20:55
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۸۱،۷۴۱.۹
   ۴۵.۵۹
  • ارزش بازار
  • ۳،۲۲۳،۷۸۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۶/۰۵/۲۵    ۱۲:۴۰

دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

aur140

علي يونسي عضو از ۱۳۹۳/۰۷/۰۸

  علي يونسي(@aur140)
  #پلاسک بازار که چند روز مثبت بشه پلاسک هم درست میشه الان تحت تاثیر جو منفی بازار قرار داره
  علي يونسي(@aur140)
  #پلاسک از کجا میشه سوال کرد که کی باز میشه؟
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور مسعود ا = مسعود اَن دوستان از این پس ایشان را با نام جدید که خیلی برازنده ایشون هست صدا بزنید : " مسعود اَن "
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور دوستان عزیز آسانترین راه برای حل مشکل اینه که همه سعی کنیم تا همون طرح صندوق ها مثل روال قبل اجرا بشه . اما اگر اجرای مجدد به مشکل خورد میرسیم به شکایت . در مورد شکایت هم باید چند نکته رو توجه کرد 1- سعی کنیم اکثر سهامداران در یک دادگاه شکایت مون ثبت بشه چون ممکنه قوه قضائیه بخاد شکایت ها رو تجمیع کنه و این کار وقت گیر باشه 2- فکر میکنم چندین گروه در جاهای مختلف فضای مجازی تشکیل شده که دارند کارها رو بصورت موازی انجام میدن اما برای شکایت کردن حتما باید کلیه گروهها با هم هماهنگ باشند .
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور به نظر من عاملی باید کوتاه بیاد و بره به سمت تحویل صندقها ، چون با دروغهایی که گفته بود و سهامداران رو فریب داده بود تنها راه موجود رسیدگی به تخلف کنتور دادگاه هست که اونهم حداقل 2-3 سال طول می کشه
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور احسان جان قرارداد بدون پول و کالا یعنی هیچ
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور بهترین حالت برای ما سهامداران کنتور همون گزارشات حسابرسی شده بود(البته اگر واقعی می بود) حالا از این به بعد هر خبری (اگه خوب هم باشه) نمیتونه جای اون گزارشات رو بگیره ، اون مدیرعامل هم اگه دلش برای سهامداران می سوخت اونقدر دروغ نمی گفت و سهم رو به ما غالب نمی کرد ، از شنبه هفته بعد حتما باید کارهای قانونی رو انجام داد و به وعده های دروغ مدیرعامل توجهی نکرد چون زمان از دست میره . حتی ممکنه سازمان هم برای اینکه یک جوری سر و ته قضیه رو جمع کنه بیاد بخاد سهم رو با چند درصد منفی اندک باز کنه بعدش سهم خودبخود سقوط خواهد کرد بنابراین نباید اجازه داد سهم باز بشه تا تکلیف دروغهای گفته شده مشخص بشه .
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور دوستان عزیز (احسان و روشا ) اگه منبع خبراتون خود شرکت و عاملی هست که باید بگم دیگه نباید به آدم دروغگو اعتماد کرد و اگه شخص دیگه ای هست لطفا اعلام کنید.
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور احتمال داره مراحل تامین صندوق و تامین مالی پله پله و در چند مرحله انجام بشه
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور پاسخ بورس در مورد شکایت از کنتور بدلیل ارائه اطلاعات نادرست:سرمایه گذار‏‎ ‎‏محترم‏‏‏با سلام و احترام‏‏؛‏‏‏پیرو‏‏ ‏‏شکایت‏‏ ‏‏جنابعالی،‏‏ ‏‏با‏‏ ‏‏توجه‏‏ ‏‏به‏‏ ‏‏بررسی‏‏ ‏‏صورت‏‏ ‏‏گرفته‏‏ ‏‏موارد‏‏ ‏‏زیر‏‏ ‏‏به‏‏ ‏‏استحضار‏‏ ‏‏می‏‏‌‏‏رسد‏‏:‏‏‏1.‏‏با توجه به گزارش ارسالی اداره نظارتی، تخلفات شرکت مذکور در این مدیریت در حال رسیدگی است ‏‏. ‏‏‏
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور خبر استیضاح وزیر ممکنه باعث بشه وزیر به این مساله ورود کنه و قبل از استیضاح این مشکل رو رفع و رجوع کنه
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور دوستان یادتون باشه باید کارهای قانونی رو انجام داد ، ممکنه بعدا بگن چرا همون موقع شکایت نکردید و زمان از دست بره با نوشتن در سهامیاب مشکلات حل نمیشه
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور دوستانی که در تهران هستند بی زحمت به آدرس قید شده در عکس زیر مراجعه کنند . شاید بشه برای مطالبه وجه یا دریافت خسارت کاری کرد.
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور سلام دوستان . من در سایت شکایات بورس از کنتور و حسابرس شکایت کردم نتیجه رو براتون می فرستم
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور اگه کار به شکایت بکشه با این وضعیت دستگاه قضا حداقل 2-3 سال سهم بسته خواهد بود .اگه اتاق اصناف پول نداشته باشه احتمال داره میزان صندوقهای تحویلی کنتور در سال خیلی کاهش پیدا کنه که منجر به کاهش سود و کاهش قیمت سهم خواهد شد.اگه دولت و اصناف در تامین مالی کمک کنند وضعیت بهتر میشه
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور در صورت انتشار اطلاعات غلط توسط شرکت یا حسابرس در بورس چکار کنیم؟http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=72315
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور چنانچه احراز شود که شرکت اطلاعاتی خلاف واقع را منتشر کرده، مسئولیت جبران خسارت های احتمالی به سرمایه گذاران را بر عهده دارد و سازمان بورس تنها مسئولیت بررسی کیفری این قبیل رخدادها را بر عهده دارد. در ماده 52 قانون بازار سرمایه نیز آمده، "سازمان" مکلف است مستندات و مدارک مربوط به جرایم موضوع این قانون را گردآوری کرده و به مراجع قضایی ذی صلاح اعلام نماید و حسب مورد، موضوع را به عنوان شاکی پیگیری کند. چنانچه در اثر جرایم مذکور ضرر و زیانی متوجه سایر اشخاص شده باشد، زیان دیده می تواند برای جبران آن به مراجع قانونی مراجعه نموده و وفق مقررات، دادخواست ضرر و زیان تسلیم نماید.
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور رییس گروه مشاوران حقوقی سازمان بورس در خاتمه سخنان خود یادآور شد: چنانچه بحث برسر دریافت خسارت مالی باشد، باید سهامداران خود اقدام به شکایت کنند. اما در مواردی که سازمان خود از بروز تخلفی آگاهی یابد، مراتب را از جنبه مسایل کیفری آن پیگیری می کند تا خسارت های احتمالی به سهامداران پرداخت شود.
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور محمد سلطانی، رییس گروه مشاوران حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار تهران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: طبق ماده 43 قوانین و مقررات بازار سرمایه مسئولیت اصلی ارایه اطلاعات مالی شرکت ها بر عهده ناشر، شرکت تأمین سرمایه و حسابرس و نیز مشاوران حقوقی ناشر است که البته این اطلاعات از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار نیز تحت نظارت متعارف قرار می گیرد، اما این سازمان مسئول صحت آن اطلاعات نیست و مسئولیتی در قبال اشتباهات موجود ندارد.رییس گروه مشاوران حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار خاطر نشان کرد: چنانچه در مواردی ظن تخلف شرکت رود، بر حسب مورد موضوع باید بررسی شده و با ارجاع به هیأت داوری و سپس کمیته تخلفات حکم مورد نظر صادر گردد.
  علي يونسي(@aur140)
  #آکنتور طبق ماده 43 قوانین و مقررات بازار اوراق بهادار در خصوص اطلاع رسانی در بازارهای اولیه و ثانویه، "ناشر"، "شرکت تأمین سرمایه"، حسابرس و "ارزش یابان" و مشاوران حقوقی ناشر مسئول جبران خسارات وارده به سرمایه گذارانی هستند که در اثر قصور، تقصیر، تخلف و یا به دلیل ارایه اطلاعات ناقص و خلاف واقع در عرضه اولیه که ناشی از فعل یا ترک فعل آنها باشد، متضرر گردیده اند. افزون بر اینکه در تبصره 1 این ماده قانون آمده خسارت دیدگان موضوع این ماده، می توانند حداکثر ظرف مدت یکسال پس از تاریخ کشف تخلف به هیأت مدیره "بورس" یا "هیأت داوری" شکایت کنند، مشروط بر اینکه بیش از سه سال از عرضه عمومی توسط ناشر نگذشته باشد.
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت نمادهای زیر برای بازه یک ماهه معاملاتی آتی چیست؟( تاثیر در امتیاز دهی)
#SECTIONS#
#LOGO# #SYMBOL#
پیش بینی شما در مورد روند تغییرات قیمت یک ماهه نماد ##SYMBOL# چیست؟