23:02
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

dm

داود مردانی عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

  داود مردانی(@dm)
  #وساپا امروز منفی بخوره سرو کله اقای صور اصرافیل پیدا میشه. دو نفر خیلی جالب هستن. یکی علی روشن تو خساپا که فقط حرف از افزایش سرمایه میزنه. یکی اقای صوراصرافیل که فقط از حمایت حرف میزنه.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا دماوند امروز حقوقیش نشون داد که هیچ قصدی نداره جز جنع کردن سهم.کاری که وساپا بادوز و کلک انجام میده.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا چیزی که مشخصه اینه که بزرگترین بدهکار به وساپا شرکت سرمایه گذاری لوتوس هست.چیزی که مشخص هست اینه که از ساختار سازمانی سایپا فقط دو شرکت خساپا و وساپا باقی میمونن.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا بورس پرس رو میخونی یه چیزهایی نوشته که خودش هم نمیدونه.نوشته بلوک بازرگانی و الکترونیک تابان رایگان به وساپا فروخته میشه تا بدهکاری کارکنان سایپا به وساپا تهاتر بشه.خودش هم نمیدونه چی گفته.تو بلوک ورنا 360میلیارد تومن وساپا خرید.اگه بازرگانی تابان و الکترونیک تابان رو بده به وساپا انوقت این 360میلیارد که کامل میرسه به وساپا و بازرگانی تابان مستقیما 10درصد خساپا رو داره.میشه 400میلیارد تومن از این محل وارد پورتفوی وساپا.جمعا 700میلیارد تومن. خدا کنه قیمتش کمتر از این نیاد هر چی میشه بشه.وساپا امروز چنان نوسان گیری کرد که سه ملیون سهم رو یک جا از صف فروش خرید و یک جا منتقل کرد به یک حقیقی.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا خدا به همه ی وساپایی ها رحم کنه. تو این وضعیت قیمتی وساپا قصد خرید بلوک یک خودرو ساز رو داره. معلوم نیست کدوم خودرو ساز رو میگه ولی بورس 24 لعنتی با این تیتر اتیش زده به قیمت سهم.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا در مورد وساپا چیزی که جالب بود اینکه نه بورس پرس مصاحبه ی معاون وساپا رو بازتاب نداد و هم اینکه پاسارگاد تحلیل و بورس سنتر و همه کارگزاری ها و سایت های تحلیلی مطلبی در مورد وساپا در تحلیل روزانه قرار ندادن.یا وساپا اینبار نزاشته بهشون برسه یا از این به بعد اوضاع کارگزاری ها خراب میشه. خوش بین
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا فردا منفی نخوره مقاومت بعدی 136هست. فروش زمین صورت بگیره مقاومت معنا نداره دیگه.این زمین هم دیگه منو سرویس کرده.تبلیغات نماینده رو انقدر کرده بودم بهم منفعت بیشتری میرسید.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا سرمایه گذاری لوتوس هنوز اون قدری به وساپا بدهکار هست که ورنا هنوز بدهکار.135 میلیارد تومن.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا از این به بعد ورنا رو تیکه تیکه میفروشن پولش رو روی وساپا اثر میدن. خوش بین
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا شک نکنید حجم معادلات در وساپا صوری هست. تو این چند هفته انقدر از حقیق به حقوقی و بر عکس کد به کد کرده که همه کارهاش شده مثل چوپان دروغگو.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا رو هر قیمتی دوست دارید بزارید برای فروش. حقوقی خودش به خودش میفروشه تا شما رو تحریک کنه به فروش. سیستم نظام مند در خرید و فروش وجود داره. همیشه خریدار و فروشنده خواهند بود.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا وساپا سهمی هست که نوسان گیر بیاد توش گیج میشه. نگاه منید صف فروش با اخرین قیمت همخوانی نداره. معلوم نیست چطوری خرید و فروش میشه. پیشاپیش میخره و میفروشه تا بیشتر جمع کنه.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا اصلا حقیقی وجود نداره انگار. حقوقی فقط داره نوسان میگیره. طوری 1 میلیون سهم رو جمع کرد در 1256 که صدای فروشنده شنیده نشد.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا قطعا فروش زمین پلاسک با اثر معامله بلوک رنا خیلی فرق داره. بلوک خیلی رو قیمت وساپا اثر بزاره 40 تا 50 تومن هست ولی فروش زمین بیشتر از 100 تومن اثر میزاره. خوش بین
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا همین که شفاف سازی اومد صف فروش ساخته شد. اخر این هفته بسته نشه اخر هفته بعد بسته میشه. مدیر عامل وساپا خیلی موذیانه با این مصاحبه فروش زمین پلاسک رو از ذهن ها دور کرد.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا بعضی اقایان فکر میکنن که به خاطر حرف مدیر عامل چهارشنبه صف شد ولی اینطور نیست خود حقوقی داره جمع میکنه. ضرایب خرید و فروش حقیقی و حقوقی این رو نشون میده. وساپا هم بزنم به تخته خوب نوسان میگیره.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا فردا رو منفی نشه حرکت میکنه تا مقاومت 128 رو بزنه
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا سال گذشته وساپا بلوک خساپا رو از ورنا به 2برابر قیمت خریداری کرد.امسال خود ورنا رو به 2برابر قیمت خریداری کرد.یعنی ورنا بایستی به همین میزان برای وساپا سود بسازه تا جبران کنه.
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا اطلاعیه ی ورنا یک جای تامل داره.آینده ی ورنا چه خواهد شد؟ شرکتی که در دست وساپا و سرمایه گذاری کارکنان سایپا است.سرمایه گذاری کارکنان سایپا نیز متعلق به وساپاست.در حقیقت وساپا مالکیت ورنا را به صورت حاکم در دست دارد. ورنا قصد فروش خودرو،خمحرکه و خساپا را از پورتفوی خود به منظور تامین سود و اهداف وساپا در سود سازی دارد.پس از این اقدام پورتفوی بورسی ورنا تقریبا به بیست درصد کاهش پیدا خواهد کرد. بعد از ان ورنا قدرت تامین سودی را عملا نخواهد داشت از ان جا که دیگر دارایی ندارد و از طرفب تعداد بالای سهم به همراه سود سالیانه بالا به سمتی این شرکت را سوق خواهد داد که به طور کامل به وساپا واگذار شود. خوش بین
  داود مردانی(@dm)
  #وساپا دوستان عزیز ضرب المثل آلمانی هست که میگه Suche, so wirst du findenجوینده یابنده است.ضرب المثل فرانسوی هم هست که میگهIl faut ne courir à point,Il faut partir à point.یعنی رهرو ان نیست که گهی تند و گهی خسته رود رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود.اگه وساپا راه خودش رو پیدا کنه و پیوسته حرکت کنه حتما صعود محکمی خواهد داشت. خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟