06:52
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۵،۳۴۳.۹
   ۹۲۹.۴
  • ارزش بازار
  • ۳،۳۷۴،۳۲۳ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۶/۲۸    ۱۲:۵۷

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

babakdarabi

بابک دارابی عضو از ۱۳۹۵/۰۵/۲۵

  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #خگستر به نظر من تکلیف خودتون رو روشن کنید که میخواید کوتاه مدت (1 تا 2 هفته) میان مدت (1 تا 6 ماه) یا بلند مدت سرمایه گذاری کنید. حدود 1 سال اخیر سهم روند ریزشی داشته و در 1ماه اخیر فقط یکبار و در بازه 12 روزه حدود 6 درصد سود داده (3090 تا 3340) اما قبل از 1 ماه اخیر، این سهم 3 بار حدود 13 درصد سود داده در بازه 20 تا 30 روزه. اگر انتظار پرواز کردن از این سهم رو دارید باید دیدتون بلند مدت باشه چون از لحاظ بنیادی قیمت هر سهم 670 تومن هست پس مورد توجه فعالان بازار قرار خواهد گرفت، حالا چه مدت طول خواهد کشید رو نمیشه قطعی گفت!!. به حرف های بی پایه و اساس هم توجه نکنید و روی هیچ سهمی تعصب نداشته باشید. از نظر من سهم خوبیه و از این قیمت میتونه برگشت بزنه البته ممکنه تا حدود 2800 هم پایین بیاد.
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #سفارود سلام وقت همه بخیر، چطور میشه سهام سفارود رو خرید فروش کرد؟ اینترنتی نمیشه؟ تو سایت کارگزاری جستجو میکنم این نماد رو نمیاره. ممنون میشم جواب بدید.
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #خرینگ دوستان عزیز مقاومت مهم پیش روی 1200 برابر سطح 61.8 فیبوناچی است که فردا از آن عبور خواهد کرد که به این ترتیب مقاومت بعدی 1400 خواهد بود. پر سود باشید و از تصمیمات احساسی چه در فروش و چه در خرید به دور باشید.
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  سود دوره مالی 94 سهامداران محترم حقیقی در تاریخ 95/11/20 و سهامدارن حقوقی در تاریخ 95/12/18به ازاء هر سهم 39ریال ،با تکمیل فرم آگهی سهامداران و اعلام کد ملی پرداخت سود سهام دوره مالی 94 انجام می گردد.
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #خگستر سهم خوبیه از لحاظ تکنیکال صعود تا 5400 دست یافتنیه، تو این هفته که کاهش قیمت داشت 1291900 سهم تغییر مالکیت از حقیقی به حقوقی داشت. در مورد پرداخت سود سهام به سایت شرکت مراجعه کنین و اطلاعات رو براشون فکس، ایمیل و یا پست کنید. فرم مخصوص هم تو سایتشون هست.
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #خرینگ احتمالا امروز تا 1064 بیاد پایین اگه میتونید بخرید چون فردا تا 1140 بالا میره خوش بین
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #خرینگ خبر از بهتر شدن اوضاع خودرویی ها شنیده می شه و احتمال زیاد صعود میکنن.در مورد خرینگ باید گفت که طبق تحلیل تکنیکال در بلند مدت اوضاع خوبی داره و تا حدود 1400 بالا میره به عنوان هدف اول تا 2 ماه آینده. ولی در این مدت تا حدود 973 هم پایین میاد. خوش بین
  بابک دارابی(@babakdarabi)
  #خرینگ به حجم معاملات امروز دقت کنید، امروز یک کف قوی ساخته شد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟