08:40
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۰
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۳،۱۶۰ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۰۶:۳۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

dehab

.... .... عضو از ۱۳۹۲/۱۰/۰۹

  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام خدمت دوستان. ان شالله سال خوبی داشته باشید. تنتون سالم و لبتون خندون و جیبتون پر پول باشه.این سهم هنوز رشدی نداشته. به نظر من سهام داری بهترین گزینه است.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی سلام به همه دوستان عزیز این روزهای سخت و ملال آور هم نیز بگذر. نمی دونم این سهم کی قرار شفاف بشه و مدیران شرکت دست از پنهون کاری و حساب سازی بردارند فقط میتونم بهتون قول بدم با صبر شاهد سود خوبی خواهید بود. برای همه دوستان از صمیم قلبم آرزوی موفقیت و تندرستی دارم.
  .... ....(@dehab)
  #ثقزوی با سلام خدمت همه دوستان عزیز و پی گیر حدود یه سالی میشه در مورد ثقزوی چیزی ننوشتم هدف از پست زدن فقط یادآوری این سهم ارزشمند و رشد عالی اون در آینده هست ان شالله دوستان یه بررسی داشنه باشن.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام این بی مهری ها هم نیز بگذرد بیشتر صبر میکنیم........ .
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام خدمت همه دوستان هر چی کم بنویسم و کم بگم برای سهم بهتره گون سهم کمتر تو چش میاد و نوسانگیرا نمیتونن راحت وارد بشن. در کل ان شالله با صبر سود خوبی کنید.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام خدمت همه دوستان عزیز و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ان شاالله تا آخر تیر مجمع برگزار میشه امیدوارم شرکت شفاف سازی هایی که باید انجام بده را انجام بده تا سهم بتونه یه حرکت خوب بزنه و دوستان مزد صبوریشون را بگیرن. این سهم را فکر کنید اصلا ندارید تا خدای نکرده وسوسه شید برای فروش من خدا میدونه انگار میکنه اصلا ندارم و گاه گاهی فقط سر بهش میزنم ببینم قیمتش چنده. بازم دوستان خودتان مختارید.باتشکر
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام خدمت همه دوستان عزیز و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عباداتتون در مورد روند خسته کننده سهم باید عرض کنم این سهم کلا همین مدلیه و اصلا سهمی نیست که بشه تو اون معاملات روون دید. این سهم در عرض 1 هفته ممکنه 200 درصد بده و بر عکس ممکنه بریزه چیزی که الان قطعیت داره و میشه به اون اکتفا کرد اوضاع شرکت و طرح توسعه ایی اون هست که ان شالله امسال به بهره برداری برسه و سهم یه جهش تا قیمت های چهار رقمی داشته باشه.من به شخصه صبرم زیاده دوستان عزیزی که این سهم را دارن توصیه بنده صبر و شکیبایی است که کلید همه مشکلات هست.ان شالله همه پرسود، تندرست و شاداب باشید.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلامان شالله به زودی شاهد حرکتی هستیم و سهم یه جهشی داشته باشه. شرکت در آزاد سازی سهم جایزه داره کوتاهی میکنه و قبول دار هم نمیشهو فکر کنم با این اوصاف تو تیر ماه سهم جایزه اضافه بشه و بلافاصله بریم مجمع و اونجا ان شالله خبرای خوب را بهمون بدن. بازم تاکید میکنم اونایی که سهم را دارند کمی دیگه تحمل کنند و سهامداری که ان شالله سود خوبی ببرند.
  .... ....(@dehab)
  #بایکا سلاااااااااااااااااااااااام به همه دوستان. یه بررسی کنید سهم را بد نیست. سهم مستعد رشد خوبیه. قبل ورود حتما حتما بررسی کنید تا توش نمونین و نفرین کنید.
  .... ....(@dehab)
  #حبندر یاد حبندر 200 و 220 تومنی بخیر. کیااااااااااا خریدن؟؟ کیا نگه داشتن؟؟ نوش جونشونفعلا لذت ببرید 100 درصد تو 3 ماه
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی جناب $$$ دانیال تو هم خوش باش. و دیگران را با این همه تحلیل نابت مستفیض کن.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام دوستانی که سهام دارند کمی صبر و تحمل نمایید ان شالله روز های خوب نزدیک میشه و سهم قیمت هایی را مبیبینه که الان براتون رویا هست این سهم پتانسیل 4 رقمی شدن را دوباره داره پس صبر نمایید و تا انتها از این سهم لذت ببرید و با سود خوب خارج بشید.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی خب یه مدتههم گذشت و هنوز فروشنده داره. نمیدونم سهم جایزه کی آزاد میشه و برنامه حقوقی برای جمع کردن سهم چیه فقط اینو میدونم دوستان راه موفقیت تو بورس خرید سهم با بنیاد خوب و آینده روشن و صبر هست. دوستانی که می فروشنده ان شالله جای دیگه اییسود خوب بکنن ولی بدونن این سهم هنوز خیلی خیلی جای رشد داره ان شالله تو مجمع تیرماه هم دیگه را ببینیم و با برنامه های شرکت و طرح توسعه ایی اون بیشتر آشنا بشیم.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی به به امروز عجب روزی بود ان شالله دوستان از 150 تومن از خرید سهم فیض ببرن.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با این سهم سهام داری کنید که رشد خوبی داره و اهداف سهم به شدت بالاست.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک سال نودوستان با این سهم فقط سهام داری کنید و فعلا فروشنده نباشید این سهم به زودی حرکت و رشد اصلیش شروع میشه و اونوقت هست که همه تو حسرتش بمونن. 100 تومن 50 تا نشستم برا خرید هر که فروشنده هست بسم الله.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی خب افزایش سرمایه کقزوی هم اعمال شد حالا باید منتظر اخبار خوب شرکت باشیم.
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی با سلامدوستان خواهشا اینقدر جو ندید این سهم هنوز کار داره برا رشد من نمیدونم دوستان چجوری میگن تا 1 ماه دیگه 20 تومن و 7تومن میشه. بی خیال دوستان بزارید سهم اروم باشه
  .... ....(@dehab)
  #کقزوی سلام به دوستان عزیز.دوستان کمی دیگر صبر نمایید نوبت شماها هم میرسه که دور هم جشن سود بگیرید حیف که پول نیست وگرنه خرید تو این قیمتا خیلی خیلی جذاب شده.
  .... ....(@dehab)
  #فسدید فعلا که سهم بسته است ان شالله بازگشایی خوبی داشته باشه.فکر کنم حالا حالاها بسته باشه.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟