10:09
  • وضعیت بازار
  • باز
  • شاخص کل
  • ۹۸،۴۹۵.۲
   ۲۷۴.۲۳
  • ارزش بازار
  • ۳،۹۲۵،۱۸۴ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۱۱/۰۲    ۱۰:۰۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

bahmantahlil

بهمن تحلیل عضو از ۱۳۹۱/۱۲/۰۷

  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  #شبهرن افزایش 20 درصدی پیش‌بینی سود هر سهم شرکت نفت بهران
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  مجموع معاملات امروز تالار بورس کالا به میزان 169960 تن و به ارزش 3524098196 هزار ریال می باشد. رینگ صنعتی: حجم معاملات "شمش آلومینیوم" ایرالکو نسبت به روز گذشته 32 درصد کاهش داشته است. حجم معاملات "مس مفتول و کاتد" ملی مس نسبت به هفته گذشته 38 درصد و قیمت آن 1درصد کاهش داشته است.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  #ذوب روند قیمت در میان مدت افزایشی می باشد و حدود مقاومتی 3600 و 3800 ریال به ترتیب در مسیر افزایشی قرار دارد.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  پیش‌بینی 3681 ریال سود از سوی #شخارک شرکت پتروشیمی خارک پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 91 را با سرمایه یک هزار میلیارد ریال مبلغ سه هزار و 681 ریال اعلام کرده است.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  نگاهی بر پیش بینی های سال 92 #شپاس شرکت نفت پاسارگاد پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 92 را با افزایش 29 درصدی به بازار اعلام کرد.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  افزایش دو درصدی پیش‌بینی سود 92 #رکیش شرکت کارت اعتباری ایران کیش پیش‌بینی سود 92 خود را با دو درصد افزایش نسبت به سال 91 به بازار اعلام کرد.بنا براطلاعات منتشره از سوی سازمان بورس، پیش‌بینی سود هر سهم این شرکت برای سال آتی مبلغ یک هزار و 657 ریال اعلام شده است.پیش‌بینی فروش و درآمد ارائه خدمات «رکیش» برای سال مالی 92 مبلغ یک هزار و 231 میلیارد ریال اعلام شده که در مقایسه با سال جاری معادل 11 درصد افزایش نشان می‌دهد.شرکت علت افزایش در فروش را قرارداد جدید با مشتری عنوان کرده است.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  #کمنگنز فروش 92 را پیش‌بینی کرد شرکت معادن منگنز ایران پیش‌بینی فروش سال مالی منتهی به پایان اسفندماه 92 را با افزایش 17 درصدی به بازار اعلام کرد.به گزارش بورس و اوراق بهادار، این شرکت فروش سال آتی را مبلغ 200 میلیارد ریال پیش‌بینی کرده است.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  #فاسمین سود 92 را 1033 ریال پیش‌بینی کرد شرکت کالسیمین برای سال 92 مبلغ یک هزار و 33 ریال سود به ازای هر سهم پیش‌بینی کرد.به گزارش بورس و اوراق بهادار، این رقم کاهش 19 درصدی را نسبت به سال مالی 91 نشان می‌دهد.«فاسمین» فروش سال آتی را با کاهش دو درصدی نسبت به دوره مشابه سال مالی 91 مبلغ دوهزار و 385 میلیارد ریال پیش‌بینی کرده است.شرکت اعلام کرده که پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی 92 با فرض نرخ LME برای سرب و روی به مبلغ دو هزار دلار به ازای هر تن و نرخ تسعیر ارز به مبلغ 24 هزار و 500 ریال است.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  افزایش دو درصدی پیش‌بینی سود 92 #رکیش و 29 درصدی "#شپاس و اما #شخارک" در مقایسه با دوره مشابه سال مالی 91 با کاهش 29 درصدی مواجه است. #فاسمین سود 92 را 1033 ریال پیش‌بینی کرد.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  بهترین حالت زمان عرضه اولیه سهام "وفارس" دوشنبه هفته آینده خواهد بوداما این زمان نیز .... مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس طی جلسه معارفه ای که هم اکنون در حال برگزاری است، با توجه به اینکه گزارش های تلفیقی این مجموعه در مرحله حسابرسی به سر می برد، در بهترین حالت زمان عرضه اولیه سهام "وفارس" دوشنبه هفته آینده خواهد بود. اما این زمان نیز قطعی نبوده، چراکه به گفته وی با توجه به ساز و کار روند حسابرسی گزارش ها، این فرآیند قدری زمان بر است.
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  پوشش 86 درصدی 6 ماهه #قپیرا
  بهمن تحلیل(@bahmantahlil)
  احسان اله یارمحمد رسماً مدیرعامل شستا شد احسان اله یارمحمد طی جلسه معارفه روز جاری به سمت مدیر عاملی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزیده شد. حکم یارمحمد در حالی دقایقی پیش از سوی هیات مدیره شستا صادر شد که وی پیش از این مدیریت شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری را عهده دار بوده ومعاونت مالی و اقتصادی صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران را نیز در کارنامه کاری خود دارد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟