03:43
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۶،۳۴۶.۲
   -۱۳۳.۹۶
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۵۶،۲۶۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۰۱    ۱۲:۳۷

Ehsan HP

وَالَّذِينَ كَذَّبُواْ بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لاَ يَعْلَمُونَ﴿182-اعراف﴾ و البته کسانی که آیات آسمانی را تکذیب کنند، ما آنها را آهسته آهسته و از جهاتی که اطلاع ندارند به مسیر هلاکت و نابودی می کشانیم و تدریجاً نعمت ها را از آنها گرفته و از زندگی ساقط خواهیم کرد .

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ehsanhp

Ehsan HP عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۲۷

  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان کی گفته باز میشه؟ تا وقتی اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1396/12/29 را اعلام نکنن نماد باز نمی شه.
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان نجومی نظر ندید . اوضاع بازار را نمی بینید؟
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شبندر ظاهرا باید کمی بیشتر صبرکرد.
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان برای بازگشایی باید صبرکرد.
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #حسینا سلام من سود پارسال سهامم را از شرکت نگرفتم الان مراجعه کنم بانک سینا پرداخت میکنن.؟
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان #شبندر عزیزان تجربه به من ثابت کرده تو این گروه منتظر هر اتفاقی باید بود. یه زمانی این دوتا سهم با P/E=4.5 صف فروش بود. امیدوارم اوضاع همین طور خوب پیش بره.
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شبندر ((((گزارش مجمع شبندر)))):1- وضعیت شرکت بسیار خوب ارزیابی می گردد و در هفته گذشته اطلاعات در ثانیه های آخر از طرف پالایش و پخش به شرکت ارسال شده است .2- طرح افزایش ظرفیت در فاز اول با موفقیت به بهره برداری رسیده است و پیمانکار جدید برای تکمیل فاز آخر انتخاب شده است و در سال 96 کل طرح به بهره برداری می رسد.3- با ژاپنی ها طرح اجرای یک پالایشگاه جدید در کنار این پالایشگاه (طرح توسعه کاهش محصولات سنگین و تولید محصولات با ارزش ) تفاهم نامه امضا شده است و 65 درصد طرح از طریق آورده شرکت ژاپنی و مابقی توسط پالایشگاه از مطالبات و درآمدهای سالهای 1396 تا 1400 تامین می گردد که مجموعا 5 میلیارد دلار (با دلار 3000 تومانی 15000 میلیارد تومان ) اجرا می شود و در سال 2023 طرح بهره برداری می گردد. ( 15000 میلیارد تومان یعنی هر سهم 1070 تومان در دل خود تا سال 2023 ارزش افزوده خواهد داشت.)4- افزایش سرمایه جهت تامین مالی در آبان ماه 1396 در جلسه ای تصمیم گیری خواهد شد و مقدمات این کار تا آن زمان به بورس اعلام و نهایی می گردد.5- از شرکت پالایش و پخش در جهت ایجاد ابهام و عدم همکاری در شفاف شدن اطلاعات شرکت انتقاد شد و مقرر شد پیگیری جدی تا رفع ابهام از اطلاعات انجام شود. 5- از پارسان به دلیل عرضه های بی رویه انقاد شد که اعلام شد با همکاری تامین اجتماعی و پارسان ، این مشکل بزودی حل می شود ( پارسان قصد خرید بلوک تامین اجتماعی را در شبندر دارد و برای کاهش قیمت بلوک عرضه هایی انجام می دهد تا رشد سهم فعلا اتفاق نیافتد )6- مبلغ 65 تومان به ازای هر سهم برای سال 1395 تصویب شد که از ابتدای شهریور در بانک رفاه قابل دریافت است.چشم انداز سهم مثبت ارزیابی می گردد.چون اطلاعات سال 96 هنوز ارسال نشده است ، پیش بینی سهم بر اساس اطلاعات سال 95 ، حدود همین ارقام 95 ( حدود 75 تومان ) خواهد بود ولی با ارسال اطلاعات جدید ، (مطمئنا) سود شرکت افزایش خواهد یافت . ( پیش بینی می گردد به مرور سود شرکت تا بالای 100 تومان بالا برود )موفق و سلامت باشید. خوش بین
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #پرداخت اونیکه نمیخاد خرید کنه براچی اومده اینجا دلیل برهان میاره؟نخرید لطفا و برید
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان #شبندر #شتران #شبریز ✔️علت رشد✔️ افزایش 5 درصدی قیمت فرآورده‌های پالایشی‌ در بودجه 96 طبق بند (د) تبصره (1 ) منابع مالی تکالیف ارایه شده به وزارت نفت در این تبصره، از طریق افزایش پنج درصد به قیمت هر لیتر فرآورده های نفتی شامل بنزین، نفت سفید، نفت گاز، نفت کوره، گاز مایع و سوخت هواپیما تا سقف 15 هزار میلیارد ریال صورت خواهد گرفت.فارسمقرر شد این 5 درصد از قیمت فروش فرآورده های نفتی بدون افزایش قیمت برای مصرف کننده، به توسعه پالایشگاه‌ها اختصاص داده شود.>>>این خبر برای گروه پالایشی بسیار خوبه چون سال 92 مجبور شدن بابت طرح توسعه هاشون این 5 درصد را ذخیره بگیرن . حالا مقرر شده وزارت نفت این 5 درصد را خودش متقبل بشه .مبلغ 5 درصد میزان فروش محصولات فرارده های نفتی چیزی حدود 3 برابر سود فعلی پالایشیهاست<<<تغییر در سیاست های وزارت نفت در خصوص پالایشگاه ها باعث سودآوری بسیار خوب این گروه خواهد شد خوش بین
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شبندر من خیلی وقت بود سرنزده بودم الان داشتم کدال را چک میکردم ... پیش بینی 9 ماه 505 ریال که با پوشش 150درصدی 746 ریال ساخته؟ درست دیدم؟ من اطلاعات به روز ندارم چی شده که این جوری شده؟
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان دوستان من خیلی وقت بود سرنزده بودم الان داشتم کدال را چک میکردم ... پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 9 ماهه شاوان 323 ریال و در صورتهای مالی که چند روز پیش زده سود هر سهم را زده 968 ریال یعنی یه پوشش 300 درصدی؟ درست دیدم دیگه؟
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #مداران #شاوان #شبندر #حسینا یادمه قدیما(سال 90-91) سهامیاب که سرمیزدیم چند نفر بودن که تحلیل های بنیادی در کنار تحلیل تکنیکال مینوشتن کارشون درست بود عالی و دقیق بودن تو یه کلام حرفه ای بودن . کلا جو حاکم به سهامیاب حرفه ای بود . حیف . شفافیت بازار هرچقدر کم شد حرفه ای ها هم کم شدن. حیفسهامیاب امروز با اون روزا قابل مقایسه نیست... متاسفانه
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  @mahigir سلام به بچه های قدیمی. یاد اون روزای سهامیاب بخیر . یاد شبندر 1800 شاوان 4300 بخیر.
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #حسینا اینجا کسی هست تونسته باشه با امور سهام حسینا درمورد حق تقدم ها صحبت کرده باشه؟؟؟ اگه کسی اطلاعاتی داره بده ما را هم از بی خبری دربیاره ثواب داره به ولله. حق تقدم ها از پرتفوی بنده حذف شده برا کسی اضافه شده؟
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شبندر #شاوان #شراز #شتران اساسا زنگنه با فروش سهام پالایشگاه ها مخالف بوده و هست. و بعیده تا وقتی باشه اجازه بده پالایشگاه ها خیری به سهامدارنشون برسونن. بچه های قدیمی تر سالهای 90 و 91 را یادشون هست که پالایشی ها چه بازدهی داشتن یه تنه کل شاخص را بالا میکشیدن. الان هم با همین وضعیت قیمت ها اگر شفاف سازی بشه اون روزها قابل تکراره. طی چند سال گذشته طرح های توسعه که پالایشی ها اجرا کردن هیچ تاثیری توی سود دهیشون نداشته یعنی!!!
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #مداران یه تحلیل بنیادی . یه تحلیل تکنیکال و یه تحلیل سیاسی از رشد این سهم اساتید بنویسن استفاده کنیم
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #مداران روز خوبی داشت و با خرید خوب حقوقی سبز شد. خوش بین
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شاوان #شبندر #حسینا کلا هم انتخابات نزدیک شده هم سود بانکی کم شده بورس رونق میگیره انشالله بعداز سه سال!!! امامن شاوانمو نمی فروشم. خوش بین
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #حسینا سال سوم هستش که سهامدار این شرکتم... به نظرم این قیمت اصلا منطقی نیست. فردا اضافه میکنم. خوش بین
  Ehsan HP(@ehsanhp)
  #شبندر #شاوان سلام به دوستان قدیمی پالایشی.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟