21:03
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

bours110

رضا منصوری عضو از ۱۳۹۵/۰۳/۳۰

  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه در حالی فعالان بازار سرمایه با توجه به افت قیمت سهام شرکت ها ناشی از روند نزولی چند روز گذشته بازار سرمایه و انتشار اخبار خوشایند داخلی و خارجی به استقبال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رفتند که به نظر می رسد واکنش روز جاری اهالی تالار به نوعی مقدمه ای برای تداوم روند صعودی و استقبال از روزهای طلایی و پر شکوه بازار سرمایه بود. چرا که طی معاملات روز جاری ارزش بازار در دو بازار بورس و فرابورس نیز قابل توجه بود و در مجموع رقمی بیش از 790 میلیارد تومان را به خود اختصاص داد که این مقدار حتی در صورت کسر کردن ارزش معاملات بلوکی نیز رقمی قابل توجه و امیدوار کننده تلقی می شود و بیانگر ورود نقدینگی جدید به بازار سرمایه است.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . کلام قدیمی . با ما درگیر نشو . له خواهی شد . قدرت در دست چه کسانی است. تنها 90 روز به شاخص 93 و کماسه 460 فرصت باقی است. زود دیر خواهد شد.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .اینم نظر کارشناس بازار سرمایه . در بورس نیوز. با علم کار کنید .دیروز هم بنده هشدار دادم تنها 90 روز به شاخص بالای 90 هزار باقی مانده. زود دیر خواهد شد . قدرت در دستان چه کسی است.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه با توجه به کانال رسم شده شاخص در ماه های آینده توان رشد تا محدوده 94 هزار واحد و بعد از آن بالای 100 هزار واحد را خواهد داشت. زمانی که شاخص در ماه های اخیر تنها با نمادهای معدنی و پالایشی توانسته است از محدوده 73 هزار تا 80 هزار واحد رشد داشته باشد، در صورت شروع حرکت گروه خودرو، عبور از سقف های قبلی شاخص و ثبت رقم های جدید کار دشواری نخواهد داشت.ضمن اینکه در گذشته شاخص با دلار 1200 تومانی به عدد 90 هزار واحد نزدیک شده بود و شاید با دلار 4000 تومانی و بعد از اعلام تک نرخی شدن ارز خیلی رقم 100 هزار واحدی برای شاخص چندان دور از ذهن نباشد.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه کد خبر: 170491تاریخ انتشار: 17 آبان 1395 - 10:31تعداد نظرات: 12 نظرصفحه نخست » سرویس بورساز سوی یک کارشناس بازار سرمایه تحلیل شد:روند شاخص کل در نیمه دوم سال 95 با موتور خودروییبا توجه به در پیش بودن اتفاقات تأثیر گذاری همچون انتخابات آمریکا، انتخابات ایران، تک نرخی شدن ارز، برجام و تعهدات دو طرف، بحث اتصال سیستم بانکی به نظام مالی جهان، قراردادهای خارجی در صنعت خودرو و ... همه و همه به نوعی در کوتاه مدت یا بلند مدت شاخص را دستخوش تغییراتی خواهند کرد.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .اقا خودتون دارید تنش درست میکنید یه سوال شما وقتی دارید از جای رد می شید یه سگ ول گرد می بینید از کنارش رد میشید بی اهمیت میرید یا می ایستید هی سنگ بهش میزنید خوب اگه بی تفاوت ردشید شاید یکم پارس کنه ولی خودش وقتی می ببینه شما کاری باهاش ندارید و دور شدید خودش بعد از کمی پارس کردن میره . پس ول کنید بزار حالا هی پارس کنه..با علم کار کنید.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .حالا هدف های بعدی رو بعد از عبور از 286و 305 میگم . البته الان هم میتونم بگم ولی شاید برای بعضی ها هضمش کمی سخت باشه الان.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .اقای کریمی بحث ممنوع . ولش کن . گفتم هدف اول 286. تمام.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . دوستان لطفا بحث با افراد مبتدی ممنوع. بحث با افراد بی شخصیت ممنوع. فقط به اولین هدف 286 فکر کنید . و منتظر باشید . تمام.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .با سلام و درود خدمت دوست عزیز و گرامی لوک خوشانس عزیز.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه قدرت در دستان چه کسانی است؟؟؟
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه به امیدخدا تکرار سهام های نظیر شلیا . مرقام . کطبس. در کماسه رخ خواهد داد. هدف فقط رالی بالای 305. به دوهدف460 و 600 . فقط به اونجا فکر کنید در میان مدت. با امید برخدا و کوری چشم بدبینان.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . قدرت در دستان چه کسانی است؟؟؟
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . رالی سال 92 ایا به بزرگی و عظمتی بیشتر تکرار خواهد شد؟؟
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . تنها 90 روز تا شاخص 93000 باقی مانده . با تدبیر و علم کارکنید. فقط 90 روز . افسوس های امروز تعلل های دیروز ما است. فقط 90 روز.رالی بزرگ بورس .
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . ولبهمن و شلعاب رو برسی کنید برای خرید در جای مناسب هستند.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .به امیدخدا تکرار سهام های نظیر شلیا . مرقام . کطبس. در کماسه رخ خواهد داد. هدف فقط رالی بالای 305. به دوهدف460 و 600 . فقط به اونجا فکر کنید در میان مدت. با امید برخدا و کوری چشم بدبینان.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .واما اخرین تحلیل که دیروز بنده از کماسه توانستم در بیارم این که اولا تا بالای 186 سیستم خرید و 220 اولین مقاومت که به نظرم به راحتی رد خواهد کرد و اولین هدف مهم خود 286و 305ودر صورت قرار گرفتن بالای 305 سهم در یک رالی صعودی به هدف 600 در میان مدت قطعا خواهد رفت . با توکل برخدا.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه .هرچی داری بدین. لطفا.
  رضا منصوری(@bours110)
  #کماسه . دوستان دیروز عرض کردم .با تحلیل. در ضمن قدرت رو اول صبح با امید بر خدا به بعضی ها نشون دادیم.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟