18:15
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۹،۳۳۹.۱
   ۵۶۴.۵۲
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۶۴،۴۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۹/۰۱    ۱۲:۴۹

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ehedayati

احسان هدایتی عضو از ۱۳۹۲/۱۲/۲۰

  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #چکاوه خیلی به بازارگرمی کانال ها درپوشش سیگنال باور ندارم. ولی باید بپذیریم که در توجه بازار به سهم موثر هستند . توجه امروز چندین کانال مطرح به نماد چکاوه به احتمال زیاد توجه بازار را در پی خواهد داشت .
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #فایرا این داستان کد به کد حقوقی به حقیقی و رشد بعدی سهم، حکایت عجیبی هست ؟ سود انتظاری از سهم بالا میره به این دلیل که در بازار اینطور تفسیر میشه : " حتما خبریه که برای خوشون بر میدارن"
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #حآسا روند این سهم مشابه داستان کاوه جنوب هست . به عبارت دیگه تغییر معنادارسهامداران #حاسا بسیار پررنگ تر صدق میکنه . با این تفاوت که حقوقی سهم روز چهارم و پنجم یک اشتباه بزرگ کرد و به اندازه ی بیش از نیمی از عرضه اولیه دوباره عرضه کرد .عرضه اولیه : 80 میلیونعرضه حقوقی در دو روز : 74 میلیون گفته میشه بعد از تذکر سازمان حقوقی شروع به خرید سهام کرد . فارغ از صحت و یا کذببودن خبر تذکرخرید حقوقی اصلی سهم توکاریل)شدت گرفت .به نظر فشار عرضه امروز کم رنگ شده و سهم وارد روند افزایشی خواهد شد .
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #کاوه 1- دوستان اگر نظر اصلاحی دارندلطفا همین جا مطرح بفرمایند .2- همانطور که در توضیحات جدول اشاره شد حضور معنا دار حقوقی و ورود حقیقی های متمول ( نسبت به فروشنده های کم پول) میتواند نشانه ی قوی برای رشد سهم باشد.3- حقیقی در حال از دست دادن مالکیت خود از 360 میلیون به 255 میلبون و حقوقی از 12 میلیون طی 10 روز به 108 میلیون رسیده است و این روند ادامه خواهد داشت. شاید جلوگیری از تشکیل صف خرید در دور روز معاملاتی گذشته و روز جاری (شنبه) در بازار نشانگر تلاش حقوقی برای حفظ تعادل قیمت جهت تکمیل خریدهای خود باشد .
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #چکاوه تشابه مدل حرکت این دو روند در بازه ی زمانی 14 ماهه در گذشته ( سال 2016) و روند جدید 8 ماهه ( در سال 2017) جالب توجه هست .هر دو دارای مراحل زیر هستند :1- یک آماده سازی 2 موجی ریز2- شروع روند اصلی 3- اصلاح بلند مدت 4- نزول آخر اصلاح 5- شروع موج جدید ( در تایم فریم اول)حال باید منتظر ماند و دید که آیا تایم فریم دوم نیز از این مدل پیروی میکند ؟
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #چکاوه این حجم از تجمع لمپنیسم و تفاخر به میان مایگی در سایت سهام یاب هم باعث شگفتی و هم تاثر هست .دریغ از یک تحلیل مبتنی بر استدلال، یک خبر موثق و قابل اعتماد
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  @majjeedd سلام . من در خدمتم اگر کمکی از دستم بربیاد البته .
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #ثنام چطور 11 نفر تونستن 1.6 میلیون سهم خریداری کنن؟ مگه آستانه سفارش 50 هزار برگه نیست ؟
  احسان هدایتی(@ehedayati)
  #ثنام من کمی به این رنج آخر وقت #ثنام مشکوک هستم. این 382 نفر از صبح کجا بودند ؟ چرا درقیمت پائین خرید نکردند؟ ضمن احترام به نظر دوستان، من این قیمت (169 تومان) برای خروج مناسب میدونم.هفته آینده بعد از اصلاح، شاید دوباره فرصت ورود داد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟