01:02
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۸۳۱.۸
   ۴۸۷.۹۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۹۲،۵۱۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۹    ۱۲:۳۸

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

boursenews

بورس نیوز عضو از ۱۳۹۱/۱۲/۰۶

  بورس نیوز(@boursenews)
   #شکربن با 25 میلیارد تومان سرمایه برای هر سهم در سال مالی 92 مبلغ 663 ریال سود خالص پیش بینی کرده در حالی که پیش بینی قبلی برای سال مالی مذکور مبلغ 435 ریال بوده است."شکربن" علت تعدیل مثبت 52 درصدی را افزايش نرخ فروش و کاهش نرخ خريد مواد اوليه نسبت به پيش بيني قبلي و همچنين افزايش درآمد سرمايه گذاري ها از بابت تعديل بودجه پيش بيني شرکت دوده صنعتي پارس اعلام نموده است.زيان انباشته تلفيقي گروه مطابق صورت هاي مالي 6 ماهه حسابرسي شده معادل 76 درصد سرمايه شرکت و به ازاي هر سهم مبلغ 759 ريال مي باشد.
  بورس نیوز(@boursenews)
  "تاپیکو" و عرضه های جدید شرکت نفت و گاز پتروشیمی تامین با سرمایه ای معادل 2 هزار و 900 میلیارد تومان صورت وضعیت 1 ماهه فروردین خود را منتشر کرده است. این شرک که بیش از 65 درصد از سرمایه گذاری های خود را در مواد و محصولات شیمیایی انجام داده در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس افزایش ارزشی بیش از 4 هزارو 769 میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.
  بورس نیوز(@boursenews)
  سازمان خصوصی سازی بیش از 10 میلیون سهم شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان #ذوب  را فروخت و در نماد #میدکو نیز شرکت سامان تجارت پیشگامان البرز فروشنده سه میلیون و پانصد هزار سهم آن بود.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #قطعات-خودرو پژویان: قيمتهای جديد از فردا اجرا مي‌شود رئیس شورای رقابت اعلام کرد: قيمتهاي جديد از فردا یکشنبه در بازار خودرو اجرا مي شود.
  بورس نیوز(@boursenews)
  پتانسیل افزایش قیمت در سهام معدنی ---- واقعیت امر این است که قیمت کلیه محصولات معدنی و فلزی در حال حاضر به بهای تمام شده آنها نزدیک شده و به عبارت بهتر در کف قیمتی خود قرار دارند؛ از همین رو شروع روند رو به رشد در آنها امری طبیعی و به جاست.در حال حاضر به دلیل کاهش محسوس P/E شرکت های این گروه، سهام آنها از پتانسیل مناسبی برای افزایش برخوردار است و به طور قطع در سال جاری شاهد رشد مناسب قیمت سهام آنها خواهیم بود.
  بورس نیوز(@boursenews)
  کتایون دارابی: گر چه کم‌کم شواهد افزایش قیمت خوراک گاز مجتمع‌های پتروشیمی در حال کمرنگ شدن است و بسیاری از مقامات آگاه هم این موضوع را تایید می‌کنند، اما روز گذشته مدیرعامل پتروشیمی خارک از محاسبه خوراک دریافتی این پتروشیمی با نرخ ارز مبادله‌ای از مهرماه 91 خبر داد.
  بورس نیوز(@boursenews)
  واکنش سایپا به قیمت های اعلامی مرکز ملی رقابت این محاسبه اشتباه در حالی صورت گرفته است که متغیر p t-1 نقش اساسی در تعیین قیمت نهائی خودرو داشته است. از این رو گروه خودروسازی سایپا اعلام می دارد قیمت های اعلام شده به عنوان قیمت پایه سال 91 به هیچ عنوان مورد تائید این شرکت نبوده و قیمت های نهائی تعیین شده که بر این اساس محاسبه شده صحیح نیست.
  بورس نیوز(@boursenews)
  استفاده از ذخایر بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی برای تامین بودجه ممنوع شد سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: طبق مصوبه تلفیق استفاده از ذخایر بانک مرکزی و منابع صندوق توسعه ملی به جز موارد مشخص شده در قانون،برای تامین بودجه کشور به هر شکلی ممنوع شد.
  بورس نیوز(@boursenews)
  خبرنگار سیاسی «انتخاب» کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است. بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.
  بورس نیوز(@boursenews)
  قیمت شکر درب کارخانه 1300 تومان
  بورس نیوز(@boursenews)
  تصمیم فاجعه بار دولت برای افزایش 400 درصدی نرخ گاز --- با اطلاعاتی که تاکنون از بدنه دولت به دست ما رسیده تصمیمات جدی مبنی بر افزایش نرخ خوراک متان از 70 تومان به 325 تومان در حال نهایی شدن است که در صورت تحقق چنین امری دیر یا زود باید چشم انتظار رخداد فاجعه ای عظیم در این صنعت باشیم.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #وتوسم شرکت در نظر دارد طی سال مالی 92 از برخی صنایع و شرکت های موجود در پرتفوی خود خارج شده و در مقابل صنایع پیشرو بازار را به آن اضافه کند. بدین ترتیب درصد مالکیت در صنایع موجود در سبد سرمایه گذاری های "وتوسم" که از قابلیت رشد بالایی برخوردار است، افزایش خواهد یافت.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #طلا وضعیت نزولی طلای جهانی طی چند ماه گذشته و شدت گرفتن سقوط آن در هفته قبل باعث شد که روز گذشته بی سابقه ترین کاهش از سال 1983 را تجربه کند تا هر اونس به مدار 1300 دلار وارد شود .
  بورس نیوز(@boursenews)
  #کهرام با نگرشی محتاطانه و با توجه به افزایش دستمزد کارکنان، رشد هزینه های سربار و در نتیجه افزایش بهای تمام شده محصولات سود هر سهم سال مالی 92 مبلغ 148 ریال برآورد شده که امیدواریم در دوره سه ماهه نخست سال جاری با عملکردی مناسب تعدیل مثبت سود هر سهم را تجربه کنیم.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #شاوان سهم صندوق از درآمدهای فرآورده های نفتی "شاوان" در سال گذشته 23 درصد بوده حال آنکه این مبلغ برای سال 92 به میزان 26 درصد در نظر گفته شده است تا با رعایت جوانب احتیاط انتظار غیر واقعی از سودآوری شرکت برای سهامداران رخ ندهد، هرچند که با تلاش های فراوان صورت گرفته احتمال حذف سهم 23 درصدی این صندوق از درآمدهای "شاوان" چندان هم دور از ذهن نخواهد بود.
  بورس نیوز(@boursenews)
  ثبت اولین رکورد شاخص کل در سال 92 بدین ترتیب عدم عرضه اولیه هلدینگ خلیج فارس در روز پایانی سال گذشته موجب صعود شاخص به پله بالاتری شد تا این نماگر خود را برای ورود به کانال 40 هزار واحدی آماده سازد.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #فارس عرضه خلیج فارس شکست خورد فعالان بازار انتظار دارند مسئولین سازمان خصوصی سازی و نیز سازمان بورس در خصوص عدم انجام معامله فوق که باعث تحمیل زیان مادی و معنوی سرمایه گذاران در انتهای سال جاری گردید، توضیحات قابل قبولی ارایه کنند.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #سرود پیش بینی 531 ریالی سود شرکت سیمان شاهرود
  بورس نیوز(@boursenews)
  #شپارس وتعدیل مثبت 99 درصدی شرکت بین المللی محصولات پارس با 10 میلیارد تومان سرمایه برای هر سهم در سال مالی منتهی به شهریور 92 بر اساس عملکرد 3 ماهه نخست مبلغ 610 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در دوره مورد بررسی موفق به پوشش 17 درصد از این مبلغ شده است.
  بورس نیوز(@boursenews)
  #آریان شرکت سرمایه گذاری پارس آریان عرضه کننده چهار میلیون سهم بانک پاسارگاد بود و شرکت فدک دانش محور کار چهار میلیون سهم شرکت قند ثابت خراسان را واگذار کرد
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟