13:57
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۰،۵۱۱.۵
   -۹۶.۴۱
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۷۹،۶۴۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۳/۰۹    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

benaeimi

بهروز نعیمی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۱۲

  بهروز نعیمی(@benaeimi)
  #رتکو خبری تو سهم نیست اگر قرار داد نفت ستاره هست که الان 3 سال داره انجام میشه اگرم تمدید بشه که روال قبلی اما اگر نشود تازه منتظر تعدیل منفی باید شد.
  بهروز نعیمی(@benaeimi)
  #ومعادنح عذر خواهی می کنم در پست اول قیمت حق تقدم را اشتباه تحلیل کردم یعنی از ابتدا قیمت 40 برای 1038 مناسب میباشد اما در ادامه روند کاهشی سهم اصلی سبب افت قیمت حق تقدم شده است در اینخصوص اینکه آیا قصدی درکار بوده است (با توجه به اینکه با بسته شدن حق تقدم قیمت سهم اصلی نزدیک به 40 درصد رشد داشته است) و یا شرایط آن موقع بازار اینگونه بوده است را نمی توانم قضاوت کنم. خواستم پست اول را تغییر بدم اما دیدم نمی توانم ویرایش کنم بنابراین اینجا توضیحات مجدد نوشتم و عذرخواهی مرا بپذیرید.
  بهروز نعیمی(@benaeimi)
  #ومعادنح در ادامه توضیحاتم بگم این سهم از تاریخ 1394.10.13 تا 1394.12.29 از 1006 به 1432 رسید. اینبار این سهم تا 1395.7.8 مهلت حق تقدم است اگر باز هم روال قبل را پیش گرفت یعنی هر روز قیمت سهم پایین آمد بهترین موقع برای خرید سهم اصلی هفته اول مهر ماه میباشد.
  بهروز نعیمی(@benaeimi)
  #ومعادنح با عرض سلام و خدا قوت خدمت دوستان و اساتید گرامی متن های زیر را که می خواندم رفتم یک تحقیقی کردم راجع به دفعه پیش که حق تقدم ومعادن عرضه شد که ببینم آیا به قول دوستان دسیسه ای در کار بوده است و یا خصلت بازار این است مخصوصا برای کسی که حق تقدم میخرد ریسک های بیشتری را می پذیرد. برای سهم ومعادن دفعه پیش در تاریخ 94.09.4 حق تقدم با قیمت 40 باز شد و در همان روز قیمت سهم اصلی 1038 بود بنابراین کسی که حق تقدم را در این قیمت خرید حتما امید داشته و یا تحلیل کرده است که قیمت سهم به بالای 1600-1700 میرسد که اقلا سودی عایدش شود خوب این اتفاق نیفتاد و سهم روال نزولی گرفت و به قیمت 970-980 هم رسید و در نهایت در روز 94.10.13 که پایان معامله حق تقدم بود قیمت سهم 1006 بوده است و بالطبع حق تقدم نیز کاهش شدیدی پیدا کرد و در نهایت قیمت آن به 9 رسید. رفتار حق تقدم نسبت به رفتار سهم اصلی کاملا طبیعی بوده است نه کلکی درکار بوده است نه حقه بازی اما سوال اینجاست که من با چه استدلال و تحلیلی حق تقدم 40 را برای سهمی که قیمت روز آن 1038 است پرداخت کرده ام و اگر هم تحلیل من درست نبوده است این خصوصیت بازار است نه اینکه حتما یک عده ای خواسته اند کلاه من را بردارند.
  بهروز نعیمی(@benaeimi)
  #رتکو من خودم سهام تکین کو را دارم و نسبت به این شرکت هم به دلایلی تعصب دارم و اعتقادات دارم پتانسیلهای بالایی دارد اما اینگونه شایعات و اطلاعات نادرست و هیجانی نه تنها باعث تقویت شرکت نمی گردد بلکه در دراز مدت باعث آسیب هم می گردد
  بهروز نعیمی(@benaeimi)
  #رتکو یک خورده فکر کنید یک شرکت که کارش خدمات بازرسی فنی است اگر یک قرارداد 800 میلیون دلاری ببندد کل قرارداد پس چه مقدار است لازم به ذکر است که به طور تقریبی هزینه های بازرسی فنی در پروژه ها به اندازه یک درصد کل هزینه هم نمیشود با این حساب پس حتما فلات قاره یک کاری به اندازه 80 میلیلرد دلار دارد انجام میدهد که 800 میلیون دلار برای بازرسی آن کنار گذاشته است حال سوال اینجاست چه کاری را فلات دارد انجام میدهد ؟ بد بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟