23:21
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۱۶۲.۵
   ۴۲۶.۸۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۵،۹۹۷ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۴/۲۸    ۱۲:۴۴

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

darvish1358

درویش خان عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۱

  درویش خان(@darvish1358)
  @hamidt0098 #آکنتور #وبصادر #دی #ذوب من سبد و حد ضرر و ... را رعایت کردم الان هم آکنتور ندارم و لی مثلا 7000 خریدم و 6000 فروختم. برادر من اصلا بحث تک سهم و ... نیست. مساله کلاهبرداریه !!!! ممکنه من نرم شیشه بورسو پائین بیارم اما قطعا با دیدن یاد معروفترین شعر میرزاده عشقی می افتم: بعد از این بر وطن و بوم و برش باید.... بزن ویکی پدیا میر زاده عشقی کل شعرش رو میاره
  درویش خان(@darvish1358)
  #آکنتور #وبصادر #دی ز حد گذشت تعدی کس نمی پرسد حدود خانه بی خانمان ما به کجاست خراب، مملکت از دست دزد خانگی است ز دست غیر چه نالیم، هر چه هست از ماست #خساپا #شمواد عارف قزوینی
  درویش خان(@darvish1358)
  #شاخص #خساپا #تحلیل #ذوب معمولا ایده های بدبین ولو واقع بینانه هم باشدلایک نمی گیرند حتی گاهی بد و بیراه هم نصیب انسان می کنند که سفته بازی و ... در ایده قبلی سهام یاب - ایده 358589471 اگرچه 16 خرداد و دقیقا روز قبل از سقوط بورس افت شاخص را پیش بینی نمود ولی کمتر مورد توجه و عنایت دوستان واقع شد. البته همین که ناسزا نصیبمان نکردند جای سپاس دارد. بگذریم. سئوال اینجاست که حرکت منفی شاخص تا کجا ادامه دارد؟ تجربه شخصی حقیر می گوید فعلا روند ادامه دار است شاید اواسط مرداد بتوانیم امیدوار به برگشت شاخص باشیم. اما اینکه الان به صرف اندیکاتورهائی مانند rsi , ... تصور کنید شاخص بر می گردد اشتباه است. تا تغییر کامل روند صبر کنید و برای ورود مجدد به بازار عجول نباشید.
  درویش خان(@darvish1358)
  @samanjjj عزیز: زمانی که بر جام اجرا شد دولت به دروغ تبلیغ کرد که سوئیفت اجرائی شده، بانک ملت x دلار غرامت می گیرد و .... ولی قیمت بانکی ها رشد نکرد چرا که افرادی به خبر واقعی دسترسی داشتند و ما کاربران سهام یاب متضرر شدیم. اصولا این سایت #شپلی #خساپا #ذوب برای دروغ گفتن و کتمان حقیقت و دلداری دادن سهام داران طراحی نشده بلکه باید اخبار سریعا منتقل گردد تا از ضرر بیشتر جلوگیری گردد. و اینکه ما هم در سهام یاب خبر نگذاریم اخبار در جای دیگر درج می گردد ولی دیرتر و بی فایده تر #شبندر #ولغدر #وبصادر
  درویش خان(@darvish1358)
  #شاخص #تحلیل #خساپا #ذوب در تحلیل قبلی سهام یاب - ایده 320206671 حدود 4 ماه پیش ذکر شد شاخص روند صعودی خواهد شد این پیش بینی با یک هفته تاخیر محقق شد. ولی الان حقیر احساس می کنم برایند حرکات شاخص به نظر نزولی می رسد و روند صعودی خاتمه یافته است، لذا قاعد بازی تا حدی تغییر می کند. مراتب جهت اطلاع و اقدام لازم.البته تحلیل شخصی است و احتمال خطا مانند هر پیش بینی انسانی در آن وجود دارد.
  درویش خان(@darvish1358)
  #شپلی در پست های چند ماه پیش عرض کردم سهم باید حول و حوش 60 تا 70 باز شود ارزش واقعی سهم هم همین حدود است (البته اگر تغییر وضعیت خاصی به وجود نیاید) با کمی افراط و به خاطر باز شدن سهم در بد بازار به عدد 43 هم رسیدیم و بعد آن افراط با تفریط پی گیری شد و قیمت 83 را هم مشاهده کردیم. از منظر تکنیکال هم الان روی حمایت هستیم. هم حمایت خط روند و هم حمایت 61.8 فیبو. این یک سیگنال خرید نیست اما احتمال برگشت از این قیمت ها بالاست. ریسک پذیر ها می توانند به صورت پله ای وارد شوند و عاقل تر ها صبر کنند تا به نوعی نشانه ای از تغییر روند مشاهده گردد.
  درویش خان(@darvish1358)
  #فایرا کسی هست سود را گرفته باشد؟
  درویش خان(@darvish1358)
  #شپلی بر حسب تجربه: فکر می کنم سهم هائی که مدتی بسته بودند. در دو روز اول باز گشائی تکلیفشان معلوم می شود. اگر الان قیمت شنبه صعودی و صف فروش جمع شوند روند ادامه دار در غیر اینصورت نزولی خواهد بود. نمونه هائی از ایندست زیاد داریم مثلا پالایشی های 2 سال پیش ،آکنتور و سایپا پارسال و .... روز شنبه حدود حرکات سهم استخراج می شود. مضاف بر اینکه چهارشنبه بازار نسبت به تمام سهم ها خوب و بد واکنش منفی داشت و به نظر من این واکنش احساسی بوده و عقلانی نیست.
  درویش خان(@darvish1358)
  #شپلی #شاخص #خساپا #تحلیل با توجه به تحرکات شاخص به نظر می رسد روند صعودی جدیدی دز پیش است. البته این تحلیل شخصی است و ممکن است بسیاری از سایت ها و تحلیل گران با آن موافق نباشند. به هر حال حقیر شخصا برآورد می کنم برایند حرکات شاخص تا اطلاع ثانوی رو به بالا باشد.
  درویش خان(@darvish1358)
  #دی #وبصادر #خساپا و سه جورایی کل بازار #وتجارت #خودرو #شموادو... بد بین
  درویش خان(@darvish1358)
  #شخارک #فارس #زاگرس افزلیش قیمت متانول روی کدام یک از سهام پتروشیمی اثر مثبت دارد؟ اساتید راهنمائی کنند. ممنون
  درویش خان(@darvish1358)
  #شخارک #فارس #زاگرس کسی میدونه قیمت متانول را باید از کدام سایت های معتبر اینترنتی دریافت کرد؟ #پارسان #تاپیکو خوش بین
  درویش خان(@darvish1358)
  #شپلی #فایرا #آکنتور ز حد گذشت تعدی کسی نمی‌پرسد / حدود خانه بی خانمان ما به کجاست خراب، مملکت از دست دزد خانگی است / ز دست غیر چه نالیم، هر چه هست از ماست. عارف قزوینی
  درویش خان(@darvish1358)
  #سمگا دوستان آنقدر مرثیه سرائی کردند و شعر های عجیب و غریب نوشتند که من هم که حوصله تحلیل نوشتن را ندارم مجبور کردند سهم را تحلیل کنم. توجه کنید مرز پائین کانال 2940 است با توجه به تجربه احتمال زیاد نزدیک یک مینیمم هستیم. این نقطه کمینه بین 303 تا 280 خواهد بود. لذا خرید به صورت پله ای توصیه می گردد. اگر اتفاق خاصی نیافتد و تعدیل منفی و ... نداشته باشیم حداکثر اصلاح همان اعدادی است که گفتم. ولی شاید این رشد سریع نباشد و مدتی طول بکشد تا به این اعداد برسیم. مثلا مهر ماه شاید شروع به رشد کند. خلاصه کنم صبور باشید و اینقدر حافظ و سعدی را در گور نلرزانید.
  درویش خان(@darvish1358)
  #شپلی #فایرا بعد از معرفی بازی پوکمون گو ، ایران هم یه بازی ساخته به نام " پولمون کو "نحوه انجام بازی هم اینجوریه که ابتدا عوامل حکومتی پول مردم رو بالا میکشن و اختلاس میکنن ، بعد مردم میرن جلوی موسساتی مثل پدیده شاندیز و ثامن و بنیاد شهید و بقیه بانکها و هِی باید تکرار کنن " پولمون کو ؟" و دنبال پولشون بگردن !با توجه به سرگرم کننده بودن این بازی برای سران کشور ، قرار شده همه مردم ایران رو وارد این بازی کنن و هر کسی هم که برنده شد و تونست پولشو پس بگیره ، جایزه ی ویژه ای بنام " اقتصاد مقاومتی " بهش بدن.......!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟