04:37
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

behroozfx

بهروز بهروزی عضو از ۱۳۹۴/۱۲/۰۵

  بهروز بهروزی(@behroozfx)
  #خپارس باز شد الان تا 10 دقیقه دیگه می تونید امروز بخرید
  بهروز بهروزی(@behroozfx)
  #خپارس بازگشایی شد ... وقت خریده خوش بین
  بهروز بهروزی(@behroozfx)
  #وپاسار بنده امروز مجمع باتوجه به اینکه درصد سهامداران حاضر کمتر از 50 درصد بود مجمع تشکیل نشد و موکول به نوبت دوم شد و آقای دکتر قاسمی شروع کرد به ناله کردن از درد کمر و گفتن خاطرات آخوندا بعدشم گفت من از خیلی چیزا خبر دارم که مصلحت نیست که به شما سهام داران بگم چون به ضررتون هست بگم {یعنی چی آقای قاسمی؟؟ یعنی به مریض سرطانی نگی مریضیت چیه؟؟} چون حتما مصلحت و منفعت خودت در میان هستش که یه چیزایی رو نمی گی ! چون خودت هم بخشی از همین سیستم هستی!! سهام بانک رو چندین ماه بستی بعدا پوز میدی که اسپانسر این کار شدم، این کار خیریه رو کردم و .....از جیب کی آخه؟؟ بعد مظلوم نمایی می کنی؟؟؟تو که میگی رقص بلد نیستی چرا برای یه سری افراد ... خوش رقصی می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفم فقط همین(دوستان لطفا اینجا فقط اطلاع رسانی واقعی کنید)
  بهروز بهروزی(@behroozfx)
  درست هستش که بورس اوراق بهادار بازار مکاره هستش و تضمینی برای میزان سرمایه شما نیست ولی بهتر هستش که خودمون رو گول نزنیم، وضع اقتصادی مملکت خیلی خرابه، حتی این موسسه هایی که میگن به ظاهر غیرمجاز هستند و برخی نماد ها راه های میانبر برای جبران کسری دارایی های بانک های دولتی و هزاران خرج دولت هستند و مسولان مملکتی برای جبران هزینه ها مجبورن از این بازار سو استفاده کنن با این فرض که آن ها می گویند بازار بورس تضمین شده نیست. این جا هم کشور پیشرفته نیست که همه چی رعایت بشه. پس یا باید آگاهانه یا متاسفانه از طریق رانت وارد این بازار شد یا اصلا وارد نشد چون درجه فساد بالاست.
  بهروز بهروزی(@behroozfx)
  #خساپا من خواهش می کنم که کابران عزیز به ویژه اونایی که اصلا سهام دار نیستن فحش ندن بلکه دیدگاه نظر پیش بینی خود را اعلام کنن. به خدا اینجا محل دعوا نیست. اگر مشکلی به شکل مدنی حل نشه به هیچ روش دیگه ای حل نمیشه!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟