15:30
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

ebr59

حامد مرادی عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۱۴

  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق اجرای پنج پروژه همچون مسعود رواق، سعادت، نگین و بهارستان را برای سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 94 در نظر گرفته است.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #سیدکو محکوم به صعود
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق گزارش حسابرسیش تو راهه تو همین هفته میاد
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق ثشرق بعدازفروش هتل امید به فکرفروش هتل کوهسنگی می باشد که می تواند میزان سود رابه 100 تومان افزایش دهد امسال تعدیلهای خوبی در راه است
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق تعدیل منفی داد
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق من 10000تا بالاترین قیمت امروز (2778)سفارش دادم ولی توسایت ثبت نمیشه دست خودشونه نمیزارن قیمت بالابره
  حامد مرادی(@ebr59)
  #وتجارت چی شده چه خبره؟
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق پروژه های کوهسنگی وشایسته وهتل امید آماده فروش هستند
  حامد مرادی(@ebr59)
  #خکاوه شرکت ورشکسته همینه دیگه
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق تواین بازارمنفی بهتره که فرابوزس بسته باشه
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثاخت همچنین نسبت قیمت تمام شده به مساحت ساخت و ساز “ثاخت” در حدود 12 میلیون بر مترمربع بوده است. حال آنکه این نسبت در برخی از رقبای بزرگ در حدود 7 میلیون بر مترمربع می باشد. به تعبیر دیگر این نسبت در شرکت بین المللی توسعه ساختمان 2 برابر متوسط درآمد در دیگر شرکت ها می باشد، حال آنکه در برخی از رقبا این نسبت کمتر از 2 برابر بوده و این از نقاط قوت شرکت بین المللی توسعه ساختمان در سال های اخیر بوده که در سال جاری نیز نسبت مذکور تقویت شده است.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثاخت در حال حاضر و به استناد بررسی های انجام شده در حدود 48 درصد از سبد دارایی های شرکت با کاربری تجاری–اداری و 27 درصد آن با کاربری مسکونی می باشد. در مقایسه انجام شده طی سال های گذشته بین شرکت بین المللی توسعه ساختمان با سایر رقبای بزرگ شرکت، نسبت درآمد به مساحت ساخت و ساز 24 میلیون بر مترمربع بوده در حالی که در برخی از شرکت های رقیب این نسبت حداکثر 10 میلیون بر مترمربع است.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثاخت درعین حال نسبت قیمت به درامد هرسهم این شرکت 5.9 می باشد که نسبتا رقم پایینی است شایدبهترین دلیل تفاوت درقیمت تابلو باارزش ذاتی هرسهم به خاطرعدم شفافیت های باقیمانده ازسنوات گذشته باشدکه بااصلاح ساختارآغاز شده درشرکت که احتمالا تا ماه آینده بطول خواهدانجامید این فاصله قیمتی ازبین رفته وطبیعی است که قیمت روی تابلوی سهم نیزباافزایش چشمگیری همراه شود
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثاخت مطابق اطلاعات موجود درحال حاضر رقمی حدود1.6 میلیون مترمربع زیربنای درحال احداث درشرکت بین المللی توسعه ساختمان وتوابع آن درحال اجرامی باشد که این امرباعث شده تااین شرکت چه به لحاظ زیربنا وچه به لحاظ ارزش روزدارایی(nav) به یکی ازبزرگترین شرکتهای حاضردرکشورونیزدربازاربورس تبدیل شود درحال حاضرقیمت هرسهم ثاخت به میزان تقریبی 300 تومان درنوسان است که بایک محاسبه ساده وتنها برمبنای اطلاعات موجود قیمت هرسهم بایستی بالاترازاین رقم باشد
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثنوسا شورای پول و اعتبار عصر دیروز مصوبه کمیسیون اعتباری بانک مرکزی درباره افزایش وام مسکن را به تصویب نهایی رساند. بانک مرکزی با اشاره به مصوبه نهایی اعلام کرد: سقف وام ساخت مسکن 35 میلیون تومان و سقف وام تعمیرات نیز به 10 میلیون تومان رسیده است. همچنین وام خرید به دو شکل پرداخت می‌شود که در مدل اول 35 میلیون تومان تسهیلات به همه متقاضیان ارائه می‌شود و در مدل دوم برای زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از 17 دی 92 باشد، به هریک از زوجین 25 میلیون تومان وام خرید تعلق می‌گیرد.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثمسکن شورای پول و اعتبار عصر دیروز مصوبه کمیسیون اعتباری بانک مرکزی درباره افزایش وام مسکن را به تصویب نهایی رساند. بانک مرکزی با اشاره به مصوبه نهایی اعلام کرد: سقف وام ساخت مسکن 35 میلیون تومان و سقف وام تعمیرات نیز به 10 میلیون تومان رسیده است. همچنین وام خرید به دو شکل پرداخت می‌شود که در مدل اول 35 میلیون تومان تسهیلات به همه متقاضیان ارائه می‌شود و در مدل دوم برای زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از 17 دی 92 باشد، به هریک از زوجین 25 میلیون تومان وام خرید تعلق می‌گیرد.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق شورای پول و اعتبار عصر دیروز مصوبه کمیسیون اعتباری بانک مرکزی درباره افزایش وام مسکن را به تصویب نهایی رساند. بانک مرکزی با اشاره به مصوبه نهایی اعلام کرد: سقف وام ساخت مسکن 35 میلیون تومان و سقف وام تعمیرات نیز به 10 میلیون تومان رسیده است. همچنین وام خرید به دو شکل پرداخت می‌شود که در مدل اول 35 میلیون تومان تسهیلات به همه متقاضیان ارائه می‌شود و در مدل دوم برای زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از 17 دی 92 باشد، به هریک از زوجین 25 میلیون تومان وام خرید تعلق می‌گیرد.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثاخت شورای پول و اعتبار عصر دیروز مصوبه کمیسیون اعتباری بانک مرکزی درباره افزایش وام مسکن را به تصویب نهایی رساند. بانک مرکزی با اشاره به مصوبه نهایی اعلام کرد: سقف وام ساخت مسکن 35 میلیون تومان و سقف وام تعمیرات نیز به 10 میلیون تومان رسیده است. همچنین وام خرید به دو شکل پرداخت می‌شود که در مدل اول 35 میلیون تومان تسهیلات به همه متقاضیان ارائه می‌شود و در مدل دوم برای زوج هایی که تاریخ عقد آنها بعد از 17 دی 92 باشد، به هریک از زوجین 25 میلیون تومان وام خرید تعلق می‌گیرد.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثاخت متاسفانه وضعیت خوب نیست. شاخص RSI در محدوده 87.97 که رقم بالایی هم هست برای سومین بار واکنش نشون داده که اوضاع رو بهم میریزه و همینطور قله قیمتی و مکدی سیگنال نزولی میدن. اما تا زمانی که در کانال صعودی RSI هست احتمال نزولی شدن شدید و ریزش بلند کم هست.
  حامد مرادی(@ebr59)
  #ثشرق صبرکن میره بالا
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟