08:02
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۷۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۸    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

esmailmm

آینده روشن عضو از ۱۳۹۵/۰۱/۱۴

  آینده روشن(@esmailmm)
  #خاذین سلام مجمع خاذین چه موقعست؟
  آینده روشن(@esmailmm)
  #خاذین آخه خبری هست؟
  آینده روشن(@esmailmm)
  #خاذین خب آخه رو چه اصولی؟
  آینده روشن(@esmailmm)
  #خاذین دلیل صفش چیه؟
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خودرو لامصب این فروشندها تموم نمیشن خوش بین
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا سلام دوستان شرکت رنو امروز و فردا از شرکت پارس خودرو دیدن میکنه
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا دیدید جمعش کردن, اینا شگرد دارن!!!'
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا حالت باز یهویی جمع میشه, اینا شگردشونه
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا حالا از شنبه دیدن داره چشمهای ملتمس خریداااااار
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا آورین به تو باریکلا به من, خخخخخخ
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا رویا وزیری هم سایپایی شده!؟!؟!؟
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا صفهای فروش شکست,چراااااا؟
  سایپا شیرخفته(@esmailmm)
  #خساپا پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پارس خودرو - نماد: خپارسموضوع: پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 6,773,853,000,000 ریال به مبلغ 22,773,853,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور خارج شدن شرکت از شمولیت ماده 141 قانون تجارت ،اصلاح ساختار مالی ،بهبود نسبت مالکانه ، امکان تامین سرمایه در گردش مورد نیاز برای افزایش تولید که در تاریخ 1395/01/22 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.
  اسماعیل میرمحمدی(@esmailmm)
  #خساپا حقوقی تا الان یک میلیون سهم بیشتر نفروخته
  اسماعیل میرمحمدی(@esmailmm)
  #خساپا شماره روزنامه: 3738سهامداری سیتروئن در سایپاروزنامه دنیای اقتصاد - شماره تاریخ چاپ: 1395/01/23 بازدید: بار کد خبر:DEN-1040823گروه خودرو: بعد از امضای قرارداد پژو با ایران خودرو، قرارداد سایپا با سیتروئن نیز ظرف یک‌تا دو هفته آینده به سرانجام خواهد رسید. در عین حال، در راستای مطرح شدن بحث سهامداری خودروسازان خارجی در ایران برخی اخبار حکایت از آن دارد که سایپا بخشی از سهام خود را به شرکت سیتروئن خواهد فروخت. آنگونه که گفته می‌شود، سیتروئن در دور جدید همکاری‌های خود با شریک دیرینه‌اش سایپا توانسته بخشی از سهام شرکت سایپا کاشان را خریداری کند.با این حال به گفته یکی از مدیران ارشد خودروساز، سهام مدیریتی شرکت سایپا همچنان به قوت خود باقی است. از سوی دیگر، براساس قرارداد جدید میان این دو شرکت، 50 درصد سهام سایپا کاشان به سیتروئن واگذار خواهد شد تا از طریق سرمایه‌گذاری این شرکت فرانسوی، سایپا کاشان به مرکز تولید خودروی سیتروئن در خاورمیانه، آفریقا و هند تبدیل شود و محصولات تولیدی سایپا کاشان علاوه‌بر فروش در داخل کشور به این کشورها نیز صادر شود. به گفته یکی از مدیران ارشد شرکت سایپا میزان سرمایه‌گذاری سیتروئن در سایپا کاشان برای خرید سهام، راه‌اندازی خطوط تولید خودرو و قطعه بیش از 300 میلیون یورو خواهد بود. همچنین این شرکت قرار است در محدوده قیمتی 40 تا 120 میلیون تومان به تولید خودرو در ایران بپردازند. بر این اساس برخی از دست‌اندرکاران صنعت خودرو پیش‌بینی می‌کنند که تولید «سیتروئن دی‌اس3» و «سیتروئن سی-زیرو» متعلق به این شرکت در سایپا کاشان دور از ذهن نیست. همچنین پیش از این برخی اخبار از تولید «سیتروئن سی-الیزه دو» که از سال 2011 تاکنون در حال تولید است، حکایت داشت.©1394 تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به روزنامه دنیای اقتصاد می باشد.
  اسماعیل میرمحمدی(@esmailmm)
  #خساپا توی 210میلیون همش 20میلیون سهمو حقوقی فروخته وگرنه حقیقی جابجا شده,هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده,یرخی نظر ندین
  اسماعیل میرمحمدی(@esmailmm)
  #خساپا تلاش خودروسازان برای تولید خودرو 5 هزار یورویی/ پایان عصر مونتاژ خودرو در ایراندبیر انجمن قطعه سازان از تلاش خودروسازان کشور برای تولید خودروهای ارزان با قیمت تمام شده 5 هزار یورویی خبر داد.محمدرضا نجفی‌منش به اقتصاد نیوز گفت: خودروسازان کشور در تلاشند تا ذهنیت طرحان و شرکای اروپایی خود را برای تولید خودروهای ارزان در ایران متمرکز کنند تا بتوانند محصولی با کیفیت و ارزان را برای اقشار متوسط به پایین به تولید برسانند.دبیر انجمن قطعه سازان افزود: مدلی که برای این کار انتخاب شده همان مدلی است که هندی ها برای تولید خودرو رنو کوئید در نظر گرفتند به نحوی که از رنو به عنوان یک خودروساز معتبر جهانی درخواست کردند تا با توجه به ظرفیت صنعت خودروشان خودرویی برای آنان طراحی کند که قیمتی در محدود 5 هزار یورو داشته باشد.او گفت: رنو این خودرو را بنا به درخواست هندی‌ها و بازاری که در آن کشور وجود داشت طراحی کرد به طوری که کوئید هم‌اکنون قیمتی نزدیک به 5 هزار یورو دارد و 97 درصد قطعات آن توسط قطعه سازان هندی ساخته می‌شود.
  اسماعیل میرمحمدی(@esmailmm)
  #خساپا سایپا در سال 96 قصد تولیدیک خودرو 100درصد داخلی توسط یک تیم آلمانی در دست اقدام دارد که جایگزین پراید خواهد شد طبق گفته مدیران موتور آن حداقل1500سی سی و کاملا خودرو باکیفیتی می باشد
  اسماعیل میرمحمدی(@esmailmm)
  #خساپاسایپا در سال 96 قصد تولیدیک خودرو 100درصد داخلی توسط یک تیم آلمانی در دست اقدام دارد که جایگزین پراید خواهد شد طبق گفته مدیران موتور آن حداقل1500سی سی و کاملا خودرو باکیفیتی می باشد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟