13:32
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

f473300

بورس م عضو از ۱۳۹۲/۰۸/۱۶

  بورس م(@f473300)
  #غشان همواره گفتم غشان بنیاد خوبی داره و هیچ از یک سهم ارزنده کم نداره. امروز بست برا تعدیل مثبت. مبارک همه دوستان سهامدار. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #غشان خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #خفناور خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #خفناور ما که امروز خریدیم باهاش بریم مجمع. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #اعتلا سهم یک ماهه 15 میلیارد سود از سرمایه گذاری کوتاه مدت ساخته اگه سود یک ساله ش رو حساب کنی فقط 100 تومن از سرمایه گذاری های کوتاه مدت ساخته خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #فاذر محدوده 280-300 مقاومت شدیدی رو داره. چند بار هم به این عدد خورده برگشته، به نظرم باید تا 240 فعلا صبر کنیم و خریدی نباشه. مگر اینکه با قدرت 300 رو رد کنه که ...
  بورس م(@f473300)
  #خودرو #خپارس #خساپا #خفناور امسال بهترین و کم استرس ترین کار با یک گین تضمین شده، سهامداری در این گروه خواهد بود. چند بار هم خدمت دوستان عرض شد که تا زمانی که آقایان جهانگیری، ویسه و نعمت زاده تصمیم های اقتصادی و صنعتی کشور دستشون هست، هیچ صنعتی بازده هی مثل گروه خودرو را نخواهد داشت. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #خگستر با فروش بلوک پارسیان، #خودرو و #خمحور نیز قفل خواهند کرد. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #شاخص به نظر مثبت می آد امروز. الهی به امید تو. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #بسویچ در محدوده 400 ارزنده، بررسی و سپس خرید. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #خاهنح از صف فروش رفتن می خواین جبران کنید ضررتون رو؟
  بورس م(@f473300)
  #غشان خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #حتوکاح خرید شد. خوش بین
  بورس م(@f473300)
  #شاخص تا حالا فکر کردین چرا قدیمیها مسکن و زمین را همواره برای سرمایه گذاری در ایران پیشنهاد می دهند، چون در طی سالها اعتماد آنها به اون بازار جلب شده. در شرایطی که بازارهای نوین سرمایه گذاری در دنیا پیشرو هستند مدیران نالایق با تصمیمات خلق الساعه (هرچند شاید به طور عمد نیز نبوده باشد) در ایران اعتمادی که شکل گرفته را دارند سلب می کنند که ثابت کنند مدیریت علمی در بازار سرمایه ایران هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده است.
  بورس م(@f473300)
  #شاخص دوستان اعتراض که فقط تجمع نیست. باید نوشت، گفت و به مراجع ذیربط به تصمیم اشتباه سازمان اعتراض کرد. ولی همه باید همراه شیم و این اعتماد سهامداران خرد را دوباره به بازار برگردانیم.
  بورس م(@f473300)
  #شاخص تحلیل تکنیکال و رانتامنتال وقتی اصول اولیه اقتصاد و سرمایه گذاری دچار خدشه باشد به نظر من چندان مفید نخواهد بود. چقدر این روزها شنیدیم که فردا بازار سبزه، به فلان عدد رسید حمایته و ... همه جا بگیم ، بنویسیم که روند تا زمانی که اعتماد برنگردد و تصمیم 14 نماد جبران نشود همین است، شاید اساتید فن هم به این مهم توجه داشته و سازمان بفهمد که نمی تواند در این بازار با اعتماد جوانان، زنان و سهامداران خرد اینگونه برخورد نماید.
  بورس م(@f473300)
  #شاخص به نظر من خود مدیران بورس هم متوجه شده اند که چه تصمیم مضحکی اتخاذ کرده اند. (ارجاع به مصاحبه های مختلف در چند روز اخیر) به هر حال یک چند واحد اقتصاد و مدیریت پاس کردن در دانشگاه. و می دونند با این تصمیم اعتماد را سلب کرده اند. و اینک با دادن سرخطهای انحرافی سعی در لاپوشانی اثر تصمیم خود در روند بازار دارند. با اعتراض دسته جمعی می توانیم به همه نشان دهیم که این مسجد جای بی ادبی نیست. اعتماد اعتماد و اعتماد لازمه پیشرفت و رشد هر بازار سرمایه گذاری است.
  بورس م(@f473300)
  #شاخص همه در ضرریم. دوستانی که اندک آشنایی با علم اقتصاد و روانشناسی اقتصاد دارند می دانند که اعتماد رو باید به بازار برگردوند. اعتراض دست جمعی حتی اگر ذی نفع هم نباشیم باید به تصمیم سازمان در خصوص 14 نماد صورت پذیرد. تا اعتماد و همدلی در سهامدار شکل گرفته و شاهد بازار پر رونق در آینده باشیم.
  بورس م(@f473300)
  #شاخص نه عرضه دستوری، نه برکناری صالح آبادی، نه عرضه اولیه و نه .... هیچکدوم به نظر من عامل سقوط شاخص نیست. عنصر اعتماد در سرمایه گذاری بسیار مهم است. تا زمانی که اعتماد سهمداران خرد که اخیرا با بازار آشنا و سرمایه های خود را روانه این بازار کرده بودند به بازار جلب نشه، روند برگشت نخواهد داشت. باور کنین و واقع بین باشیم که تصمیم خلق الساعه سازمان در 14 نماد در ریزش این اعتماد بسیار اهمیت داشت.
  بورس م(@f473300)
  #شاخص (بازخوانی) عامل مهم در سرمایه گذاری اعتماد است. بازار بورس ایران که بر اساس تحولات سیاسی کشور پس از خرداد ماه اعتماد رو به خود جلب نموده بود متاسفانه با سهل انگاری و بی تجربگی مدیران پر مدعا شنبه گذشته با انتقال ناگهانی و غیر قابل پیش بینی 14 نماد این اعتماد را از خود سلب و از همان روز و فردای آن یکشنبه سیاه را رقم زد که همچنان روند مزبور ادامه دارد. بقیه دلایل از نظر من برای شرایط جاری صرفا دیلل تراشی است. تا زمانی که اعتماد بر نگردد روند همین خواهد بود.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟