07:44
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۵۱۶.۹
   -۷۱.۸۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۴۱۳،۶۱۸ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۷/۰۳    ۱۲:۳۵

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

basir

بصیر بصیر عضو از ۱۳۹۳/۱۰/۲۱

  بصیر بصیر(@basir)
  #حریل معاون بهره‌برداری و سیر و حرکت راه‌آهن: محمدی: به دنبال توافق حمل ریلی 200 هزار تن آلومینیم تاجیکستان به ترکیه هستیم (البته عراق نیز اضافه خواهد شد). واردات پاکستان از چین (از طریق راه آهن ایران و کشورهای آسیای میانه) نیز توافق شده است
  بصیر بصیر(@basir)
  #حریل از خرید لکوموتیو و #حسیر از خرید واگن سود بیشتری خواهد برد
  بصیر بصیر(@basir)
  #حریل یکی از صنایعی که از فایناس چند میلیاردی با چین استفاده خواهد کرد، صنایع ریلی است هم خرید واگن مسافربری و باری و هم لکوموتیو! خبرش را بعد از عاشورا علنی می کنند! برای شرکتی که واگنهای باری زیاد دارد، خرید لکوموتیو بیشتر سودآور است چون می تواند رام بیشتری حتی برون مرزی داشته باشد اما برای شرکتی که بیشتر به حمل مسافر می پردازد، خرید واگن مسافری برایش بیشتر سودآوره! معلوم شد کدوم به کدومه!؟
  بصیر بصیر(@basir)
  #حریل ذوب آهن قرارداد بسته برای صادرات محصولاتش با واگنهای باری نه با تریلی! کشور مقصد محصولات فولادی ایران که بشود با راه آهن صادر کرد، کجاست؟ اگر گفتید؟
  بصیر بصیر(@basir)
  #فالوم سهامتدار عمده #فمراد است: فمراد در گزارش شهریور خودش افزایش سودآوری آورده بخاطر افزایش نرخ فروش دو تا از محصولات که در همین اواخر نیز سبد تولید خودش را به تولید همین دو تا محصول شیفت داده! یعنی هوشمندی در شناسایی بازار و همسویی با آن! یعنی فردا پس فردا باز می شود و #فالوم صعود می کند
  بصیر بصیر(@basir)
  #ذوب از شهریور 95 فریاد می کردند برای راه اندازی خط تولید ریل مترو و پرسرعت ولی در هیچ یک از گزارشهای ذوب نیامد حتی گزارش مرداد 96! شروع تولید این ریلها از 20 شهریور 96 بود یعنی در گزارش شهریور 96 افزایش تولید و سوددهی ذوب گزارش خواهد شد++++ البته قرار نیست راه آهن پول به حساب ذوب واریز کند برعکس قراره بدهی ذوب را تهاتر کند که باعث کاهش شدید زیاندهی ذوب می شود یعنی گزارش مهرماه 96 بسیار بهتر از شهریور 96 خواهد بود+++++++++
  بصیر بصیر(@basir)
  #غالبر به تازگی گروه صنابع غذایی سولیکو (زیرمجموعه کاله) قراردادی با کارخانه هیپ در شهر فافن‌هوفن (ایالت باواریای آلمان) امضا کرد. این شرکت یکی از معتبرترین و معروف‌ترین برندهای تولید غذای کودک ارگانیک در دنیاست (HIPP). براساس این قرارداد: 1) نمایندگی توزیع و فروش محصولات هیپ در کشورهای ایران و عراق به گروه سولیکو(کاله) واگذار شد. 2) قابلیت گسترش دارد به سایر کشورهایی که گروه سولیکو در آنها دفتر دارد. 3) خطوط تولید و پرکنی محصولات شیر خشک ارگانیک اطفال در تهران راه اندازی می شوند. 4) سولیکو/کاله محصولات مورد 3 را تحت برند هیپ به سایر کشورها صادر خواهد کرد. 5) ثبت و تاییدیه از سازمان غذا و دارو جمهوری اسلامی ایران نیز گرفته شده .
  بصیر بصیر(@basir)
  #غالبر شرکت سولیکو (زیرمجموعه کاله) توافقاتی با ایتالیا داشته و قرار است به بازار ایتالیا ورود پیدا کند به همین خاطر چندی پیش و به مناسبت روز ملی ایتالیا، مراسمی به هزینه سولیکو در باغ سفارت این کشور در تهران برگزار شد و انواع فرآورده های تولیدی سولیکو و کاله برای مهمانان (اغلب خارجی) سرو شد. فکر کنم درست زدند به هدف! دم کدخدا را ببین و ایتالیا را فتح کن!
  بصیر بصیر(@basir)
  #غالبر سهامدار یکی از بانک‌های روسیه، ایرانی است و قرار است از ماه سپتامبر (11 شهریور) صادرکنندگان (کاله صادرکننده عمده بوده) می توانند پول خود را به نرخ روز دریافت کنند.
  بصیر بصیر(@basir)
  #غالبر آقای زرگران (دبیر کانون انجمن‌های صنایع غذایی): روسیه حدود سه میلیارد و 400 میلیون دلار لبنیات وارد می کند که یک میلیارد و 500 میلیون دلار آن مربوط به پنیر بوده است (حدود 45%)!
  بصیر بصیر(@basir)
  #غالبر استقبال شهروندان آمریکایی (ایالت کالیفرنیا به ویژه لوس آنجلس) از پنیرهای تولیدی کاله بسیار خوب بوده است
  بصیر بصیر(@basir)
  #غالبر دو کانتینر از محصولات لبنی ایران به دو ایالت آمریکا صادر شد.
  بصیر بصیر(@basir)
  #حریل طلوعی مدیر عامل شرکت ریل پرداز سیر خبر از افزایش ظرفیت ناوگان این شرکت داد و افزود با اجرای طرح توسعه و تحویل گرفتن ٤٠٠ واگن خریداری شده از روسیه ظرفیت ناوگان حریل ٦٠ درصد افزایش میابد .
  بصیر بصیر(@basir)
  #کمنگنز گزارش حسابرسی 23/5/96 اش افتضاحه!
  بصیر بصیر(@basir)
  #کمنگنز حیف شد! ردش کردم رفت!
  بصیر بصیر(@basir)
  #خکمک در پی اجرای این قرارداد، قطعه سازان و افراد شریک در این قرارداد به شبکه توزیع رنو متصل خواهند شد . به همین اساس مصرف کنندگان می توانند از تولیدات و قطعات شبکه رنو استفاده کنند. در حال حاضر شرکت پرتو نگین ناصح ٣٥ شبکه توزیع دارد که در این مشارکت جدید شبکه توزیعی محصولات رنو به 250 خواهد رسید
  بصیر بصیر(@basir)
  #خکمک در حال حاضر ١٥ قطعه ساز ایرانی با رنو همکاری می کنند که قرار است این میزان به 60 قطعه ساز برسد.
  بصیر بصیر(@basir)
  #خکمک (http://www.jahannews.com/news/539140/) نشانی قرارداده 660 میلیون یورویی
  بصیر بصیر(@basir)
  #خکمک معاون وزیر دیروز گفته بود قرارداد جدید با رنو امروز دوشنبه رونمایی می شود: 60% سهم رنو، 20% سهم ایدرو، 20% سهم بقیه شرکتهای ایرانی!
  بصیر بصیر(@basir)
  #خکمک سود حسابرسی شده: 327 ریال!!!!!!!!
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟