18:53
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۹۸،۹۲۳.۵۳
   ۳۲۶.۶۵
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۴۳،۸۶۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۷    ۱۳:۲۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

behrouz1696

بهنام م عضو از ۱۳۹۵/۰۵/۱۶

  بهنام م(@behrouz1696)
  #بمیلا از حوالی این قیمت تکون نمیخوره چرا!!!مدتهاست این قیمتو ول نمیکنه،
  بهنام م(@behrouz1696)
  #غفارس کسی تحلیلی نسبت به این سهم داره !!
  بهنام م(@behrouz1696)
  #وساخت V یعنی ارزش خالص دارائیبرای ارزش گذاری سهام شرکت های سرمایه گذاری ( هلدینگ ها ) از NAV میتوان استفاده کرد .NAV دقیقا چیست و چگونه در تحلیل بنیادی به دست می‌آید؟NAV عبارت از ارزش خالص دارایی‌های یک شرکت و به عبارت دیگر، ارزش کل دارایی‌های شرکت پس از کسر بدهی‌ها است. محاسبه NAV در مورد شرکت‌های سرمایه‌گذاری مناسب‌ترین روش جهت ارزش‌گذاری سهام است. از نظر حسابداری، کشف NAV آسان است، زیرا به لحاظ حسابداری حقوق صاحبان سهام معادل ارزش خالص دارایی‌های یک شرکت است. اما مساله اصلی این است که در‌ برآورد تحلیلی NAV، این رقم نمی‌تواند انعکاس مناسبی از خالص ارزش دارایی‌های شرکت ارائه دهد که علت آن نیز به برخی محدودیت‌های ترازنامه باز می‌گردد. در واقع در ترازنامه شرکت‌های سرمایه‌گذاری، ارزش دارایی‌ها به بهای تمام شده گزارش می‌شوند، در حالی که بین ارزش روز این دارایی‌ها و مبلغ دفتری آن‌ها تفاوت وجود دارد.عموما این تفاوت بین بهای تمام‌شده تاریخی و ارزش‌ جاری دارایی‌ها بسیار زیاد بوده و باعث لطمه به سودمندی اطلاعات مربوط به دارایی‌ها در ترازنامه می‌شود. بنابراین، جهت محاسبه دقیق ارزش خالص دارایی‌ها در شرکت‌های سرمایه‌گذاری لازم است که ارزش روز سرمایه‌گذاری‌های انجام شده توسط این شرکت‌ها کشف شود و سپس این رقم را با بهای تمام شده مندرج در ترازنامه مقایسه کرد و در صورتی که ارزش بازار بیشتر از بهای تمام شده باشد، ‌این «مازاد ارزش نسبت به بهای تمام شده» باید در محاسبه خالص ارزش دارایی‌ها در نظر گرفته شود، زیرا در حقیقت این مازاد ارزش، به هنگام ارائه اطلاعات در بخش دارایی‌ها در ترازنامه پنهان مانده است.
  بهنام م(@behrouz1696)
  #ثاژن خب هرکسی تحمل نداره سهمو ول میکنه با ضرر میره/اونایی که سود میکنن دنبال یه میلیون دو میلیون سود نیستن/
  بهنام م(@behrouz1696)
  #وساخت این سهمهای این گروه فقط دراز مدت .
  بهنام م(@behrouz1696)
  #ثاژن خرید سهم مسکن درازمدت خوبه .
  بهنام م(@behrouz1696)
  #✅ گزیده چشم انداز بازار شنبه ✅ عنوان : «دوراهی بورس در کوتاه‌مدت»✅ بورس 24 .✅ در گروه ساختمانی و انبوه سازی گویی سهم ها هیچ گونه کف تکنیکی و بنیادی ندارند و روز به روز شاهد ذلیل تر شدن نمادهای این گروه هستیم. چندین بار تاکید کردیم که قیمت ها برای خرید بلند مدتی مناسب می باشد اما ظاهرا بازار اعتقادی به کف ندارد و شاهد حفاری نمادهای این گروه به سمت فونداسیون هستیم !! در خبرهای مرتبط با این گروه ، مدیرعامل بانک مسکن از ارائه پیشنهاد وام جدید مسکن خبر داد و گفت : در صورت تصویب این وام در مجلس ، مردم با سپرده‌ گذاری 20 میلیون تومان می‌ توانند 80 میلیون تومان وام مسکن ارزان ‌قیمت ...
  بهنام م(@behrouz1696)
  #✅ گزیده چشم انداز بازار شنبه ✅ عنوان : «دوراهی بورس در کوتاه‌مدت»✅ بورس 24 : بورس تهران در معاملات آخرین روز کاری هفته با فشار عرضه های بیشتری روبرو شد ؛ هر چند که در نهایت حمایت حقوقی ها تا حدودی به داد بازار رسید اما در مجموع وضعیت چندان جالب نبود و شاهد رکود در اکثر گروه ها هستیم. برخی معتقدند این وضعیت خیلی نمی تواند ادامه داشته باشد و با نزدیک شدن به زمان انتشار گزارش های 9 ماهه ، تنور بازار داغ خواهد شد. درست در سوی مقابل عده دیگری با در دست داشتن اسنادی همچون ...✅ در گروه فولادی و سنگ آهنی ، معاملات متعادل و کم رمق دنبال می شود. در شرایطی قیمت فولاد با اوج قیمت هفته های گذشته فاصله چندانی نداشته که کاهش شاخص بالتیک از سطوح نزدیک به 1.800 دلاری به کمتر از 1.300 دلار رسیده و این سیگنال خوبی نیست. چراکه شاخص گروه بالتیک به عنوان یک شاخص پیشرو شناخته می شود. با این حال رشد نرخ ارز را داریم که مانع از افت قیمت ها در بورس کالا می شود. به نظر گزارش های 9 ماهه ...✅ در گروه ساختمانی و انبوه سازی گویی سهم ها هیچ گونه کف تکنیکی و بنیادی ندارند و روز به روز شاهد ذلیل تر شدن نمادهای این گروه هستیم. چندین بار تاکید کردیم که قیمت ها برای خرید بلند مدتی مناسب می باشد اما ظاهرا بازار اعتقادی به کف ندارد و شاهد حفاری نمادهای این گروه به سمت فونداسیون هستیم !! در خبرهای مرتبط با این گروه ، مدیرعامل بانک مسکن از ارائه پیشنهاد وام جدید مسکن خبر داد و گفت : در صورت تصویب این وام در مجلس ، مردم با سپرده‌ گذاری 20 میلیون تومان می‌ توانند 80 میلیون تومان وام مسکن ارزان.
  بهنام م(@behrouz1696)
  #غفارس از سایت کدال
  بهنام م(@behrouz1696)
  #غفارس مجمع اوایل اردیبهشته!!!!!
  بهنام ب(@behrouz1696)
  #فاراک عجب سهم مسخره اییییییی بد بین
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #غفارس ممکنه تعدیل مثبت داشته باشه دوستان. خوش بین
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #ثاژن وقتی حقوقی حمایت داره چرا میفروشین.باید حقوقی فاراک ببینین تا بعدش قدر بدونین
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #فاراک بفروشین تو این سهم موندن یعنی تو باتلاق گیر کردن
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #فاراک بفروشین کلا بابا مسخره شا در آوردن
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #چدن یه دونه سهم مگه میشه بزاری فروش
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #فاراک یه قسمت از این سهمو فروختم و سهم دیگه گرفتم.اونقدر ضرر این سهم سنگینه بفروشیش اگه درست خرید نکنی دوباره بیشتر تو چاله می افتی.
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #فباهنر در خصوص افزایش سرمایه کسی اطلاعات کامل تری داره تا دوستان همه اطلاعات کامل داشته باشن و نفروشن.
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #فباهنر نفروشین لطفا
  بهروز ب(@behrouz1696)
  #فاراک یکماه نگه میدارم بعدش نصفشو شایدم همه رو میفروشم.ایشااله تو این یکماه برگرده لااقل اصل پولمونو . خوش بین
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟