمن همکاری با تمام بانک ها و اعلام انتظارات خود با مقایسه عملکرد آنها بهترین بانک را برای ادامه همکاری خود بر گزینند . . ..مهندس صادقی مدیرعامل ذوب آهن در این دیدار اظهارداشت: در سال 95 به میزان 700 هزار تن صادرات داشته ایم و در سال 96 نیز برای صادرات یک میلیون تن از تولیدات خود برنامه ریزی کرده ایم . وی افزود : ، با انجام طرح های گوناگون مالی و اقتصادی در جهت کاهش هزینه های تمام شده تولید به نتایج مناسبی رسیدیم و در پایان سال 95 از زیان های عملیاتی دور شده ودر ادامه فعالیت ها در سال جاری از زیان کلی نیز خارج خواهیم شد . مهندس صادقی در ادامه به طرح های مختلف ذوب آهن در زمینه اصلاح ساختارهای اقتصادی و تولیدی شرکت از جمله فروش زمین های متعلق به ذوب آهن در منطقه لنجان و اصفهان ، طرح تزریق پودر زغال ، پروژه کاهش HMR و دیگر طرح ها اشاره نمود و چشم انداز روشن آنها را تشریح کرد . مهندس صادقی در پایان سخنان خود از همکاری بانک پاسارگاد با ذوب آهن قدردانی نمود و گفت : بانک پاسارگاد از بانک های بزرگ کشور می باشد که همکاری و تعاملش با این شرکت برای ما بسیار راه گشا است . در بسیاری از مواقع که در تنگنا قرار داشتیم این بانک به کمک ما آمده و شرایط مناسب امروز را در بسیاری از جهات مدیون دکتر قاسمی و بانک پاسارگاد هستیم.
  فرین امینی(@farin)
  مهندس صادقی ضمن اشاره به اینکه کوره بلند شماره یک تا چند ماه دیگر راه اندازی می شود ، اظهار کرد : میزان صادرات شرکت در سال گذشته 700 هزار تن بود که امسال با صادرات 500 هزار تن چدن قصد داریم میزان صادرات را به یک میلیون و 500 هزار تن ارتقاء دهیم.
  فرین امینی(@farin)
  #ذوب از نیمه دوم دی ماه تا آخر سال 1395 تمام تولید ات ذوب آهن به کشورهای حوزه خلیج فارس ، اروپا و ...صادر گردید
  فرین امینی(@farin)
  #ذوب در دیدار مهندس صادقی با آیت ا... طباطبایی نژاد عنوان شد : افزایش تولید و صادرات ذوب آهن اصفهان در سال 96 در آستانه ولادت حضرت علی (ع) مهندس احمد صادقی مدیرعامل شرکت و جمعی از مسئولین شرکت دوشنبه بیست و یکم فروردین ماه با حضور در دفترآیت ا... طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با ایشان دیدار و گفتگو نمودند. آیت ا... طباطبایی نژاد در این دیدار گفت : یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ، تولید فولاد و گسترش آن در سطح کشور است به نحوی که در خصوص این محصول از کشورهای دیگر بی نیاز هستیم. صنایع زیادی به ذوب آهن اصفهان و مجتمع فولاد مبارکه متصل هستند و از این دو صنعت مادر تاثیر می پذیرند . وی ضمن اشاره به اینکه توسعه در صنایع فولادی باید بر اساس توان و امکانات موجود صورت گیرد افزود : توسعه صنایع مختلف بدون در نظر گرفتن توانمندی ها مشکلاتی را ایجاد می کند لذا این مقوله باید مورد توجه قرار گیرد. در ادامه مهندس صادقی تصریح کرد : ذوب آهن اصفهان با وجود مشکلات در مرحله عبور از بحران قرار دارد که به لطف خدا و تلاش همکاران در سال گذشته کلیه تعهدات این شرکت انجام شده است . وی ادامه داد : از نیمه دوم دی ماه تا آخر سال 1395 تمام تولید ات ذوب آهن به کشورهای حوزه خلیج فارس ، اروپا و ...صادر گردید . مدیرعامل شرکت خاطر نشان کرد : امسال با برنامه ریزی انجام شده تلاش داریم تولید را حفظ نموده و افزایش دهیم و همچنین برنامه ها و پروژه های کاهش قیمت تمام شده نیز تداوم می یابد . مهندس صادقی ضمن اشاره به اینکه کوره بلند شماره یک تا چند ماه دیگر راه اندازی می شود ، اظهار کرد : میزان صادرات شرکت در سال گذشته 700 هزار تن بود که امسال با صادرات 500 هزار تن چدن قصد داریم میزان صادرات را به یک میلیون و 500 هزار تن ارتقاء دهیم. وی اضافه کرد : با توجه به افزایش چشمگیرتولید فولاد در کشور ، امیدواریم بازار داخل با تمهیداتی که مقام معظم رهبری فرمودند و کار و تلاش دست اندرکاران بهبود یابد و بازار فولاد با رونق بیشتری مواجه گردد . لازم به ذکر است در این دیدار مدیرعامل و جمعی از مسئولین فولاد مبارکه نیز حضور داشتند.
  فرین امینی(@farin)
  #ذوب اگر 88 رو رد کنه تا 110مقاومتی نداره
  فرین امینی(@farin)
  #ذوب بالای 851 باز بشه دست نیافتنی میشه
  فرین امینی(@farin)
  @puya66 جناب پویا خان منتظر تحلیل شما از ذوب پس از افزایش سرمایه هستیم ممنون
  فرین امینی(@farin)
  #شپلی پس فردا به سطح حمایتی میرسه 450ریال
  فرین امینی(@farin)
  #ذوب مثل شپلی نشه ..صلوات!!
  فرین امینی(@farin)
  #دماوند اطلاع رسانی کنید ..برا یکبارهم شده از پشت سیستم پاشیم وصدامونو به اطلاع بالایی ها برسونیم بخدا جواب میده
  فرین امینی(@farin)
  #ساینا اطلاع رسانی کنید ..برا یکبارهم شده از پشت سیستم پاشیم وصدامونو به اطلاع بالایی ها برسونیم بخدا جواب میده
  فرین امینی(@farin)
  #دماوند اطلاع رسانی کنید ..برا یکبارهم شده از پشت سیستم پاشیم وصدامونو به اطلاع بالایی ها برسونیم بخدا جواب میده
  فرین امینی(@farin)
  #شتران اطلاع رسانی کنید ..برا یکبارهم شده از پشت سیستم پاشیم وصدامونو به اطلاع بالایی ها برسونیم بخدا جواب میده
  فرین امینی(@farin)
  اطلاع رسانی کنید ..برا یکبارهم شده از پشت سیستم پاشیم وصدامونو به اطلاع بالایی ها برسونیم بخدا جواب میده
  فرین امینی(@farin)
  #قاسم اطلاع رسانی کنید ..برا یکبارهم شده از پشت سیستم پاشیم وصدامونو به اطلاع بالایی ها برسونیم بخدا جواب میده
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟