21:53
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

fahym

مهدی بیگ عضو از ۱۳۹۲/۰۶/۰۴

  مهدی بیگ(@fahym)
  مدیرعامل ایرالکو عنوان کرد: مدیران استان مرکزی، مدیر کل دادگستری، دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی و نماینده ولی‌فقیه کمک کردند که مشکلات برطرف شود. اخوان بیان کرد: ایرالکو امروز از ذیل ماده 141 خارج شده است، نماد بورس ایرالکو این هفته باز می‌شود و نزدیک به پنج هزار کارگر دراین واحد فعالیت دارند. با اینکه نزدیک به دو هزار و 700 کارگر اضافه بودند، هیچ کارگری از این واحد اخراج نشده و با توجه به توسعه ایرالکو، کارگران در این واحد صنعتی فعالیت خود را ادامه می‌دهند.
  مهدی بیگ(@fahym)
  #فایرا مدیرعامل ایرالکو عنوان کرد: مدیران استان مرکزی، مدیر کل دادگستری، دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی و نماینده ولی‌فقیه کمک کردند که مشکلات برطرف شود. اخوان بیان کرد: ایرالکو امروز از ذیل ماده 141 خارج شده است، نماد بورس ایرالکو این هفته باز می‌شود و نزدیک به پنج هزار کارگر دراین واحد فعالیت دارند. با اینکه نزدیک به دو هزار و 700 کارگر اضافه بودند، هیچ کارگری از این واحد اخراج نشده و با توجه به توسعه ایرالکو، کارگران در این واحد صنعتی فعالیت خود را ادامه می‌دهند.
  مهدی بیگ(@fahym)
  طی مراسمی خط چهار کارگاه احیاء شرکت آلومینیوم ایران به بهره‌برداری رسید.مدیرعامل ایرالکو عنوان کرد: مدیران استان مرکزی، مدیر کل دادگستری، دادستان و فرماندهی نیروی انتظامی و نماینده ولی‌فقیه کمک کردند که مشکلات برطرف شود. اخوان بیان کرد: ایرالکو امروز از ذیل ماده 141 خارج شده است، نماد بورس ایرالکو این هفته باز می‌شود و نزدیک به پنج هزار کارگر دراین واحد فعالیت دارند. با اینکه نزدیک به دو هزار و 700 کارگر اضافه بودند، هیچ کارگری از این واحد اخراج نشده و با توجه به توسعه ایرالکو، کارگران در این واحد صنعتی فعالیت خود را ادامه می‌دهند.
  مهدی بیگ(@fahym)
  خط ٤ کارگاه احیاء شرکت آلومینیوم ایران راه اندازی شد
  مهدی بیگ(@fahym)
  #فایرا است:
  مهدی بیگ(@fahym)
  مهدی بیگ(@fahym)
  #خساپا احتمال بازگشایی
  مهدی بیگ(@fahym)
  #خساپا خبهمن eps 280 توی 2200 معامله میشه اینم تا 1800 میره
  مهدی بیگ(@fahym)
  #خساپا برید کدال نگاه کنید
  مهدی بیگ(@fahym)
  #خساپا برسد مدال نگاه کنید
  مهدی بیگ(@fahym)
  #خساپا 273ریال سود برای 95 اعلام کرد
  مهدی بیگ(@fahym)
  #فایرا تو مجمع تا تاریخ 29تیر95 مشخص کردند اگر زیرش نزنند
  مهدی بیگ(@fahym)
  #فایرا مجمع تصویب کرده کسانی که تا تاریخ 29/04/95 سهامدار بودند سود بگیرند نه 29/04/94
  مهدی بیگ(@fahym)
  #فایرا تو مجمع مقرر نمود هیئت مدیره درخصوص پرداخت به سهامداران خرد که در تاریخ 29/04/95 سهامدار شرکت آلومینیوم ایران بوده اند برای هر سهم مبلغ 1200 ریال خالص پرداختکنند
  مهدی بیگ(@fahym)
  ایران خودرو فروش بیمه پارسیان و گسترش سرمایه گذاری ایران تو کدال اعلام کرد
  مهدی بیگ(@fahym)
  به گزارش فانوس به نقل از فارس، شبکه المیادین از سفر «ژان مارک آیرو» وزیر خارجه فرانسه به تهران در روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه خبر داد. وی در این سفر ضمن دیدار با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود با حسن روحانی و دیگر مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. همزمان با سفر وزیر خارجه فرانسه نخستین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و فرانسه نیز برگزار می‌‌شود. بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در روز چهارم بهمن ماه و در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس درباره سفر وزیر خارجه فرانسه عنوان کرد:به زودی این سفر انجام خواهد شد. ایشان مسئول کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور هستند و در هنگام سفر ایشان کمیسیون مشترک اقتصادی در تهران برگزار می‌شود و یک هیأت اقتصادی نیز ایشان را همراهی می‌کند. وی افزود: روابط ما با فرانسه یک روابط بسیار کهن است و به دوران پیش از تیموریان برمی‌گردد و البته دوران جدید روابط به دوران قاجار برمی‌گردد که دارای فراز و نشیب‌هایی است. قاسمی روند کنونی روابط را روند خوبی خواند و گفت: امیدواریم در این سفر تفاهمات بهتری در زمینه اقتصادی و بازرگانی و فنی برسیم و بتوانیم رایزنی‌های لازم را با توجه به بعضی نگاه‌های مشترکی که در خصوص مسائل منطقه داشته باشیم، صورت دهیم و از دیدگاه جدید دو کشور مطلع شویم. سخنگوی دستگاه دیپلماسی اضافه کرد: امیدوارم این سفر برای ملت و کشور مفید باشد و شاهد گشایش بیشتری در روابط دوجانبه در همه حوزه‌ها باشیم. علی آهنی سفیر ایران در پاریس نیز از سفر وزیر امور خارجه فرانسه در راس هیاتی سیاسی و اقتصادی به تهران، در هفته آینده و برگزاری اولین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و فرانسه خبر داد.
  مهدی بیگ(@fahym)
  با سلام کسی از مجمع فایرا خبر داره چه شد
  مهدی بیگ(@fahym)
  #خساپا برید برای مجمع نفروشید
  مهدی بیگ(@fahym)
  نفروشید بدون نوسان باز کردن بیارن پایین تا مجمع جمش کنن
  مهدی بیگ(@fahym)
  با حکم مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان اقتصادی رضوی،علی اصغر حمیدی فرد به سمت سرپرستی شرکت کمباین سازی ایران منصوب گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی در بخشی از متن این حکم به مواردی همچون: بهره وری از امکانات بالقوه و بالفعل موجود بصورت مناسب، برنامه ریزی مناسب در راستای بهره گیری مطلوب از نیروی انسانی شاغل از طریق آموزش و افزایش انگیزه، رعایت نظم و انضباط قانونی توسط عوامل اجرایی و توجه به حفاظت از اموال موقوفه و... اشاره شده است. 247-
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟