16:22
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

بهار فردی

اينروزها همه آدمها درد دارند درد پول, درد عشق, درد تنهائي ... اينروزها چقدر يادمان مي رود زندگي کنيم...

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

bahar2020

بهار فردی عضو از ۱۳۹۲/۰۹/۰۳

  بهار فردی(@bahar2020)
  #شاخص بعد از شنبه با 500 واحد منفی دریافت کرد ن به هدف الگوی اول رسیده و روز یکشنبه با حمایت خودرویی ها از 71300 واحد برگشت داده خواهد شد در غیر اینصورت و در بدبینانه ترین حالت امکان نزول تا تکمیل الگوی دوم در 58400 طی شش ماه وجود خواهد داشت
  بهار فردی(@bahar2020)
  #شاخص با کد به کد و شاخص سازی به شعور سهامداران توهین میکنید. بد بین
  بهار فردی(@bahar2020)
  حمایت مهم قمرو در سطح 420 و احتمال آغاز روند صعودی کوتاه مدت در سهم با توجه به برخورد به کف کانال صعودی بلند مدت وجود دارد.
  بهار فردی(@bahar2020)
  شرکت مرجان کار که پیش از این سود754 ریالی را اعلام نموده بود در عملکرد 8 ماهه با تعدیل منفی 30 درصدی سود خود را تا سطوح 524 ریال به ازای هر سهم کاهش داد. این شرکت در عملکرد 8 ماهه موفق به پوشش 76 درصدی بودجه خود شده است. شرکت علت تعدیل منفی را کاهش ساخت و ساز و رکود بازار و در نتیجه کاهش قیمت محصولات سفالی عنوان نموده است.
  بهار فردی(@bahar2020)
  خداحافظی نفت 100 دلاری از بازار جهانی، کاهش 17 درصدی قیمت نفت در عرض 2 ماه گذشته،در روز گذشته هر بشکه نفت برنت دریای شمال به بشکه‌ای 96 دلار و بهای هر بشکه طلای سیاه نفت سبک آمریکا به 91 دلار و 27 سنت کاهش یافت.
  بهار فردی(@bahar2020)
  هلدینگ خلیج فارس با تفاهم بانک مرکزی عرضه دلار با نرخ آزاد را چند روز گذشته در بازار آغاز کرده است. هلدینگ در سال های گذشته ارزهای خود را در صورت مالی شرکت با نرخ مبادله ای(2650تومان)دیده است، حال ، با همکاری بانک مرکزی قرار شده این ارز ها با نرخ دلار آزاد در بازار عرضه شود که موجب کاهش نرخ دلار می شود و اثرات این عرضه تا چند روز آینده در بازار نمایان خواهد شد.گفتنی است که،حجم نقدینگی این عرضه درحدود 6میلیارد دلار پیش بینی می شود.
  بهار فردی(@bahar2020)
  با ابلاغ معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت و در راستای اجرای بند ک تبصره 2 قانون بودجه سال 93، فراورده های نفتی خوراک واحدهای تولیدی (مجتمع های پتروشیمی، روغن سازی و قیرسازی) که پالایشگاههای داخلی ازطریق بورس و یا بصورت مستقیم عرضه و تحویل. می کنند، مشمول اخذ عوارض 5 درصدی موضوع بند مذکور نمی باشد.
  بهار فردی(@bahar2020)
  در مجمع بیمه ی مرکزی عنوان شد: عوارض 32 درصدی بر حق بیمه های دریافتی یکی از دغدغه های اصلی صنعت بیمه می باشد.شرکت های بیمه در سال 92 معادل 10 هزار میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده اند که این میزان پرداخت عملا هیچ منبعی را برای تامین مالی و سرمایه گذاری باقی نمی گذارد.
  بهار فردی(@bahar2020)
  عضو شورای عالی بورس عنوان کرد: پایان روند نزولی در بورس شرایط بازار سرمایه حاکی از رسیدن به وضعیت تعادل میباشد. بنابراین می توان اظهار کرد که چنانچه عوامل خاصی بر وضعیت کنونی تأثیر منفی نگذارد، هم اکنون در انتهای مسیر نزولی قیمت سهام می باشیم.
  بهار فردی(@bahar2020)
  شرمن نماینده آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران، روز سه‌شنبه در سخنرانی در دانشگاه «جورج تاون»، بار دیگر وضعیت کنونی برنامه هسته‌ای ایران را غیرقابل قبول خواند و گفت واشنگتن به دنبال محدودیت‌هایی بلندمدت برای برنامه هسته‌ای ایران است.
  بهار فردی(@bahar2020)
  مدیر صندوق توسعه بازار:ارزش فعلی صندوق 550 میلیارد تومان می باشد/با توجه به تعهداتی که بانکها دارند نقدینگی به این صندوق وارد می شود/ عملکرد این صندوق خوب بوده و روی سهامی فعال است که ماهیت بازار را رقم می زند و روی سهام کوچک و سفته بازی نمی رود/ این صندوق معمولا در شرایط صف های فروش خریدار است.طی روز های گذشته صف های فروش خودرو را جمع کرده و شایعه فروش 20 میلیونی خودرو در روز گذشته صحت ندارد.
  بهار فردی(@bahar2020)
  زامیاد پس از شکست سطح حمایتی 109 تومان و افت قیمت تا 102 تومان چند روزی مثبت بود اما هشدار داده بودیم که احتمالا پولبک باشد و با برخورد به سطح 109 ریال مجدد روند نزولی را ادامه دهد. امروز شاهد این اتفاق هستیم که سهم بار دیگر به این سطح واکنش نشان داده و در صورتی که نتواند از این مقاومت عبور کند وضعیت آن نگران کننده خواهد بود.
  بهار فردی(@bahar2020)
  گروه پالایشگاهی روغن سازها به بخشنامه حذف افزایش قیمتی5 درصد محصولات فراورده های نفتی به منظور توسعه و نوسازی واکنش مثبت نشان دادند . شنیده ها از این حکایت دارد که برای دوره یکساله 45 تومان روی سود شپنا افزوده می شود.
  بهار فردی(@bahar2020)
  بانک انصار مجوز افزایش سرمایه 33 درصدی را به منظور اصلاح ساختار مالی و بهبود کفایت سرمایه و جبران مخارج سرمایه گذاری اخذ و بدین ترتیب سرمایه خود را از سطوح 600 به سطوح 800 میلیارد تومان افزایش می دهد. 150 میلیارد تومان آن از محل مطالبات و آورده نقدی و 50 میلیارد تومان از محل سود انباشته می باشد.
  بهار فردی(@bahar2020)
  شنیده ها از افزایش سرمایه 185.7 درصدی دپارس از محل سود انباشته حکایت دارد
  بهار فردی(@bahar2020)
  عضو شورای عالی بورس اظهار کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده توسط کارگزاری ها و کانون کارگزاران مقرر شده که شرکت های کارگزاری در خصوص وصول مطالبات و تسویه اعتبارات با مشتریان مدارا کنند که بدین طریق فشار بر عرضه سهام کاهش یابد.
  بهار فردی(@bahar2020)
  واقعا سهامدارها چطو این 7 واحد مثبت تحمل کنند
  بهار فردی(@bahar2020)
  خرید افرا در قیمت 540 تا 545 تومان
  بهار فردی(@bahar2020)
  خرید حتوکا در محدوده 275 تا 277 تومان
  بهار فردی(@bahar2020)
  این 11 واحدم منفی کنین خیالتون راحت بشه
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟