17:29
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۲،۳۷۲.۴
   ۲۹۷.۴۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۴۸،۶۲۹ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۳۱    ۱۲:۳۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

bakhtiari1394

تازه اندیشان به زیبایی رسند عضو از ۱۳۹۴/۰۴/۰۳

  تازه اندیشان به زیبایی رسند(@bakhtiari1394)
  @khs68 تشکر از اسم زیبایی که انتخاب کردید تا رشادتهای فراموش شده سردار اسعدحداقل با زنده نگه داشتن نام او گرامی داشته شود . ای عزیز توسعه سیاسی به بذل کمک مالی ،علمی، سرمایه اجتماعی وغیره را دارد البته بی چشم داشت از هر نوعی با توجه به وسع هر شخص باید انجام پذیرد. در دور قبل اگر چه نه امید داشتم و نه چشم داشتی و نه مبلغ قابل توجهی به دو تن از عزیزان کمک کردم فقط به جهت احساس رضایت خود .یک به اقای رضایی چون او را به نوعی نماینده بختیاری ها می دانستم و دیگری که در مراحل نخست به توسعه علمی نوید می داد . و البته بنا بر تشخیص برای به ثمر رسیدن تلاش و مصلحت عموم مردم رای خود را نهایتا به صندوق روحانی ریختم و رضایت قلبی از آن مشارکت دارم. بهتر است همه را به مشارکت و تاثیر گذاری در این انتخابات تشویق کنیم و به رای همه احترام بگذاریم. نهایتا پیروز مشارکت فرا گیر خرد جمعی است حتی اگر خرد جمعی اشتباه کند که احتمال آن با مشارکت بیشتر کمتر می شود آن یک گام ولو کوچک به سمت توسعه است توشعه یک شبه اتفاق نمی افتد بایستی ارام ارام بخش متوسط اجتماع رشد کند و به مرحله ای برسد که همچون مشارکت در نذری های آیینی در نذری سیاسی نیز همه کمک کنند . عزت زیاد.
  تازه اندیشان به زیبایی رسند(@bakhtiari1394)
  #شاوان #شاخص اگر موج شمار الیوت را در نظر بگیریم از تاریخ 7-10-94 موج اول اغاز شد والان در موج دوم که اصلاحی موج اول است قرار داریم .برای اغاز موج سوم به تزریق امید و نقدینگی بسیار زیادی نیاز است . و گرنه الگوی الیوت ناشی از پس از برجام صدمه می خورد.واین الگو نقض می شود.
  تازه اندیشان به زیبایی رسند(@bakhtiari1394)
  #شاخص بی ربط به اقتصاد و بورس نیست لطفا تامل کنید. به مفهوم کلام.مقاله ای از سید عطاالله مهاجرانی وقتی حضرت محمد بعنوان آخرین پیامبر خدا فرستاده خود را به دربار ایران فرستاد ،ایرانیان هیجان زده با توهین به فرستاده و گوینده پیام، وی را از دربار بیرون راندند و نامه وی را پاره کردند . همین بهانه ای شد تا ایران بدست عمر فتح شود.نداشتن فرهنگ دیپلماسی و رفتار دیپلماتیک توسط ایرانیان درمقابل اعراب بادیه نشین ،همان شد که میدانیم ایران زیر سم اسبان عربی تاخته شد.وقتی ایرانیان فرستاده و تجار مغولان را کشتند ، صدها هزار کشته دادند و خاک ایران زیر سم اسبان مغولی به آسمان میرفت . اینجا هم ایرانیان فرهنگ دیپلماسی و رفتار دیپلماتیک در برابر مغولان اسب چران نداشتند .وقتی ایرانیان به سفارت روسیه تزاری حمله بردند ، انتقامش را در عهد نامه ترکمنچای و گلستان پس دادند. اینجا هم فرهنگ دیپلماسی و رفتار دیپلماتیک نداشتیم .وقتی به سفارت آمریکا حمله شد ،تاوانش را طی 37 سال با تحریم و جنگ و .... دادیم .اینجا هم.... وقتی چهار سال پیش به سفارت انگلستان حمله شد ، تمام خسارتش را حتی شیشه های شکسته شده مشروبات الکلی را ،پرداخت کردیم. اینجا هم فرهنگ دیپلماسی و رفتار دیپلماتیک نداشتیم .و چند وقت پیش که به سفارت عربستان حمله شد ، تمام تاریخ یادم آمد...!!!چقدر باید خسارت بپردازیم .تاریخ برگشت سر نقطه شروع : نبود فرهنگ دیپلماسی و رفتار دیپلماتیک . ما اصولا و بنیادین بلد نیستیم حرف بزنیم ،مخصوصا با جهانیان . یعنی زبان دیپلماسی در زبان و فرهنگ ما تعریف نشده است . حتی بین زن و شوهرها و پدر و مادر و فرزندان و حتی توی این صفحات مجازی و توی خیابون وقتی ماشینهامون بهم میخوره ؛ بین همسایه ها و ...اول میزنیم تو سر و کله هم و بعد میریم سراغ قانون !!!!جهان سر به سر حکمت و عبرت است…
  تازه اندیشان به زیبایی رسند(@bakhtiari1394)
  #شاخص #شبندر اقتصاد ایران در دوران پس از تحریمhttp://sarzaeem.ir/fa/jornals/others/1300-post-sanction-iran.html
  تازه اندیشان به زیبایی رسند(@bakhtiari1394)
  #شاخص سپاس از هنرمندی ونقش افرینی همه شما عزیزان
  رای ما اثردارد. مامسئولیم(@bakhtiari1394)
  #شاخص سپاس از هنر مندی همه عزیزان
  رای ما اثردارد. مامسئولیم(@bakhtiari1394)
  #شاخص خدایا به امید تو و آرزوی سعادتی شایسته تر برای همه. تقدیم بهترین سپاس از رای شما عزیزان .(هل من ...)
  رای ما اثردارد. مامسئولیم(@bakhtiari1394)
  #شاخص برای ثبات و دوام رشد شاخص "رای" دهید. تا موج سوم الیوت ناشی از فضای" امید" ، را با قدرت تثبیت کند.سهم ما از مشارکت در سیاست کشور که زیر سازی بستر اقتصادی را فراهم می کند همین رای دادن است. عقل جمعی کمتر خطا میکند. برخی علت عدم شرکت در رای دادن را دراعتراض به برخی سیاستها..... توجیه می کنند .در پاسخ بایستی گفت سکوت شما"ندادن رای"همراهی با همان سیاست های غلط است. و بدین طریق شما بر مبنای "سکوت علامت رضایت است" در ایجاد و تداوم آن سیاست های نپخته و خام نیز مسئولید. شما که با این اندک همراهی با خرد جمعی بخل به خرج می دهید در دام بی خردی کسانی می شوید که در خوشبینانه ترین حالت فقط می توان به آن "لقب دوستی خاله خرسه" داد . که به ذغم نیت پاک ولی ساده لوحانه سرنوشت ما و فرزندانمان را به ورطه جنگ می کشانند.
  رای ما اثردارد. مامسئولیم(@bakhtiari1394)
  #شاخص پیامک رئیس جمهور به مردم برای شرکت در انتخاباترئیس جمهور با ارسال پیامکی از مردم ایران خواست در انتخابات پیش رو حضوری گسترده داشته باشند.متن این پیامک حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به شرح زیر است:«مردم عزیز ایران؛کشور، امروز به رأی شما نیاز دارد.جمعه 7 اسفند،آینده پرامید ایران را رقم بزنیم.»
  رای ما اثردارد. مامسئولیم(@bakhtiari1394)
  @rasool22 خانم گرامی شایسته نیست که با این ایده هایتان لوک خوش شانس را هجو نماید. سابقه ایده های شما فقط به هجو کردن ایشان خلاصه شده و به نظر میرسد فقط این ایدی را نذز هجو کردن #لوک خوش شانس. @signal8020mbj نموده اید .با این روش شما ،ما را از نظرات صادقانه وارزشمند ایشان محروم می کنید.ایشان ماهی نمی دهند ،ماهیگیری یاد می دهند.
  رای ما اثردارد. مامسئولیم(@bakhtiari1394)
  #آموزش کتاب بسیار ارزشمند در مورد نحوه تصمیم گیری اقتصادی اقتصاد آنلاین - معرفی کتاب «تفکر، سریع و کند»
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  @signal8020mbj جناب جهرمی ضمن عرض سلام وخوش امد گویی. ازاین که به برخی ایده های تحریک امیز پاسخ نمی دهی از شما سپاس گذارم.الله مع الصبرین
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  @rasool22 فرموده ای از رسول اکرم "میفرمایند : به کسی که از او علم می آموزید احترام کنید."لطفا جو را مسموم وخاطر جناب اقای جهرمی عزیز (استاد بنده)را مکدر نفرمایید شما با این سخنان ، ما را از راهنمایی های این عزیز محروم کردید.http://www.sahamyab.com/stocktwits/user/bakhtiari1394
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شاخص @signal8020mbj کجائی ای عزیز؟ نکنه از کسی دلگیر شدی؟!!!دلتنگت هستیم *گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید//گو تو خوش باش که ما گوش به ا... نکنیم* حافظ ار خصم خطا گفت نگیریم بر او//ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم*
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شاخص @arminmahdavi آرمین مهدوی عزیز با تشکر از ایده سهام یاب - شبکه اجتماعی بورس - ایده 178470817 بهترین حالی که به تماشاگران این بی اخلاقی ها دست می دهد نوعی احساس است که آدم را به یاد اندرز لقمان حکیم می اندازد."ادب را از که آموختی؟ از بی..." و برای نشان دادن زشتی این عمل اعتراض منطقی بی اثر نیست و نوعی عمل صالح است.
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شپنا #شاخص @k11366 عارف موحد در صورت انجام عملیات اشتباه اعزام نیرو از جانب عربستان به سوریه به بهانه مقابله با داعش،روند عملیات آغازی بر پایان پادشاهی سعودی، که به نظر من از آغاز حمله به یمن (ناشی از گرفتاری در تله هرز رفتن منابع اقتصادیشان)شروع شده است،شدت خواهد گرفت .و موقعیت اقتصادی رقبای پر پتانسیل آن کشور یعنی ایران و ترکیه و مصر بهتر و موقعیت کشور های همسو با عربستان (قطر ،بحرین ،امارات متحده و کویت)تضعیف می گردد.
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شاخص دکتر رنانی:بزرگترین خطای اصلاح طلبان و سایر نیروهای ایران دوست بیرون حاکمیت این خواهد بود که در صورت رد صلاحیت گسترده، با انتخابات قهر کنند. آی اصلاح طلبان، حتی اگر هیچ کاندیدای اصلاح طلبی را باقی نگذاشتند به سراغ اصولگرایان عاقل، سالم، معتدل و اخلاق مدار بروید و از آنان حمایت کنید. روحانی علی الاصول یک اصولگرا بود و ما با رای خویش اکنون او را به یک اصلاح طلب تبدیل کرده ایم. مگر نه این است که اصلاح طلبی به منزله اعتقاد به کنش عقلانی و اصلاحگری تدریجی و پرهیز از تندروی، انقلابی‌گری، ایدئولوژی زدگی و خشونت است؟ اگر چنین است پس روحانی یک اصلاح طلب است. ما این کار را با خیلی های دیگر می‌توانیم بکنیم، فقط به شرط آن که صبوری بورزیم و خویش را باور کنیم و صحنه را ترک نکنیم
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شاخص دکتر رنانی:امروز دقیقا همان روزی است که ما باید در صحنه بمانیم. آی اصلاح‌طلبان، آی ملی‌گرایان، آی روشنفکران، آی منتقدان، آی اهالی سنت، آی اهالی تشیع، آی کردها، آی بلوچ ها، آی ترک‌ها، آی لرها، آی عرب‌ها، آی ترکمن‌ها، آی همه آنانی که در این جامعه فرزند دارید و دلتان نمی‌خواهد فرزندانتان از این کشور بگریزند، همه به میدان بیایید و رای بدهید و یک بار دیگر هوشیاری خویش را در این بزنگاه تاریخی نشان بدهید. نگذارید تمامیت خواهان به راحتی به مقاصد خویش برسند. ما تازه داریم بازی دموکراسی را یاد می‌گیریم، مبادا با آن قهر کنیم که تعطیلی کلاس دموکراسی به منزله افتادن در مسیری بی سرانجام است.
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شبندر دتر رنانی :اقتصاددانان می‌گویند سرمایه‌گذار مغز فیل، قلب بره و پای آهو دارد. یعنی حافظه ای ماندگار دارد و چیزی به راحتی از خاطرش حذف نمی‌شود، همچنین به کوچکترین خطری قلبش به تپش می‌افتد و آنگاه به سرعت می‌گریزد.
  پندار نیک گفتار نیک(@bakhtiari1394)
  #شبندر دکتر رنانی :بی پرده بگویم: این انتخابات باید پیام روشنی به حوزه اقتصاد مخابره کند دال بر این که راهی که نظام در انتخابات 92 آغاز کرده است یعنی حرکت به سوی همزیستی و تفاهم با جهان از یک سو و پذیرش مشارکت جناح‌ها و گروههای مختلف سیاسی در درون نظام تدبیر از سوی دیگر، راهی است که برآمده از یک راهبرد بلندمدت و اجماع درونی نظام است و همچنان ادامه خواهد داشت و سیستم پس از یک دوره حرکت به سوی عوام زدگی، هیجانِ بیهوده، بی تدبیری و بی ثباتی فراگیر، تصمیم قاطع دارد که به سوی عقلانیت، تصمیمات کارشناسی و ثبات بلندمدت برود. جامعه در دو سال پس از انتخابات 92 همچنان مردد است که بالاخره واقعه 92 نوعی پذیرش از روی ناچاری بوده است یا این که نظام حقیقتاً مسیر تازه ای را برگزیده است. پیام‌هایی که در این مدت به جامعه مخابره شده متضاد بوده است واکنون انتخابات اسفند 94 آزمون بزرگی را رقم خواهد زد و پیام نهایی را به حوزه اقتصاد مخابره خواهد کرد و اقتصاد را از سردرگمی بیرون خواهد آورد. اگر این پیام این باشد که نظام همچنان به سوی افزایش فراگیری و گسترش چتر خویش به روی همه نخبگان، دوری از انحصار گرایی، حاکمیت واقعی رای مردم و گسترش عقلانیت در حرکت است، امیدها افزایش می‌یابد و سپهر اقتصادی با چشم انداز روشنی روبه رو خواهد شد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟