15:45
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۸۸.۸
   -۲۰۹.۶۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۸،۶۴۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۲    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

delaraboorsi

دلارا م عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۰۵

  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا معاملات ورنا خیلی جالب شده.دیگه حقیقی های ورنا نه میخرن نه میفروشن.الان برای بالارفتن سهم حقوقی باید از داشته هاش خرج کنه.در صورتی که طی هفته آتی گروه خودرو مخصوصا با حجم های بالایی حداقل 100 میل معامله بشه میشه به ادامه روند و پایان دوران نزولی گروه خوشبین بود.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا بازم سر و کله این بوقچی ها پیدا شد.اینا همونایی هستن که ورنا رو 113 هر دقیقه سیگنال خرید و صف خرید میدادن.ما هم هر ساعت میگفتیم خودرویی ها همه نزولی هستن و با بازگشایی سایپا نزولشون بیشتر میشه و نوید ورنا 90 تومنی را دادیم ولی گوش شنوایی متاسفانه وجود نداشت و بدبختایی که با حرف اینا ورنا رو قیمت 110 خریدن و کلی تو ضررن.الانم مجدد میگیم ورنا و کل خودرویی فعلا نزولی هستن و کف مشخصی ندارن و با این شرایط نزولی هستن و کسایی که قصد خرید دارن صبر صبر صبر کنن.این همه به حرف این بوقچی ها گوش کردین و نتیجشم فقط فقط ضرر شد یه بار هم به حرف ما گوش کنین ضرر نمیکنین.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا اون بوقچی هایی که هر دقیقه سیگنال خرید و رشد شارپی میدادن کجا هستن؟چی شد پس هی وعده وعید بازگشایی سایپا و رشد شارپی گروه خودرویی را میدادین.ما که گفتیم این خودرویی های درپیت با بازگشایی سایپا تازه سرآغاز سقوطشون هست.بیا بازم سیگنال و صف خرید بده.بیچاره اونایی که به حرف اینا گوش کردن.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا حالا بعد از سه ماه بسته بودن سایپا خوش باوران و خیال بافان به حقیقت پی بردین که اوضاع سایپا خیلی خراب تر از اونی هستش که بتونه به رشدگروه کمک کنه.از فردا تازه شروع سقوط گروه خودرویی خواهد بود.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا امروز همگان خواهند فهمید که بازگشایی سایپا هیچ اثر مثبتی بر بقیه خودرویی ها نخواهد داشت و بلکه شروع نزول مجدد خواهد بود.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا کم به سازمان و شاپور و در و دیوار گیر بدین هیچی تو این گروه خودرو نیست.تا کی میخواین خودتونو گول بزنین.تا 4 سال دیگه هم اوضاع بدتر از این خواهد بود و بهتر هم نخواهد شد.مس جهانی از 5500 رسیده به 6700 باید رشد کنه چی بهتر از این.تو گروه خودرو چه اتفاقی افتاده که باعث بشه رشد کنن فروش خمحرکه هم تو صورت های مالی دیده شد و برین دعا کنه فروش بره و گرنه باید تعدیل منفی سنگینی بده.بازگشایی سایپا هم هیچ تاثیر مثبتی نداره وگرنه تا الان حتما یه حرکتی میکردن.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا فریب این مثبتای الکی را نخورین اگه قرار بر بازگشایی خوبی از سایپا میبود از ما بهترون که چند قدم از بقیه جلوترن تو اینچن روز چراغ خاموش وارد ورنا شده بودن و امروز تا الان باید بالای 50 میل معامله میشد.پس مراقب باشین بیگدار به آب نزنین
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا بارها گفتیم و بازم میگیم از خودرویی ها دوری کنید.اینا تو هر قیمتی فروشنده دارن.50 تومنم بشن بازم هر روز میفروشن و منفی و منفی تر.حداقل اگه قصد خرید دارین تا بازگشایی سایپا صبر کنید و تا اون موقع اینا منفی خواهند بود.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا تا آدم های خوش خیالی مثل شما ها هستن اوضاع ورنا بهتر از این نخواهد شد.هنوز بعضی ها یا نمیدون پی بر ای چیه و یا نمیدونن هر گروهی پی بر ای متفاوتی با بقیه داره و این بازار که تعیین میکنه هر گروهی چه پی بر ای داشته باشه!!!!!طرف با این لحن حرف زدن معلومه که چند وقته وارد این بازار شده!!!پی بر ای هیچ ربطی به قیمت سهم نداره.خیلی از سهم هاست که با ای پی اس منفی تو همین چند ماهه بالای 100 درصد رشد کردن و پی بر ای هیچ ملاکی برای ارزش گذاری سهم نیست و اینطوری نیست که هر چی پی بر ای سهمی کمتر بود بهتر خواهد بود و همین ورنا با پی بر ای کمتر از 4 از قیمت 330 رسید به اینجا.کسایی که مطالب قبلی که ما حداقل تو یک ماه گذشته نوشتیم خونده باشن بارها گفتیم که با بازگشایی سایپا سقوط خودرویی ها تازه شروع خواهد شد و با این تعدیل منفی بزودی این واقعیت به وقوع خواهد پیوست.شاید برای ورود آن زمان موقعیت مناسبی باشه باید صبر کرد و منتظر ماند.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا تعدیل منفی 56 درصدی برای سال مالی 97 بر همه بوقچی های گرامی مبارک باد.فردا قبل از شروع بازار نماد بسته خواهد شد و پس از چند ماه با خوش بینی زیر 90 بازگشایی خواهد شد.آهای کسایی که یک ماهه هر روز تبلیغ روند مثبت و صف خرید میکردین بیاین جواب بدین کجا رفت اون صف خرید!!!!!!!بدبخت کردین کسایی که با طناب شما رفتن تو چاه نابودی سرمایه.ما که بارها گفتیم از ورنا هیچی در نمیاد ولی باور نکردین. حالا فهمیدین که چرا حقوقی چرا روز در هر شرایطی فروشنده بود. متاسفانه تو این بازار سرمایه رانت و سفته بازی بیداد میکنه و خیلی راحت با قیمت های خیلی کمتر از 100 تومان در حول حوش 80 با کلی سود سهمشو جایگزین میکنه.از فردا منتظر حضور بوقچی ها هستیم و امیدوارم همتون یهو غیبتون نزنه!!!!!!!!!!!!کار دیگه از بدبینی هم گذشته........
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا فلزات معدنی ریلی پالایشی و خیلی دیگه از سهما مثبت و بعضا صف خریدن اومدی میگی بازار نای بلند شدن ندار!!/اگه منظور خودروی هست که حالا حالاها همین هستن و بدترهمخواهند شد
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا دست از اینتوهمات بردارین اوضاع داغون خودرویی ها را به زمین و زمان نسبت ندین بازگشایی سایپا سقوط همه خودرویی ها را در پی داره و تازه اون موقع خواهید فهمید که اوضاع از چه قراره.اکثر سهمای بازار مثبت و صف خریده اومدین خرابی سهمای خودرویی را به گردن کس دیگه میندازین.بازار فعلا هیچ دید مثبتی به خودرویی نذاره و به پول زیادی تو بازار هست و فعلا به هیچ وجه وارد خودرویی نخواهد شد.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا یک ساعت از شروع بازار گذشته هنوز 200 تا هم معامله نشده!حالا شما هر دقیقه بیاین تبلیغ کنید.اوضاع بدتر از این هم خواهد شد فقط صبر کنید خواهید دید.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا از قدیم میگن دروغگو فراموشکار میشه مصداق حرفای این بوقچی هاست.از قیمت 112 هر روز با کاهش قیمت سیگنال خرید و صف خرید میدادن و ما میگفتیم که مراقب باشین در دام اینا نیفتین. حالا بعد افت از 112تا 103 امروز اومده میگه تا زمان بازگشایی سایپا ورنا در همین قیمتا میمونه و بالا و پایینی نداره.قبلا گفتین و الانم مجدد میگیم اصلا به حرف این دروغگوهای فراموشکار توجه نکنین و بدونین اصلا زمان مناسب برای ورود به ورنا نیست و شرایط خودرویی ها دقیقا مثل سال گذشته همین موقع خواهد بود.اگر قرار بر رشد ورنا همراه با سایپا باشه بازار به خوبی بهتون سیگنال را میده.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا قابل توجه کسایی که هر روز میان تبلیغ ورنا رو میکنن باید عرض کنم که این قدر خودتونو بیش از این ضایع نکنین و بدونین حرفای شما خریداری نداره.همه میدونن خودرویی ها چه وضع اسفناکی دارند.از طرفی اگرم روزی قرار بر رشد اینا باشه بازار به هر کی که بخواد اجازه ورود میده و این رو هم بدونین اگر بخواد بالا بره شما چه تبلیغ مثبت و منفی بکنین سهم راه خودشو میره و حرفای بیهوده شما هیچ تاثیری نخواهد داشت. پس بیش از این ضایع بازی راه نندازین و میدونیم که شما از این کاراتون چه هدفی دارین. باشد که رستگار شوید!!!!!!!!!!!
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا فریب اینا رونخورین.همه فهمیدن هیچی تواین خودرویی ها نیست افتادن تو کار تبلیغ کردن.حتی دیگه 3 میل هم معامله نمیشه و فقط خودشون الکی از این کد میدن به اون کد و با بازگشایی خساپا سقوط ورنا به زیر 80 شروع میشه.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا هر کی هم که میگه پول تو بازار نیست یا از بازار هیچی نیفهمه یا خودشو زده به نفهمی.روز بعد از عرضه پرداخت همه میدن چه سرمایه زیادی برای خریدپرداخت وارد عمل شد و پس از رشد از بازار خارج شد.بله اگه قرار بر شد گروه خودرو باشه باید حجم سایپا و خودرو و بقیه به مدت چند روز بالای 100 میل معامله بشه
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا تا کی میخواین بازیچه سهمای خودرویی و این بوقچی ها بشین!باور کنید از این خودرویی ها هیچی در نمیاد!اگه قرار باشه اینا 10 درصد رشد کنن بقیه سهمای بازار 100 درصد رشد میکنند.بیش از این اجازه ندین با اعصاب و روان و سرمایه شما بازی کنن.این کاربرایی هم که میان اینجا و همش سیگنال خرید و رشد سهم میدن از ادمای خود اینا هستن و فقط فقط دنبال خالی کردن جیب مردم هستن.بیش از این نذارین به شعور شما توهین کنن.سعی کنید با اقبال بازار سهم بخرین نه با وعده و وعید.اگر روزی هم بنا بر رشد گروه خودرویی باشه فرصت ورود به همه میده ولی الان زمانش نیست.
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا فقط تا قبل از بازگشایی خساپا فرصت خروج هست و بعد از آن ورنا تا 70 ریزش خواهد کرد خرد خودرویی ها مساوی با حماقت بزرگ
  دلارا م(@delaraboorsi)
  #ورنا تا می تونین از گروه خودرو دوری کنید.سهم مفتم بهتون دادن نگیرین.اینا هر کاری بکنن اوضاعشون همینه و بدتر هم خواهد شد و همه میدونن قرارداد با شرکتای خارجی همش کشکه و اوضاع اینا خیلی داغونتر از این حرفاست و فقط فقط باید گفت خودرویی بای بای.....
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟