02:43
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۸،۲۰۲.۳
   ۱۹۶.۴۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۵۱۹،۱۳۲ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۸/۲۷    ۱۳:۴۰

وارن بافت

باران باش ومپرس پیاله های خالی از آن کیست..........؟؟؟؟

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

denakish

وارن بافت عضو از ۱۳۹۲/۰۸/۱۴

  وارن بافت(@denakish)
  #شاخص .............. دیدار ظریف با وزیر خارجه آلمان در محل مذاکرات / شمارش معکوس توافق هسته ای... ........................................................................................................................................................................... خوش بین
  وارن بافت(@denakish)
  #شاخص تبریک نوروز به شیوه اهالی بورس...بورس24 خوش بین
  وارن بافت(@denakish)
  #شاخص #خرید #فروش پیش بینی بازار امروز
  وارن بافت(@denakish)
  #بسویچ هم با تکیه بر پتانسیل های خود و به تبعیت از بترانس این روزها روند صعودی به خود گرفته است. قیمت پس از برخورد به ترند صعودی خود بار دیگر جان تازه ای به خود گرفت. فعلا 460 تومان مهمترین سطح مقاومتی قیمت است که در صورت عبور از آن سهم می تواند تا 500 تومان نیز رشد نماید.
  وارن بافت(@denakish)
  #پارسان را هم این روزها خوب می خرند! قبلا از مجمع و افزایش سرمایه 100 درصدی سهم گفتیم. در کوتاه مدت 700 تومان مقاومت این سهم می باشد. با این حال کسی که پارسان می خرد باید دید نگهداری داشته باشد نه نوسان گیری!
  وارن بافت(@denakish)
  در نماد #پترول مطابق اطلاعیه شرکت ، افزایش سرمایه 100 درصدی به تاریخ 15 بهمن ماه ثبت شده است. حال باید دید این اتفاق باعث افزایش فشار فروش در این سهم خواهد شد یا خیر؟! تحلیل گران تکنیکی اعتقاد دارند #پترول در حال ساخت الگویی مشابه پرچم است.
  وارن بافت(@denakish)
  لطف و محبت بازار روز گذشته شامل حال نماد های گروه تایرسازی هم شد. تایرسازانی که اخیرا اصلاحسنگینی داشته و با توجه به متوسط P/e گروه می توان به رشد آن ها امیدوار بود. #پتایر و #پکویر از بهترینهای گروه می باشند. #پتایر نیاز به اصلاح بیشتری دارد. در #پسهند زمزمه هایی از ارسال گزارش افزایش سرمایهبه سازمان به گوش می رسد. با این حال خرید سهم در قیمت های نزدیک به 66 . تومانی از ریسک کمریبرخوردار است.
  وارن بافت(@denakish)
  در قطعه سازی ها ، #ختور پس از اتمام عرضه سنگین روز های گذشته توسط حقوقی ها ، به صف خریدنسبتا مستحکمی دست یافت. انتظار می رود رشد قیمتی سهم تا سطوح 0.6 تومانی ادامه داشته باشد. دراین گروه #خمحرکه ، #خکار و #خمهر نیز شرایط بنیادی مناسبی دارند و می توانند با گام هایی آرام تر پشت سرختور حرکت کنند.
  وارن بافت(@denakish)
  #غبشهر همان آش و همان کاسه! پیش بینی 93 1.268 ریال بد بین
  وارن بافت(@denakish)
  #فاسمین از دیگر نمادهای گروه روی است که مدت هاست بسیار تکنیکی رفتار می کند. پس از اصلاح قیمت تا حوالی 350 تومان بار دیگر قیمت به سمت ترند نزولی و محدوده 400 تومان حمله برده است. تا کنون قیمت موفق به شسکت ترند نزولی خود در 9 ماه اخیر نشده است. به نظر می رسد یک محرک خوب مانند جهش قیمتی شمش روی یا گزارش میان دوره ای خوب می تواند به عبور سهم از این محدوده کمک کند.
  وارن بافت(@denakish)
  در گروه روی توسعه معادن با نماد معاملاتی #کروی در حال ساخت پترن ab=cd دوسویه است. به نظر بیش از اینکه سهم اصلاح قیمتی داشته باشد اصلاح زمانی را در دستور کار خود قرار داده است. محدوده 220 تومان سطح کم ریسکی برای خرید ارزیابی می شود.
  وارن بافت(@denakish)
  در نماد پتروشیمی #زاگرس نوسانات قیمت بسیار محدود شده است و هر روز سهم حوالی صفر تابلو با تلورانس بسیار پایین نوسان می کند. ظاهرا پس از رشد شارپ قیمت از حوالی 1600 تومان زاگرس نیاز به یک دوره استراحت دارد. همچنان سهم حوالی 2000 – 2100 تومان ارزنده توصیف می شود.
  وارن بافت(@denakish)
  در گروه پتروشیمی #شخارک با 21 درصد تعدیل مثبت عایدی سود خود را به بازار اعلام کرد. با این حال به لحاظ تکنیکی در نمودار تعدیل شده با سود و افزایش سرمایه سهم پس از شکست سقف قبلی درگیر واگرایی منفی شده است. اولین سطح حمایتی مهم برای سهم باند 1700 – 1750 تومان می باشد. فعلا ورود به سهم توصیه نمی شود.
  وارن بافت(@denakish)
  در گروه بانکی #وبصادر همچنان زیر خط بالایی کانال نزولی خود در حال نوسان است. به نظر می رسد فعلا در کوتاه مدت قیمت پتانسیل شکست سطح مذکور را ندارد. کف کانال نیز حوالی 64 تومان قرار دارد که حمایت بسیار قدری برای سهم محسوب می شود. با این حال اگر اتفاق خاصی در بازار رخ ندهد ، بسیار بعید است که قیمت سهم تا این محدوده افت کند. افرادی که قصد سهامداری و دیدگاه میان مدت دارند حوالی 75 – 78 تومان می توانند اقدام به سرمایه گذاری نمایند.
  وارن بافت(@denakish)
  #خبر #شسپا امروز پس از تاخیر نسبتا زیادی شاهد انتشار عملکرد 3 ماهه نفت سپاهان بودیم. این شرکت که پیش از این سود 3398 ریالی را به ازای هر سهم خود اعلام نموده بود با رشد اندک سود خود همراه و در عملکرد 3 ماهه سود 3469 ریالی را اعلام نموده است.(2 درصد تعدیل مثبت) گفتنی است، این شرکت همچنین در عملکرد 3 ماهه موفق به پوشش 24 درصدی بودجه خود شده است. لازم به ذکر است، دلار صادراتی شرکت در عملکرد 3 ماهه با نرخ 3237 تومان تسعیر شده است.
  وارن بافت(@denakish)
  در نماد #وخارزم گزارش خوب یکی از زیر مجموعه های شرکت باعث شد تا شاهد افزایش جزئی قیمت سهم باشیم. تحلیل گران بنیادی اعتقاد دارند شرکت برای سال مالی آینده می تواند در حدود 50 تومان سود به بازار اعلام کند و خرید را با دید میان مدت و بلند مدت ارزنده توصیف می کنند. به لحاظ تکنیکی محدوده 125 – 130 تومان برای خرید مناسب ارزیابی می شود.
  وارن بافت(@denakish)
  در چهار گوشه بازار شنیده می شود #کپارس افزایش سرمایه 200 درصدی را در دستور کار خود دارد. با این حال خرید سهم در قیمت های کنونی توصیه نمی شود. چرا که اندیکاتورها در محدوده اشباع از خرید قرار دارند. افرادی که قصد خرید این نماد را دارند می توانند حوالی 780 – 800 تومان با دید میان مدت اقدام به سرمایه گذاری نمایند.
  وارن بافت(@denakish)
  در مورد پتروشیمی #جم زمزمه هایی از تعدیل مثبت عایدی شرکت به گوش می رسد. با این حال محدوده 1000 تومان مقاومت روانی سنگینی در پیش روی قیمت خواهد بود که به نظر عبور قیمت با شرایط کنونی بازار از محدوده یاد شده چندان آسان نخواهد بود.
  وارن بافت(@denakish)
  در نماد پتروشیمی #خراسان با مخالف جهاد کشاورزی با افزایش نرخ اوره شاهد اصلاح نرم قیمت هستیم. با همه این تفاسیر به نظر می رسد خرید سهم در رنج 750 – 760 تومان با دید میان مدت خالی از لطف نخواهد بود. خوش بین
  وارن بافت(@denakish)
  #وپترو هم بالاخره بار دیگر قیمت های زیر 200 تومان را لمس کرد. در روزهای گذشته گفتیم که سهم در داخل یک کانال نزولی در حرکت است و اگر بخواهد تا محدوده کف کانال اصلاح کند ، 175 – 180 تومان می تواند به عنوان حمایت کف کانال عمل کند. بنابراین به نظر می رسد در روزهای آینده باید رفتار سهم را بررسی کرد چرا که در صورت برگشت می تواند رشد 20 – 25 درصدی را تجربه کند.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟